sobota, 25 listopada

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Listopad 2017
Filmowa

Według daty

Polska

Gatunek:
Ranking:
611   2222
Sony Masterworks Broadway zaprasza do wysłuchania albumu "SpongeBob SquarePants - The New Musical (Original Cast Recording)".

To musicalowa adaptacja serialu rysunkowego "SpongeBob Kanciastoporty", składająca się z szeregu piosenek czołowych gwiazd współczesnego showbiznesu, takich jak: Yolanda Adams, Steven Tyler i Joe Perry z Aerosmith, Sara Bareilles, Jonathan Coulton, Alexander Ebert z Edward Sharpe & The Magnetic Zeros, The Flaming Lips, John Legend, Lady Antebellum, Cyndi Lauper, Panic! At the Disco, Plain White T's, They Might Be Giants, T. I. , a także piosenki Davida Bowie.

Lista utworów:

...

Gatunek:
Ranking:
951   2897
Ścieżka dźwiękowa do filmu "The Star" (w Polsce: "Pierwsza gwiazdka") to zestaw znanych bożonarodzeniowych piosenek w wykonaniu takich artystów jak Fifth Harmony, A Great Big World czy Zara Larsson.

Film opowiada słynną historię z Betlejem oczami małych bohaterów - osiołka i jego przyjaciół, którzy przypadkiem stają się jej bohaterami. Na płycie m. in, piosenka Mariah Carey - tytułowa "The Star".

Film w polskich kinach od 6 grudnia.

...

Gatunek:
Ranking:
1425   3877
Ceniony dyrygent, kompozytor, aranżer, kojarzony z poznańską Orkiestrą Rozrywkową PRiTV, a później własną Górny Orchestra. To także wielki pasjonat tenisa i... muzyki filmowej. Sam tworzył na potrzeby filmu przez kilkanaście lat – ten zbiór to kompleksowe podsumowanie tego czasu.
Duża część muzyki filmowej Zbigniewa Górnego to esencja lat 80. , wyrażona ciekawym połączeniem brzmień orkiestry i pulsujących syntezatorów. Pełne wdzięku, melodyjne mariaże ilustrowały przede wszystkim filmy Wojciecha Wójcika (m. in. legendarne "Karate po polsku" i trzymające w napięciu "Prywatne...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
1. Ragnarok Suite
2. Running Short on Options
3. Thor: Ragnarok
4. Weird Things Happen
5. Twilight of the Gods
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Poznaj ukochanego konika z sitcomu z lat 90 - 20 lat później. BoJack Horseman był gwiazdą hitowego programu telewizyjnego "Horsin' Around" - dziś mieszka w Hollywood, narzeka na wszystko i nois kolorowe swetry.
Na ścieżkę dźwiękową składa się oryginalna muzyka Jesse' a Novaka plus oryginalne wersje piosenek m. in. Patricka Carneya (The Black Keys), Michelle Branch, Grouplove, Nina Simone Oberhofer.
Lista utworów:
1. BoJack's Theme (feat. Ralph Carney) - Patrick Carney
2. Horsin' Around Theme - Jesse Novak
3. A Horse With No Name (feat. Michelle Branch) - Patrick Carney
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
"Hellraiser" to jeden z najbardziej klasycznych horrorów wszechczasów. Rocznicowe wydanie jest pierwszym od ponad dekady.
Prace nad nowymi miksami z oryginalnych taśm-matek były nadzorowane przez kompozytora Christophera Younga.
Lista utworów:
1. Hellraiser
2. Resurrection
3. Hellbound Heart
...

Gatunek:
Ranking:
1485   3992
Po zeszłorocznym sukcesie pierwszej serii serialu "Stranger Things" soundtrack do sezonu numer dwa ma szansę stać się jedną z najważniejszych ścieżek dźwiękowych 2017 roku.
Kyle Dixon i Michael Stein, czyli S. U. R. V. I. V. E, po raz kolejny skomponowali trzymające w napięciu utwory, wypełnione mglistą, niepokojącą aurą, dopełniające mroczny i fascynujący świat braci Duffer. Soundtrack ukazuje się w trzech fomatach: CD, 2 LP w kolorze czarnym oraz 2 LP na przezroczystych dyskach.
Lista utworów:
1. Walkin In Hawkins
2. Home
3. Eulogy
...

Gatunek:
Ranking:
1502   4032
"Wojna płci" to historia rozegranego w 1973 roku meczu tenisowego pomiędzy ówczesną pierwszą rakietą świata, Billie Jean King, a byłym mistrzem i notorycznym oszustem, Bobbym Riggsem.
Podczas gdy media kreowały King i Riggsa na zaciętych przeciwników, poza kortem każde z nich stawiało czoło skomplikowanym przeciwnościom losu. King miała u swego boku kochającego męża, który zachęcał ją do walki o równe prawa dla obu płci, zmagała się jednak z prawdą o własnej seksualności.
Riggs ryzykował wszystko, stawiając na jedną kartę całą swą reputację, by pokazać światu, że stać go...

Gatunek:
Ranking:
334   1445
Kiedy dzieciaki odkrywają starą konsolę gier wideo z grą "Jumanji", o której nigdy dotąd nie słyszały, natychmiast przenoszą się w świat niebezpiecznej dżungli. To właśnie w niej dzieje się akcja gry, a one stają się awatarami postaci, które wybrały. Wkrótce odkrywają, że w Jumanji chodzi nie tylko o grę, ale przede wszystkim o przetrwanie. Aby wygrać i powrócić do realnego świata, będą musieli wyruszyć w najbardziej niebezpieczną przygodę życia, odkrywając prawdę o sobie, albo pozostać w świecie gry na zawsze.
Autorem muzyki do tego obrazu jest brytyjski kompozytor muzyki...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Testudo
02. Highlands
03. The Return of the Eagle
04. The Ninth Legion
05. North of the Wall
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera płyty 'Various Artists - Big Momma's House: Like Father Like Son' zapowiadana jest na 22.03.2011 (Stany Zjednoczone).

Gatunek:
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera płyty 'Various Artists - Stripperland' zapowiadana jest na 22.03.2011 (Stany Zjednoczone).

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. My Boss is a Sniper / Gibbs'Rules [3:48]
02. Tony and Ziva Under Covers [3:31]
03. Bag and Tag [3:08]
04. Enemies: Foreign and Domestic [3:24]
05. Double-O Dinozzo [4:07]
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. How's It Hangin' Counselor? [2:23]
02. Looks a Little Short to Me [2:07]
03. How Does Reggie Tell It? [4:47]
04. We Did a Couple Things Right [2:02]
05. You're Right, I Killed Her [3:10]
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Video Killed the Radio Star [3:21]
02. The Fredricking [0:18]
03. Hungry Like the Wolf [3:23]
04. Situation [5:42]
05. That's What I'm Talking About [0:10]
...


Oznaczenie treści
Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2017 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Filmowa


Reklama
 W sklepach

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail