piątek, 14 grudnia

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Grudzień 2018
Hip-Hop

Według daty

Polska

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
5   48
"Everythang's Corrupt" to dziesiąty album w dorobku legendarnego rapera Ice Cube'a. Pierwszą zapowiedzią wydawnictwa był utwór "Arrest the President".
Lista utworów:
1. Super OG (Intro)
2. Arrest The President
3. Chase Down The Bully
4. Don't Bring Me No Bag
...

Gatunek:
Ranking:
7   87
Tym razem wrócił do pracy zespołowej z wieloletnim kompanem, weteranem beatmakingu i mixu (główne ucho Slums Attack jak o nim mawia Rychu) - Magierą (White House Records). Okrojona wersja sklepowa zawierać będzie 16 utworów. Autorem grafiki jest Boomer. Mastering to dzieło DJ. Eproma. Masa znamienitych gości dopełnia finalnie liryki poznańskiego weterana.
"Nowy stary Rychu" wraca w wersji, na którą wielu z Was oczekiwało, niejednego zaskoczy i niejednego zdoła jeszcze przekonać.
"Ta płyta to blisko rok mojej pracy z Magierą. W wersji deluxe otrzymacie 2 dodatkowe utwory i dodatkową grafikę....

14.12.2018

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
189   1201
"Mixtape 3654" to podsumowanie 20-letniej producenckiej działalności Dj Decksa – byłego członka Slums Attack i laureata nagrody Fryderyki. Jako producent muzyczny współpracował m. in. z takimi wykonawcami jak: WWO, Pięć Dwa Dębiec, Fenomen, Medi Top Glon, Onar oraz Kaczor. Gościł także na płytach WSRH, Green Team, a także duetu Słoń i Mikser.
Przez lata wydał w sumie 7 płyt, w tym 6 mixtape'ów zawierające najważniejsze utwory, które powstały na przestrzeni tych 20 lat. Wyjątkowa kompilacja kawałków zamkniętych w wyjątkowym zestawieniu. Za okładkę płyty, odpowiada Forin. "Mixtape...

14.12.2018

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
552   2188
PIH to żywa legenda i jeden z prekursorów muzyki hip-hop w Polsce. W ciągu 20 lat swojej kariery wydał 7 albumów i nagrał ponad 100 gościnnych występów m. in. z Oddziałem Zamkniętym, Reni Jusis, Jamalem, Pezetem, Peją. "Kwiaty zła", nad którymi raper pracował ponad dwa lata, są jednym z najbardziej kultowych albumów hip-hopowych ostatnich lat. Utwory takie jak "Semper Fidelis", "Rosyjska ruletka", "Im mniej wiesz. . " czy "Ulice bez jutra", które promowały album przed jego oficjalna premierą zyskały miano klasyków polskiego rapu.
Na płycie gościnnie wystąpili: Miodu (Jamal), Mes...

14.12.2018

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
619   2305
Kartky przedstawia "Black Magiic"... i wręcza Ci bilet na podróż w głąb mrocznych zakamarków umysłu i własnego ja.
Po wydanym i doskonale przyjętym przez słuchaczy albumie "Blackout", Kartky nie zwalnia tempa. Na rynku ukaże się jego nowym album pt. "Black Magiic".
Krążek zawiera 12 premierowych kompozycji, za stworzenie których odpowiada sam artysta oraz liczne grono utalentowanych producentów: Gibbs, NoTime, Emes Milligan, INDEB, Apriljoke, HVZX i FAVST. Gospodarza wokalnie wsparła trójka artystów, a są to Deys, Emes Milligan i Sarius.
Lista utworów:
1. Kartky - Yrden (prod. Emes...

Gatunek:
Ranking:
667   2395
"Some Rap Songs" to czwarty solowy album Earla Sweatshirta, MC z Los Angeles, który ukazuje się trzy lata po świetnie przyjętej płycie "I Don't Like Shit, I Don't Go Outside".
Album pokazuje, jak ewoluuje światopogląd rapera i dokumentuje jego ewolucję jako artysty i człowieka. Płyta dotyka takich tematów jak trudy związane z dojrzewaniem i utratą jednego z rodziców. Przed nagraniem płyty Earl kilkukrotnie przeprowadzał się, zanim powrócił do Los Angeles. Te doświadczenia również odbiły się w jego muzyce, zgodnie z poglądem rapera, który mówi, że "za każdym razem, gdy chce zmienić...

14.12.2018

Gatunek:
Ranking:
691   2438
Trzeci studyjny album Andersona . Paaka, rapera z południowej Kalifornii. "Oxnard" jest swego rodzaju hołdem artysty dla południowokalifornijskiego miasta, w którym dorastał i które nazywa się tak jak płyta. Nominowany do Grammy twórca albumem tym rozpoczął współpracę z należącą do samego Dr. Dre wytwórnią Aftermath Entertainment.
"Oxnard" promował między innymi singlowy utwór "Tints", w którym gościem jest Kendrick Lamar. Inni goście na płycie to, chociażby J. Cole, Pusha.
Lista utworów:
1. The Chase (feat. Kadhja Bonet)
2. Headlow (feat. Norelle)
3. Tints (feat. Kendrick Lamar)
...

14.12.2018

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
890   2835
Długo oczekiwany album ZdR "Trzecia część" to materiał zachowany w typowo ulicznym klimacie, do czego już zdążyli nas przyzwyczaić reprezentanci Radomia.
Na krążku znajduje się 15 tracków wyprodukowanych przez m. in. Tytuz'a czy Flame'a. ZdR czyli Dobo, Murzyn, Wieszak i TPS w swoich wersach oddają obraz życia jak nikt inny. Jest to rap bezkompromisowy i czasem brutalny, ale przede wszystkim szczery.
Na płycie usłyszymy gości zza oceanu takich jak Prodigy, a także raperów z naszej rodzimej sceny są to m. in. Dudek P56, Nizioł, Rest czy Dack. Krążek to obowiązkowa pozycja dla fanów...

14.12.2018

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
928   2899
Czas na kolejny solowy album Deysa, rapera o specyficznym stylu, który bez wątpienia wyróżnia się na tle sceny. Płyta zatytułowana "Oczka" ukaże się na rynku nakładem labelu Hashashins.
Lista utworów:
1 Nie chcę być starszy niż dziś (prod. Ocean Beats)
2. Blade Runner (prod. Faded Dollars / feat. Igrekzet)
3. Przez kogo nie spisz? (prod. Ramzes)
4. Odpięte wrotki (prod. NoTime / feat. Szpaku)
...

4. kwartał 2018

Gatunek:
Ranking:
20   253
Według naszych informacji premiera płyty 'Syku Syksyk - Podróżnik' zapowiadana jest na 4. kwartał 2018 (Polska).

2018 rok

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
6   72
Według naszych informacji premiera płyty 'Jopel - Katharsis' zapowiadana jest na 2018 rok (Polska).

Gatunek:
Ranking:
9   121
Według naszych informacji premiera płyty 'Czarny Furiat - Generał' zapowiadana jest na 2018 rok (Polska).

Gatunek:
Ranking:
15   167
Według naszych informacji premiera płyty 'HipoToniA WIWP - Elizjum' zapowiadana jest na 2018 rok (Polska).

Gatunek:
Ranking:
173   1147
Według naszych informacji premiera płyty 'JacenuSSDI/Jarus Rytuał - Ja i brat' zapowiadana jest na 2018 rok (Polska).

1. połowa 2019

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
12   150
Według naszych informacji premiera płyty 'WdoWa - ALPHA' zapowiadana jest na 1. połowa 2019 (Polska).


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2018 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Hip-Hop


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Hip-Hop


Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
dzisiaj
Hip-Hop
Hip-Hop
dzisiaj
Hip-Hop
8. WdoWa - ALPHA (2019)
Hip-Hop
Hip-Hop
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail