piątek, 16 kwietnia

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Kwiecień 2021
Wszystkie

Według daty

Polska

Gatunek:
Ranking:
7   152
Lista utworów:
1. Heat Above
2. My Way, Soon
3. Broken Bells
4. Built by Nations
5. Age of Machine
...

Gatunek:
Ranking:
11   171
Dziesiąty album legendarnej punkowej grupy The Offspring. "Let the Bad Times Roll" to powrót po 12 latach milczenia, poprzedni album ukazał się w 2008 roku.
Wokalista zespołu, Dexter Holland, opisuje album jako "najbardziej oczyszczającą rzecz, jaką zrobiliśmy. Przesłanie może wydawać się mroczne, ale tak naprawdę chcemy przekazać odbiorcom jak ważną rolę odgrywa komunikacja, praca nad uczucia, a nade wszystko – nadzieja. "
Album dostępny w trzech formatach: CD, winyl i kaseta.
Lista utworów:
1. This Is Not Utopia
2. Let The Bad Times Roll
...

Gatunek:
Ranking:
30   398
Lista utworów:
01. Hypersonic
02. Beating The Odds
03. Liquid Evolution
04. The Passage Of Time
05. Chris & Kevin's Amazing Odyssey
...

Gatunek:
Ranking:
36   455
Lista utworów:
01. Murderous Rampage
02. Necrogenic Resurrection
03. Inhumane Harvest
04. Condemnation Contagion
05. Surround, Kill, Devour
...

Gatunek:
Ranking:
51   690
Z okazji 40 rocznicy wydania albumu "A" ukazuje się jubileuszowa wersja w formacie 3CD/3 DVD. (The 40th Anniversary Edition).
Zestaw zawiera:
Oryginalny album i towarzyszące nagrania w nowych miksach przygotowanych przez Stevena Wilsona
Oryginalny album i pięć towarzyszących nagrań w miksach DTS, Dolby AC 3, 5. 1 Surround oraz stereo 96/24 LPCM
Cały koncert z LA Sports Arena zarejestrowany w sierpniu 1980 roku
Cały koncert z LA Sports Arena zmiksowany przez Stevena Wilsona do jakości DTS, Dolby AC 3, 5. 1 Surround oraz stereo 96/24 LPCM
...

Gatunek:
Alt
Ranking:
53   717
"Satellite" to trzecia płyta duetu Bass Astral x Igo. Oprócz wcześniej publikowanych singli ("Planets", "It's Dark", "Bikini") pojawi się na nim siedem premierowych utworów, które powstały podczas pracy zespołu z muzykami zaproszonymi do projektu Bass Astral x Igo Ensemble. Dzięki temu Igor i Kuba eksplorują nowe nieodkryte jeszcze światy, a ich "Satelita" okrąża coraz to nowe planety.
Lista utworów:
1. Dancing in the dark
2. Crush
3. Satellite
4. Know me better
...

16.04.2021

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
57   757
Hubert "Spięty" Dobaczewski, wokalista, gitarzysta i lider Lao Che, tym razem prezentuje swoją solową odsłonę. Kwintesencją najnowszej płyty artysty, o enigmatycznym tytule "Black Mental“, jest mroczny układ manipulacji jednostką i społecznością, ucieczką od wolności w nieświadome, ale dobrowolne realizowanie celów manipulatora.
Album dotyka tematu systemu starego jak świat, który chcąc nie chcąc wciąż wpycha nam się przez okno. Zdumiewa i oburza w rodzimym i globalnym wydaniu. Rąbka tajemnicy na temat zawartości albumu uchyla Spięty - "Dlaczego w tytule nawiązanie do metalu? Bo to...

16.04.2021

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
60   768
Poetycki spektakl oparty na twórczości Agnieszki Osieckiej. Oprócz powszechnie znanych tekstów takich jak "Piosenka o okularnikach", "Kołysanka dla okruszka" czy "Uciekaj moje serce" odbiorcy będą mieli szanse poznać mniej popularne utwory "Jeszcze zima", "Chodzi o to, żeby nie być idiotą" bądź "My mamay kota".
Poszerzy to bez wątpienia wiedzę o twórczości poetki i dzięki temu płyta będzie mieć również walor edukacyjny. Nie należy także zapominać o wybitnych kompozytorach piosenek, których twórczość warta jest stałej popularyzacji. W na płycie wykorzystane zostaną bowiem utwory...

16.04.2021

Gatunek:
Pop
Ranking:
70   881
Pięćdziesiąte urodziny to wystarczający powód do świętowania! Andrzej Piaseczny postanowił sprawić sobie jedyny w swoim rodzaju prezent – poprosił przyjaciół i ulubionych artystów o napisanie dla niego piosenki. I tak powstał niezwykły urodzinowy album "50/50" z utworami skomponowanymi i wyprodukowanymi dla Andrzeja Piasecznego przez mistrzów polskiej sceny. Kayah, Mrozu, Adam Sztaba, Jarecki, Kuba Badach, Paulina Przybysz, Michał Fox Król, Majka Jeżowska, Tomasz Organek – idealni goście na urodzinowej imprezie! Wszyscy przygotowali zaskakujące muzyczne niespodzianki, zapraszając do dobrej...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
79   910
Album "Pułapka na motyle" to fundamentacja pozycji Sobla na rynku.
Po sukcesie EPki "Kontrast" artysta chętnie współpracował z różnymi krajowymi producentami. Tytuł to "metafora, w której pułapką jest umysł, a myślami motyle, mogące reprezentować również stany emocjonalne, które zostały w mojej głowie na stałe po przeżyciu konkretnych rzeczy, bez znaczenia jak długi czas minął od zdarzenia" - komentuje Sobel.
Debiut ten to przedstawienie nie tylko pasji Szymona do muzyki, lecz także lekkości zabawy formą. Nikt nie narzuca ram, w które autor "Imprezy" ma się wpasować, więc tym...

Gatunek:
Ranking:
93   1102
Lista utworów:
1. Whispers
2. Crystallized
3. Can't Get You Off My Mind
4. Dark Times
5. This One's For You
...

Gatunek:
Ranking:
143   1350
Norah Jones 9-krotna laureatka Grammy, wokalistka, autorka tekstów, pianistka, najczęściej odtwarzana w serwisach cyfrowych Artystka w 2020 roku na live streamach, wydaje pierwszy pełny album koncertowy w karierze zatytułowany "Til We Meet Again".
Kolekcja nagrań na albumie pochodzi z występów w USA, Francji, Włoszech, Brazylii i Argentyny, zarejestrowanych w latach 2017-2019. Pierwszy singiel "It Was You", który już jest dostępny w serwisach streamingowych, został nagrany na Festiwalu Ohana 2018 w Dana Point w Kalifornii wspólnie z Pete Remmem grającym na organach, Christopherem Thomasem na basie i...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
144   1351
Lista utworów:
01. A Final Warning
02. Contagious
03. Albert Einstein
04. You Are Killing Me
05. Searching for Long Range Communication
...

16.04.2021

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
200   1604
Pierwsze solo Kosiego staje się faktem! Członek legendarnego składu JWP, pomimo aktualnego stanu świata mówi "IS. OK", co nie oznacza, że album, to łagodna i wesoła podróż. Raper dał się poznać fanom jako charyzmatyczny oraz gorzki obserwator rzeczywistości i takich klimatów spodziewać możemy się na albumie. Ta droga będzie ubarwiona wieloma pracami graficznymi Kosiego, który poza rapowym skillem jest także znany ze swojego artystycznego zacięcia.

16.04.2021

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
224   1659
Przez wiele lat jego charakterystyczny głos i melodyjny śpiew kojarzył się z macierzystą formacją Indios Bravos, jak również dodawał smaku hip-hopowym hymnom przełomu wieków. "Ja to Ja" Paktofoniki , "Rapowe Ziarno" Abradaba czy "To Dla Moich Ludzi" Vienia i Pelego to przykłady pierwsze z brzegu.
W związku z zawieszeniem działalności macierzystego zespołu Gutek postanowił zebrać własny pod nazwą... GUTEK. Brak płyty nie przeszkodził zespołowi zagrać trzy trasy koncertowe. W międzyczasie powstała bardzo ciekawa płyta z pogranicza reggae i rocka. "Wiem, że część ludzi kojarzy mnie z...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2021 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Wszystkie


Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
Metal
8. WdoWa - HANNA (2021)
Hip-Hop
9. Haggard - Grimm (2020)
Metal
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail