wtorek, 16 października

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Październik 2018
Inne

Według daty

Polska

19.10.2018

Gatunek:
Ranking:
715   2718
Don the Tiger to solowy projekt gitarzysty Adriána de Alfonso, który grał z takimi muzykami jak Lydia Lunch, Mark Cunningham, Robert Forster i Carla Bozulich. "Matanzas" to drugi album de Alfonso, na którym wybrzmiewają echa rumby, brazylijskiej muzyki popularnej , guabiny czy flamenco. Elementy te łączy z muzyką konkretną i wyrafinowanymi technikami samplowania.
Lista utworów:
1. Cantos Al Aral Menguante
2. Derrengados En La Arena
3. Nueva Danza Gallinácea
4. La Línea Toda
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Czyżykiewicz & Cisło to projekt muzyczno-wokalny, który powstał wiosną 2017 roku jako efekt wieloletniej współpracy śpiewającego i grającego na gitarze Teryksa Mirka Czyżykiewicza z wirtuozem gitary barytonowej Witoldem Cisło. Zamysłem artystów było stworzenie nowych gitarowych aranżacji do wierszy wykonywanych niegdyś przez Czyżykiewicza z zespołem "Kameleon" bądź też solo takich autorów jak: Josif Brodski, Włodzimierz Wysocki, Thomas Hardy, Jacek Kaczmarski, Edward Stachura.
W repertuarze można usłyszeć także autorskie piosenki Mirka Czyżykiewicza w nowych gitarowych opracowaniach...

Gatunek:
Ranking:
-   -
"Osiecka w popkulturze" to zestaw czterech unikatowych płyt z 90. piosenkami Agnieszki Osieckiej pisanymi na potrzeby spektakli teatralnych, programów telewizyjnych, seriali, filmów oraz programów kabaretowych. Wybór zawiera najpopularniejsze przeboje poetki z Saskiej Kępy ("Niech żyje bal", "Wielka woda", "Czy te oczy mogą kłamać") i nagrania bardzo mało znane, nieco zapomniane, które chcemy odkurzyć i przypomnieć ("Szaloną być", "Kolory", "Chleb z czeremchą"). Na płyty "Osiecka w popkulturze" składają się ponadto utwory archiwalne (mało znane nagrania Kabaretu Dudek, oryginalne piosenki ze...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Ten album to nostalgiczna podróż świąteczna w towarzystwie najpiękniejszych melodii bożonarodzeniowych. Usłyszymy kolędy pochodzące z wielu krajów w nowych wspaniałych aranżacjach w wykonaniu Chóru i Orkiestry Radia Bawarskiego pod dyrekcją Howarda Armana.
Lista utworów:
1. I'm the happiest Christmas tree
For choir and orchestra
2. I saw mummy kissing Santa Claus
For tenor solo, choir and orchestra
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Album pt. "Christmas Meets Cuba 2" znakomitych wykonawców spod znaku Klazz Brothers & Cuba Percussion. Klazz Brothers & Cuba Percussion to formacja znana z doskonałych produkcji crossover pokonujących granice pomiędzy muzyką klasyczną, jazzem połączonym z latynoskimi rytmami i melodiami.
Od 2002 roku udało im się wydać 9 albumów, które sprzedały się w nakładzie prawie pół miliona egzemplarzy! Oprócz nominacji do Grammy są dwukrotnymi zdobywcami nagród ECHO oraz Jazz Awards. Prawdziwa gratka dla miłośników.
Lista utworów:
1. Last Christmas
2. All I want for Christmas
3. White Christmas
...

Gatunek:
Ranking:
277   1506
Świąteczny album utalentowanej córki Jordi Savalla – Arianny. Ta niezwykła artystka jest świetnie wykształconą śpiewaczką, harfistką oraz kompozytorką. W swojej muzycznej karierze kultywuje starodawną tradycję śpiewu do akompaniamentu harfy.
Płyta zawiera wspaniały wybór utworów bożonarodzeniowych w opracowaniu artystki oraz jej męża Pettera Udlanda Johansena.
Lista utworów:
1. The Holly and the Ivy & El Noi de la Mare 04:24
(El noi de la mare) - trad, English/Catalan , arr. Arianna Savall / Petter Udland Johansen
2. El Desembre Congelat 05:29
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Świeżo upieczony (najmłodszy w historii) zdobywca nagród EGOT (Emmy, Grammy, Oscara i Tony Award) wokalista i kompozytor John Legend wydaje swoją pierwszą płytę świąteczną.
14 Utrzymanych w klimatach soul utworów, a "A Legendary Christmas" wyprodukował sam Raphael Saadiq i są to zarówno nowe, jak i klasyczne standardy bożonarodzeniowe.
W utworze "What Christmas Means to Me" na harmonijce ustnej towarzyszy mu sam Stevie Wonder, natomiast w "Have Yourself a Merry Little Christmas" usłyszymy także jazzową wokalistkę Esperanza Spalding.
Materiał ukazuje się na płycie CD i na 2 płytach...

02.11.2018

Gatunek:
Ranking:
68   746
Duet Dead Can Dance wydaje nowy album! "Dionysus" ukaże się 2 listopada nakładem [PIAS] Recordings. To pierwszy od sześciu lat premierowy materiał Lisy Gerrard i Brendana Perryego – w 2012 roku zespół powrócił po wielu latach milczenia z płytą "Anastasis".
Od momentu powstania w 1981 roku duet Dead Can Dance był zaintrygowany europejską folkową tradycją. Nie tylko w kontekście muzyki, ale również świeckich, religijnych czy duchowych rytuałów. Czerpiąc inspirację z tego kontekstu Brendan Perry badał święta wiosny i żniw wywodzące się z praktyk religijnych Dionizosa i wysunął na...

02.11.2018

Gatunek:
Ranking:
834   2985
Po wydaniu trzech niezwykle ciepło przyjętych przez fanów i krytykę EP-ek, Jacob Banks ogłosił szczegóły debiutanckiego albumu. Pierwszym singlem zapowiadającym wydawnictwo jest "Be Good To Me" z gościnnym udziałem Seinabo Sey. Producentami kawałka są xSDTRK (Usher, Jennifer Lopez) oraz Laleh Pourkarim (Ellie Goulding). Wyzwalająca opowieść o miłości i tęsknocie wybrzmiewa za sprawą genialnych, soulowych wokali Jacoba i Seinabo. Artyści spotkali się wcześniej w studiu nagrywając utwór "Remember", który trafił na najnowszą płytę Sey.
Wydanie debiutanckiego albumu "Village" poprzedziły...

Gatunek:
Ranking:
703   2697
Amy Macdonald podsumowuje pierwszą dekadę kariery!
Artystka ogłosiła premierę albumu "Woman Of The World: The Best of 2007-2018". Amy Macdonald specjalnie na potrzeby składanki nagrała dwa premierowe utwory: "Woman Of The World" oraz "Come Home". Wersja deluxe będzie wzbogacona o trzeci nowy kawałek – "This Time's Everything".
– "Pamiętam dokładnie 30 lipca 2007 – wtedy ukazał się mój debiutancki album "This Is The Life". Nie mogłam się nadziwić, jak się to stało, ale płyta dotarła na pierwsze miejsca list przebojów w krajach, w których nigdy nie byłam. A ja stałam się tak zajęta,...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Hello Fear [5:33]
02. The Story of Fear [1:10]
03. Before I Die [4:23]
04. I Am [5:36]
05. But the Blood [4:06]
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera płyty 'Ian Bostridge - Three Baroque Tenors' zapowiadana jest na 22.03.2011 (Stany Zjednoczone).

Gatunek:
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera płyty 'Elaine Paige - Elaine Paige and Friends' zapowiadana jest na 22.03.2011 (Stany Zjednoczone).

Gatunek:
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera płyty 'Les Fatals Picards - Coming Out' zapowiadana jest na 22.03.2011 (Stany Zjednoczone).

22.03.2011

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Better Way [3:56]
02. Hope [3:16]
03. Closer [3:23]
04. Faithful [3:25]
05. The Space Between Us [3:40]
...


Oznaczenie treści
Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2018 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Inne


Reklama
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail