Premiery - Muzyka :: Hip-Hop - DataPremiery.pl http://datapremiery.pl Nadchodzące premiery z kategorii Muzyka :: Hip-Hop Tue, 28 Jan 2020 04:24:17 +0100 pl hourly 1 [31.01.2020] Eminem - Music To Be Murdered By https://datapremiery.pl/eminem-music-to-be-murdered-by-premiera-plyty-33190/ Tue, 28 Jan 2020 00:00:00 +0100 Muzyka > Hip-Hop https://datapremiery.pl/eminem-music-to-be-murdered-by-premiera-plyty-33190/ Na płycie Eminema znalazł się m. in. duet z niedawno zmarłym Juice WRLD. Gościnnie pojawiają się także m. in. Ed Sheeran, Skylar Grey i Anderson . Paak....]]> [31.01.2020] Wieszak ZdR - Smoka wejście https://datapremiery.pl/wieszak-zdr-smoka-wejscie-premiera-plyty-33356/ Tue, 28 Jan 2020 00:00:01 +0100 Muzyka > Hip-Hop https://datapremiery.pl/wieszak-zdr-smoka-wejscie-premiera-plyty-33356/ [14.02.2020] KaeN - ON https://datapremiery.pl/kaen-on-premiera-plyty-33312/ Tue, 28 Jan 2020 00:00:02 +0100 Muzyka > Hip-Hop https://datapremiery.pl/kaen-on-premiera-plyty-33312/ [27.02.2020] O.S.T.R. - Gniew https://datapremiery.pl/ostr-gniew-premiera-plyty-33251/ Tue, 28 Jan 2020 00:00:03 +0100 Muzyka > Hip-Hop https://datapremiery.pl/ostr-gniew-premiera-plyty-33251/ [19.03.2020] Otsochodzi - 2011 https://datapremiery.pl/otsochodzi-2011-premiera-plyty-33250/ Tue, 28 Jan 2020 00:00:04 +0100 Muzyka > Hip-Hop https://datapremiery.pl/otsochodzi-2011-premiera-plyty-33250/ [2020 rok] Jopel - Katharsis https://datapremiery.pl/jopel-katharsis-premiera-plyty-12888/ Tue, 28 Jan 2020 00:00:05 +0100 Muzyka > Hip-Hop https://datapremiery.pl/jopel-katharsis-premiera-plyty-12888/ [2020 rok] WdoWa - HANNA https://datapremiery.pl/wdowa-hanna-premiera-plyty-16903/ Tue, 28 Jan 2020 00:00:06 +0100 Muzyka > Hip-Hop https://datapremiery.pl/wdowa-hanna-premiera-plyty-16903/ [2020 rok] Syku Syksyk - Podróżnik https://datapremiery.pl/syku-syksyk-podroznik-premiera-plyty-18892/ Tue, 28 Jan 2020 00:00:07 +0100 Muzyka > Hip-Hop https://datapremiery.pl/syku-syksyk-podroznik-premiera-plyty-18892/ [22.03.2011] DMX - Greatest Hits With a Twist https://datapremiery.pl/dmx-greatest-hits-with-a-twist-premiera-plyty-896/ Tue, 28 Jan 2020 00:00:08 +0100 Muzyka > Hip-Hop https://datapremiery.pl/dmx-greatest-hits-with-a-twist-premiera-plyty-896/ 01. Ruff Ryders' Anthem [3:50]
02. What's My Name? [4:43]
03. Party Up (Up In Here) [4:56]...]]>
[22.03.2011] Cunninlynguists - Oneirology https://datapremiery.pl/cunninlynguists-oneirology-premiera-plyty-889/ Tue, 28 Jan 2020 00:00:09 +0100 Muzyka > Hip-Hop https://datapremiery.pl/cunninlynguists-oneirology-premiera-plyty-889/ 01. Predormitum (Prologue) [4:09]
02. Darkness (Dream On) [3:56]
03. Phantasmata [1:54]...]]>
[22.03.2011] Z-Ro - T.I.M.E. - Things I Must Earn https://datapremiery.pl/z-ro-time-things-i-must-earn-premiera-plyty-982/ Tue, 28 Jan 2020 00:00:10 +0100 Muzyka > Hip-Hop https://datapremiery.pl/z-ro-time-things-i-must-earn-premiera-plyty-982/ 01. I'm High, I'm Throwed [4:36]
02. MAAB [4:19]
03. Lost Another Soldier [5:56]...]]>
[22.03.2011] Pharoahe Monch - W.A.R. (We Are Renegades) https://datapremiery.pl/pharoahe-monch-war-we-are-renegades-premiera-plyty-944/ Tue, 28 Jan 2020 00:00:11 +0100 Muzyka > Hip-Hop https://datapremiery.pl/pharoahe-monch-war-we-are-renegades-premiera-plyty-944/ 01. The Warning [0:52]
02. Calculated Amalgamation [2:47]
03. Evolve [2:40]...]]>
[22.03.2011] Horseshoe Gang - Firing Squad https://datapremiery.pl/horseshoe-gang-firing-squad-premiera-plyty-911/ Tue, 28 Jan 2020 00:00:12 +0100 Muzyka > Hip-Hop https://datapremiery.pl/horseshoe-gang-firing-squad-premiera-plyty-911/ 01. Firing Squad (Intro) [3:11]
02. Gots to Get Money [4:22]
03. Mad Ni****ish [4:05]...]]>
[22.03.2011] Baby Bash - Bashtown https://datapremiery.pl/baby-bash-bashtown-premiera-plyty-870/ Tue, 28 Jan 2020 00:00:13 +0100 Muzyka > Hip-Hop https://datapremiery.pl/baby-bash-bashtown-premiera-plyty-870/ 01. Intro [1:32]
02. Swanananana [3:58]
03. Go Girl [3:48]...]]>
[22.03.2011] Young Jeezy - All Platinum Everything https://datapremiery.pl/young-jeezy-all-platinum-everything-premiera-plyty-981/ Tue, 28 Jan 2020 00:00:14 +0100 Muzyka > Hip-Hop https://datapremiery.pl/young-jeezy-all-platinum-everything-premiera-plyty-981/ [22.03.2011] Rocky Business - A Rebel's Roar! https://datapremiery.pl/rocky-business-a-rebels-roar-premiera-plyty-953/ Tue, 28 Jan 2020 00:00:15 +0100 Muzyka > Hip-Hop https://datapremiery.pl/rocky-business-a-rebels-roar-premiera-plyty-953/ 01. America [3:45]
02. Find Away [2:39]
03. Army of Love [5:09]...]]>
[22.03.2011] Yo Gotti - The King of Memphits https://datapremiery.pl/yo-gotti-the-king-of-memphits-premiera-plyty-980/ Tue, 28 Jan 2020 00:00:16 +0100 Muzyka > Hip-Hop https://datapremiery.pl/yo-gotti-the-king-of-memphits-premiera-plyty-980/ [22.03.2011] The Grouch - Heroes In The Healing Of The Nation https://datapremiery.pl/the-grouch-heroes-in-the-healing-of-the-nation-premiera-plyty-965/ Tue, 28 Jan 2020 00:00:17 +0100 Muzyka > Hip-Hop https://datapremiery.pl/the-grouch-heroes-in-the-healing-of-the-nation-premiera-plyty-965/ 01. Invitation [1:06]
02. Leader [2:46]
03. Victorious People [4:05]...]]>
[22.03.2011] DJ Deadeye - Substance Abuse https://datapremiery.pl/dj-deadeye-substance-abuse-premiera-plyty-895/ Tue, 28 Jan 2020 00:00:18 +0100 Muzyka > Hip-Hop https://datapremiery.pl/dj-deadeye-substance-abuse-premiera-plyty-895/ [22.03.2011] Juicy J - Rubbaband Business https://datapremiery.pl/juicy-j-rubbaband-business-premiera-plyty-921/ Tue, 28 Jan 2020 00:00:19 +0100 Muzyka > Hip-Hop https://datapremiery.pl/juicy-j-rubbaband-business-premiera-plyty-921/ [22.03.2011] A.M. Breakups - The Cant Resurrection https://datapremiery.pl/am-breakups-the-cant-resurrection-premiera-plyty-863/ Tue, 28 Jan 2020 00:00:20 +0100 Muzyka > Hip-Hop https://datapremiery.pl/am-breakups-the-cant-resurrection-premiera-plyty-863/ [29.03.2011] Snoop Dogg - Doggumentary https://datapremiery.pl/snoop-dogg-doggumentary-premiera-plyty-1098/ Tue, 28 Jan 2020 00:00:21 +0100 Muzyka > Hip-Hop https://datapremiery.pl/snoop-dogg-doggumentary-premiera-plyty-1098/ 01. Toyz N Da Hood [2:40]
02. The Way Life Used to Be [3:43]
03. My Own Way [3:05]...]]>
[29.03.2011] Mr. Thing - The Beat Generation: 10th Anniversary Collection https://datapremiery.pl/mr-thing-the-beat-generation-10th-anniversary-collection-premiera-plyty-1070/ Tue, 28 Jan 2020 00:00:22 +0100 Muzyka > Hip-Hop https://datapremiery.pl/mr-thing-the-beat-generation-10th-anniversary-collection-premiera-plyty-1070/ 01. Stop [0:36]
02. Nothin' Lesser [Jamie's Mix] [2:51]
03. What It Do [1:13]...]]>
[29.03.2011] Wiz Khalifa - Rolling Papers https://datapremiery.pl/wiz-khalifa-rolling-papers-premiera-plyty-1124/ Tue, 28 Jan 2020 00:00:23 +0100 Muzyka > Hip-Hop https://datapremiery.pl/wiz-khalifa-rolling-papers-premiera-plyty-1124/ 01. When I'm Gone [4:09]
02. On My Level [4:32]
03. Black and Yellow [3:37]...]]>
[29.03.2011] GDP - Useless Eaters https://datapremiery.pl/gdp-useless-eaters-premiera-plyty-1030/ Tue, 28 Jan 2020 00:00:24 +0100 Muzyka > Hip-Hop https://datapremiery.pl/gdp-useless-eaters-premiera-plyty-1030/ 01. Neural Circuitry
02. Quintuplets
03. Carbon Footprint...]]>