poniedziałek, 25 czerwca

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Czerwiec 2018
Klasyka

Według daty

Polska

Gatunek:
Ranking:
684   2592
Karl Richter – Kantaty Bacha na 2 płytach Blu-ray Audio
Legendarne nagranie wszystkich kantat Bacha w wykonaniu Karla Richtera, zremasterowane w jakości 24bit/192kHz na dwóch dyskach Blu-ray Audio, w luksusowym, twardym opakowaniu.
75 kantat w interpretacji jednego z najbardziej cenionych wykonawców muzyki Bacha. Na albumie usłyszymy też innych znakomitych muzyków, takich jak: Julia Hamari, Edith Mathis, Ernst Haefliger, Peter Schreier, Dietrich Fischer-Dieskau, czy Theo Adam
252-stronicowy booklet zawiera:
Lista utworów:
1. Komplet śpiewanych tekstów, w języku angielskim i niemieckim
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
455   2028
Sony Classical zaprasza do wysłuchania albumu Hui He – sopranistki chińskiej, występującej na największych scenach operowych świata pod batutą tak znanych dyrygentów jak: Lorin Maazel, Zubin Mehta, Daniel Oren, Fabio Luisi, Marco Armilliato, Andris Nelsons, Gustavo Dudamel. Jest laureatką licznych konkursów wokalnych, m. in. Operalia, Konkursu im. Verdiego w Busetto oraz Konkursu operowego w Szanghaju.
Do swojego pierwszego albumu dla Sony Classical Hui He wybrała arie Giuseppe Verdiego, które utorowały jej drogę operowej kariery umożliwiającą udział w projektach reżyserownych przez: Franco...

Gatunek:
Ranking:
900   3104
Limitowane czteropłytowe wydawnictwo zawierające niepublikowane wcześniej nagrania live pochodzące z koncertów organizowanych w ramach Verbier Festival. Festiwal obchodzi w tym roku swoją 25 rocznicę. Na płytach znalazły się nagranie gwiazd światowej muzyki związanych z firmą Deutsche Grammophon, takich jak: Martha Argerich, Yevgeny Kissin, Mikhail Pletnev, Bryn Terfel, Daniil Trifonov, Yuja Wang and conductors Valery Gergiev, Gustavo Dudamel, Kent Nagano i Kurt Masur.
Do wydawnictwa dołączona jest 32-stronicowa książeczka w tekstami w jęz. francuskim, angielskim i niemieckim.
Lista...

Gatunek:
Ranking:
975   3260
Opera Mozarta "Łaskawość Tytusa" ze znakomitą rolą Rolando Villazona.

Gatunek:
Ranking:
975   3260
"Carmen" pod dyrekcją Leonarda Bernsteina.

Gatunek:
Ranking:
1052   3379
Po “skandalicznym sukcesie: (Sunday Times) X Symfonii i przepełnionych "ekspresyjnym pięknem" (Gramophone Magazine) Symfoniach V, VIII i IX, Andris Nelsons wraz Boston Symphony Orchestra prezentuje dalszy ciąg cyklu: IV i XI Symfonię Szostakowicza.
Lista utworów:
CD 1
1. Allegretto poco moderato
2. Presto
3. Moderato con moto
...

Gatunek:
Ranking:
665   2543
Sony Classical zaprasza do wysłuchania albumu Vivici Genaux, znakomitej mezzosopranistki amerykańskiej, specjalizującej się w repertuarze operowym, zwłaszcza w XIX-wiecznym bel canto, a także w muzyce barokowej.
Artystka od 13 roku życia, rozpoczęła naukę na wydziale wokalnym Indiana University w Bloomington. Jej nauczycielami byli między innymi Virginia Zeani i Nicola Rossi-Lemeni.
W 1991 uzyskała tytuł Bachelor of Science. W tym okresie odkryła, że lepiej czuje się w repertuarze mezzosopranowym. Przełomem było spotkanie z René Jacobsem, które zaowocowało wystawieniem opery Johanna Adolfa...

Gatunek:
Ranking:
909   3117
Limitowane wydanie 41-płyt CD zawierających komplet nagrań Alicii de Larrocha pochodzących z archiwów Decca oraz American Decca.

Gatunek:
Ranking:
684   2592
Sześć najważniejszych albumów studyjnych Bocellego w jednym zestawie.
Dodatkowy album zawiera rzadkie nagrania oraz utwory, które ostatecznie nie znalazły się na płytach – wśród nich wcześniej niepublikowany materiał.
Wszystkie albumy zostały zremasterowane.
Box w wersji deluxe.
Andrea Bocelli został obdarzony głosem tak rozpoznawalnym, jak własnoręczny podpis. Mocny, pełny i wszechstronny, potrafiący śpiewać zarówno w stylu belcanto, jak i agresywnym verismo, artysta specjalizuje się tak w repertuarze sakralnym, jak w popularnych balladach. Włoski śpiewak posiada przy tym absolutnie...

Gatunek:
Ranking:
779   2831
Album podsumowujący długą i owocną współpracę oraz wyjątkową muzyczną przyjaźń znakomitej skrzypaczki Anne-Sophie Mutter i polskiego kompozytora Krzysztofa Pendereckiego.
Płyta jest jednocześnie hołdem dla Krzysztofa Pendereckiego z okazji, przypadających w w roku 2018, jego 85 urodzin!
Lista utworów:
CD 1
La Follia for violin solo (2013)
1. Andante
...

Gatunek:
Ranking:
817   2916
Pomysł nagrania płyty narodził się podobno na przyjęciu urodzinowym Waldemara Dąbrowskiego, kiedy genialni artyści, Janusz Olejniczak i Jerzy Maksymiuk, siedli do fortepianu, aby zadedykować i podarować jubilatowi pewien drobiazg muzyczny.
Potem na tym samym przyjęciu był drugi utwór, a teraz mamy całą płytę, 15 miniatur – już nie na cztery ręce, ale na dwa fortepiany, a niektóre to po prostu piosenki ozdobione tekstami Ewy Piaseckiej-Maksymiuk i śpiewane przez Kasię Moś.
Płyta cudowna. Słucha się jej jednym tchem. Te muzyczne drobiazgi to przede wszystkim tańce: tango, walc,...

26.10.2018

Gatunek:
Ranking:
909   3117
Album Andrei Bocellego - najpopularniejszego tenora świata, zdobywcy m. in. Złotego Globu, Brit Award i World Music Award.
Artysta ma na swoim koncie sprzedaż ponad 80 mln płyt!

22.03.2011

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Misirlou [From Pulp Fiction] [3:09]
02. Amado Mío [From Gilda] [4:28]
03. Nature Boy [3:33]
04. Come Together [3:05]
05. Unrequited [6:03]
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Help is On the Way [3:53]
02. Savior [3:23]
03. Prayer of the Refugee [2:08]
04. Re-Education (Through Labor) [3:52]
05. Swing Life Away [3:23]
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Madhouse [4:33]
02. Antisocial [4:04]
03. Peace Sells [3:20]
04. Holy Wars... The Punishment Due [3:06]
05. Angel of Death [3:52]
...


Oznaczenie treści
Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2018 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:
Reklama
 W sklepach

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail