niedziela, 18 listopada

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Listopad 2018
Rock

Według daty

Polska

Gatunek:
Ranking:
523   2283
Lista utworów:
1. Samurai Cop (Oh Joy Begin)
2. Can't Stop
3. Here On Out
4. That Girl Is You
5. She
...

Gatunek:
Ranking:
719   2705
Roine Stolt (Transatlantic, The Flower Kings, The Sea Within) powraca z nowym albumem, który czerpie z czterech dekad doświadczeń w nagrywaniu progresywnego rocka. "Manifesto Of An Alchemist" to 70 minut materiału, w którym Stolt wierny jest swojej muzycznej spuściźnie. To też klasyczne klimaty The Flower King, w skłąd którego wchodzą też: Marco Minnemann (perkusja), Michael Stolt (bass & wokal), Jonas Reingold (bass), Rob Townsend (saksofon), Max Lorentz (organy Hammonda i wokal), Zach Kamins (klawisze Moog & inne klawisze) oraz gościnnie na wokalu Hans Froberg i Nad Sylvan.
Materiał ukazuje się...

Gatunek:
Ranking:
1032   3313
Specjalna edycja wydanego w 2016 roku albumu grupy Spock's Beard "The Kindness Of Strangers" zawierająca 5 bonusowych nagrań.
Lista utworów:
1. The Good Don't Last
2. In The Mouth Of Madness
3. Cakewalk On Easy Street
4. June
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Na początku 2017 roku zespół The Kelly Family powrócił po kilkunastu latach z albumem "We Got Love". Krążek zadebiutował na 1. miejscu najpopularniejszych wydawnictw w Niemczech. Sprzedano ponad 700 tys. egzemplarzy, a na koncertach promujących płytę pojawiło się ponad 400 tysięcy fanów. To sukces, którego nie spodziewał się sam zespół. – Nasze doświadczenia z tej trasy są niezapomniane. Noc za nocą, ludzie w każdym wieku, rodzice z dziećmi, mnóstwo nowych fanów, wszyscy zbieraliśmy się, by celebrować muzykę i życie. Śmialiśmy się, tańczyliśmy, wzruszaliśmy i imprezowaliśmy...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
774   2808
Lista utworów:
CD 1
1. As Long As I Have A Song
2. For My Friends
3. Lifts You Up
4. Close To My Fire
...

Gatunek:
Ranking:
1331   3808
To wyjątkowa płyta. Pod wieloma względami.
Punkowemu środowisku nie zawsze było po drodze z Republiką. Mimo współdzielenia sceny m. in. na Festiwalu w Jarocinie zdarzały się miedzy fanami niesnaski. Czy wynikały z mocno ortodoksyjnej postawy, czy po prostu z naszej wojowniczej natury a może niechęci wywołanej przez rządzących krajem, którym na rękę była wzajemna niechęć miedzy społeczeństwem? Trudno zawyrokować.
Dziś Republika i jej lider Grzegorz Ciechowski są ikonami muzyki rockowej w naszym kraju, uniwersalność śpiewanych tekstów, nieszablonowe i nowatorskie podejście do muzyki...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
1290   3736
Koncertowe wydanie najpopularniejszej angielskiej formacji – Coldplay. Album został nagrany w Buenos Aires. W stolicy Argentyny Anglicy zagrali 15 listopada 2017 roku i był to ostatni koncert z tournée "A Head Full Of Dreams World Tour", które przyciągnęło w sumie aż 5, 5 mln fanów. Koncert z Buenos Aires został uwieczniony na podwójnym CD. Fani zespołu znajdą tam największe przeboje Coldplay takie jak: "Viva La Vida" czy "Paradise".

Lista utworów:
CD 1
1. A Head Full Of Dreams (Live In Buenos Aires)
2. Yellow (Live In Buenos Aires)
...

Gatunek:
Ranking:
1182   3578
"Springsteen On Broadway" to nietypowe wydawnictwo, na którym staje się oko w oko z najsłynniejszym rockmanem Ameryki: Bruce'm Springsteenem, płyta i winyl są tu ścieżkami dźwiękowymi do niezwykle intymnej serii występów, jakie Boss rozpoczął w październiku 2017 roku, a zachęcony świetną reakcją publiczności zakończy dopiero 15 grudnia 2018, stając na deskach Walter Kerr Theatre na Broadway'u w sumie aż 236 razy.
Film "Springsteen On Broadway" (z polskimi napisami) dostępny będzie na 2 płytach CD i 4 winylach wybierzemy się w nostalgiczną podróż po karierze Bruce'a od debiutu po dzień...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
75   761
Według naszych informacji premiera płyty 'Benedek - [Nowa Płyta]' zapowiadana jest na 2018 rok (Polska).

Gatunek:
Ranking:
921   3089
Świętując jubileusz 25-lecia istnienia, Skunk Anansie zapowiada wydanie nowego koncertowego albumu zatytułowanego "[emailprotected]".
To kolekcja niezwykłych utworów, obejmujących całą karierę formacji. Całość zapowiada wyjątkowy klip stworzony do kompozycji "Weak" - to ujęcia z najważniejszych występów na żywo zespołu.
Na płycie znajdą się znakomite wykonania utworów, zarejestrowane na przestrzeni lat, które połączył w elektryzującą całość, wieloletni współpracownik zespołu, Jeremy Wheatley. "[emailprotected]" to zarówno celebracja jubileuszu, jak i podkreślenie znaczenia...

1. połowa 2019

Gatunek:
Ranking:
477   1988
Według naszych informacji premiera płyty 'Adam Konkol - Charisma' zapowiadana jest na 1. połowa 2019 (Polska).

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Preludin [2:05]
02. Of Once and Future Kings [6:59]
03. Breaking Ice (Intro: Dedication to Sigfried Carver V2009) [4:33]
04. I Don't Need Magic Anymore [5:04]
05. Heart of Mine [6:22]
...

22.03.2011

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Mass for atropos 1 [1:43]
02. Defense Mechanism [6:29]
03. I Was Never Here [3:12]
04. Snail [3:39]
05. River [6:07]
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. He Reigns [4:55]
02. Joy [3:43]
03. It Is You [4:22]
04. Entertaining Angels [4:17]
05. Shine [3:41]
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. All You Need Is Now [4:33]
02. Blame the Machines [4:09]
03. Being Followed [3:49]
04. Leave a Light On [4:37]
05. Safe (In the Heat of the Moment) [4:01]
...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2018 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Rock


Reklama
 W sklepach

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail