piątek, 14 maja

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Maj 2021
Hip-Hop

Według daty

Polska

Gatunek:
Ranking:
752   3442
Pseudonim Ryjek, który charakteryzuje się mocnym przekazem oraz wokalem na różnorodnych bitach producentów takich jak Phono Cozabit, Druid, Isekai, Pisi . Płyta będzie na tyle ciekawa, że znajdziemy na niej brzmienia klasyczne, trapowe, bengery aż po epicką muzykę.
Na płycie pojawia się polscy oraz zagraniczni goście. PR-to dwuosobowość Ryjka wyrażającą agresję i spokój w emocjonujący sposób, treści są związane z moim życiem jak i sytuacje których doświadczamy.

Gatunek:
Ranking:
798   3550
Czy ktoś się spodziewał takiego rapowego projektu?. Żyto (Michał Żytniak) po wydaniu dwóch płyt w największych hip-hopowych wytwórniach - "Żyto" w 2012 (Asfalt Records) oraz "Wiry" w 2014 (Prosto) - skupił się wyłącznie na malarstwie, z kolei Noon (Mikołaj Bugajak) po wyprodukowaniu "Muzyki poważnej" zarzucił stricte rapowe produkcje na wiele lat.
Dziś ich drogi się krzyżują. "Morza południowe", czyli współpraca Żyto/Noon, to fascynujący rapowy projekt, który ukaże się na rynku już 14 maja 2021 roku nakładem oficyny Nowe Nagrania.
"Album jest pełen życia, powstał na zajawce...

21.05.2021

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
171   1559
Lista utworów:
1. K2 Intro
2. Trzeba Wiedzieć
3. Skit
4. Miałem Sen
5. Skit
...

Gatunek:
Ranking:
778   3511
Avi i Louis Villain - duet, który błyskawicznie zwrócił na siebie oczy całej sceny i zjednał sobie jej szacunek, wraca z trzecią i ostatnią częścią sycylijskiego tryptyku.
"Zbiór dzieł sycylijskich" i "Spis pieśni sycylijskich" wysoko powiesiły poprzeczkę, a przecież... koniec wieńczy dzieło. "Akademia Sztuk Pięknych" to zwieńczenie długiej drogi, która choć nieodległa w czasie, obfitowała w ogrom zwrotów akcji. Dwójka raperów, która nie tak dawno debiutowała stawiając na oryginalność, finalnie zdefiniowała dziś swój styl i zaprezentowała go w pełnej krasie.
Trzeci album Avi...

28.05.2021

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
177   1581
"Czarna Flegma" jest to pierwszy album #Prozaka420, zawierający 21 różnorodnych utworów, które w odpowiedniej kolejności tworzą spójną historie. Znajdziesz tutaj wszystko od bangerów po piękne ballady, jednocześnie wszystkim kawałkom towarzyszy jeden wspólny temat - wewnętrzne batalie i życiowe rozterki. Jak krucha jest granica między równowagą a dualizmem?Być może ten album pomoże Ci to zrozumieć.
Projekt swoją obecnością wzbogaciło kilka zaprzyjaźnionych z Fourtwentyfamill osób - Maddi, Roka, Kieru oraz Sikor Prins Kremla. Za warstwę muzyczną krążka w całości odpowiada Ślimak...

Gatunek:
Ranking:
174   1569
Limitowana edycja preorderowa płyty. Oprócz zawartości wersji standardowej zawiera:
Specjalną poligrafię
Cdn...
“Ten album to 20 kawałków. Mimo tego, że każdy utwór nawiązuje do innej stylistyki wszystkiemu przyświeca jasny cel - utrzymanie materiału w klimacie prawdziwego mocnego hip-hopu. Od mocnego boom bapowego vibe'u w “Hajsman", przez g-funkowe syntezatory w “Jaaacula", aż po kompletnie drillowy “Kto z kim gra" - TEDE o albumie “Kasablanca"
Artysta napisał płytę w swoim mieszkaniu, podczas lockdownu. Album jest wypadkową wydarzeń, które miały miejsce w 2020 roku w warstwach...

1. połowa 2021

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
7   165
Według naszych informacji premiera płyty 'WdoWa - HANNA' zapowiadana jest na 1. połowa 2021 (Polska).

09.07.2021

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
814   3579
Jarecki powraca z albumem "Totem".
To będzie prawdziwa uczta dla fanów żywych, przestrzennych brzmień, samego artysty, ale nie tylko. Na swojej trzeciej solowej płycie, Jarecki porusza się pomiędzy utworami spokojnymi i refleksyjnymi, oraz dynamicznymi i energetycznymi, sięgając ponownie do kochanych przez siebie funkowych brzmień.
DNA Jareckiego jest tutaj słyszalne od pierwszych taktów, a warstwa muzyczna i tekstowa nie pozostawia złudzeń. To najlepszy i najpełniejszy album artysty. Artystyczna dojrzałość zapewniła muzykowi jeszcze większą niezależność i swobodne łączenie gatunków....

Gatunek:
Ranking:
882   3720
"Sometimes I Might Be Introvert" to pierwszy długogrający album Little Simz od czasu rewelacyjnej, nominowanej do nagrody Mercury Prize płyty "GREY Area" z 2019 roku. Little Simz jest jedną z najciekawszych postaci współczesnej sceny hip hopowej. Młoda brytyjska raperka wciąż zachwyca swoim talentem. Na albumie Simz porusza się bez wysiłku pomiędzy różnymi stylami i gatunkami muzycznymi, tworząc współczesny album-klasyk. Płyta jest odważnym krokiem naprzód w stosunku do "GREY Area", a nowy materiał to nie utwory, które mają na celu wyłącznie znalezienie się na popowych listach przebojów....

Gatunek:
Ranking:
23   337
Według naszych informacji premiera płyty 'Syku Syksyk - Podróżnik' zapowiadana jest na 2021 rok (Polska).

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Ruff Ryders' Anthem [3:50]
02. What's My Name? [4:43]
03. Party Up (Up In Here) [4:56]
04. X Gon' Give It To Ya [3:52]
05. What These B**ches Want [4:14]
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Predormitum (Prologue) [4:09]
02. Darkness (Dream On) [3:56]
03. Phantasmata [1:54]
04. Hard As They Come (Act I) [4:17]
05. Murder (Act II) [3:35]
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. I'm High, I'm Throwed [4:36]
02. MAAB [4:19]
03. Lost Another Soldier [5:56]
04. Right Here By Your Side [4:08]
05. Southside [4:32]
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. The Warning [0:52]
02. Calculated Amalgamation [2:47]
03. Evolve [2:40]
04. W.A.R. [4:24]
05. Clap (One Day) [3:29]
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Firing Squad (Intro) [3:11]
02. Gots to Get Money [4:22]
03. Mad Ni****ish [4:05]
04. Demetrius Capone Interlude: Why Men Cheat [Acapella] [2:12]
05. One Night You [3:31]
...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2021 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Hip-Hop


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Hip-Hop


Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
5. WdoWa - HANNA (2021)
Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail