poniedziałek, 25 wrześniaI tak powstał... serwis DataPremiery.pl


W Internecie jest wiele stron, które prezentują daty premier produktów z jednej, ściśle określonej gałęzi rozrywki – przykładowo są to serwisy tematyczne poświęcone tylko premierom filmowym albo skupiające się wyłącznie na debiutach gier komputerowych. Brakowało jednak miejsca, w którym prezentowane są nowości ze wszystkich sfer rozrywki w ramach jednej strony internetowej – aż do teraz. W celu uzupełnienia tej luki stworzony został serwis DataPremiery.pl – wszystkie premiery w jednym miejscu.

Czym zatem jest DataPremiery.pl?

  • Jest odpowiedzią na miliony pytań zadawanych przez polskich Internautów!
  • Aktualnie odpowiedzi te są rozproszone po setkach stron: portalach, forach, stronach tematycznych, stronach producentów itd.
  • Od teraz odpowiedź na wszystkie te pytania po raz pierwszy będzie w jednym miejscu!

Na pytanie "kiedy?" jest tylko jedna odpowiedź - DataPremiery.pl!
O serwisie


DataPremiery.pl jest pierwszym w Polsce serwisem prezentującym daty premier produktów i usług z wielu dziedzin w ramach jednej strony internetowej. Znajdują się tu nowości z szeroko pojętej sfery rozrywki, a więc filmy, muzyka, książki oraz gry komputerowe. Jednak to nie wszystko – w serwisie prezentowane są również premiery sprzętu elektronicznego, oprogramowania, a także daty rozpoczęcia różnych wyczekiwanych wydarzeń, takich jak koncerty, mecze, czy też początek wakacji. Znika zatem potrzeba przeglądania setek stron internetowych, aby dowiedzieć się kiedy debiutują na rynku interesujące nowości – wszystkie premiery prezentowane są w jednym miejscu.

  • Filmy – premiery kinowe, nowości wydawnicze na DVD i Blu-Ray’u, a także seriale i programy debiutujące w telewizji,
  • Gry – premiery gier komputerowych na różne platformy sprzętowe, wliczając w to zarówno platformy stacjonarne, jak i mobilne,
  • Muzyka – płyty z muzyką oraz zapisami koncertów Twoich ulubionych wykonawców z niemal każdego gatunku muzycznego,
  • Książki – od powieści poprzez fantastykę aż do książek użytkowych
  • Elektronika – wszelkiego rodzaju gadżety, telefony komórkowe, konsol do gier i wiele innych nowinek technicznych,
  • Pozostałe – szeroko pojęte wydarzenia, zarówno krajowe, jak i światowe, premiery oprogramowania czy też daty koncertów.Od teraz nie przegapisz już żadnej interesującej Cię premiery. Bądź na bieżąco z DataPremiery.pl!

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie