wtorek, 17 października

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Październik 2017
Rock

Według daty

Polska

Gatunek:
Ranking:
24   262
Lista utworów:
1. Revelation #12
2. Tattooed in Reverse
3. WE KNOW WHERE YOU FUCKING LIVE
4. SAY10
5. KILL4ME
...

20.10.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
26   284
Lista utworów:
01. Walk The Earth
02. The Siege
03. Kingdom United
04. Pictures
05. Election Day
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
30   331
Album zespołu Coma "Metal Ballads vol. 1" ukazuje się rok po eksperymentalnym i przełomowym w estetyce "2005 YU55" i będzie zawierał jedenaście piosenek utrzymanych w charakterze publicystyczno-erotycznym, z niewątpliwie mocnym, rockowym sznytem.

Producent albumu Paweł Cieślak z Łódzkiego podwórka, na którym od lat tworzy Coma dokonał wyrazistej dekonstrukcji w warstwie brzmieniowej kapeli. Będzie to pierwszy album od lat, na którego jakość zespół pracował wraz z producentem. T

rasa "Metal Ballads" rozpocznie się jesienią w dniu premiery albumu zaplanowanej na 20 października 2017....

Gatunek:
Ranking:
201   1125
Druga część trylogii zapoczątkowanej przez EP "Not the Actual Events".

Przedpremierowy występ w "Twin Peaks: The Return" utwierdził wszystkich, że "Add Violence" będzie jednym z najlepszych i najciekawszych wydawnictw NIN od lat!

Już pierwszy singiel - przewrotnie przebojowy i taneczny "Less Than" - sugerował, że zespół zdecydował się na swoisty powrót do klimatów, w jakich grupa poruszała się w latach 80. , zwłaszcza na płycie "Pretty Hate Machine" z 1989. Jednak w pozostałych utworach słychać też stylistyczne nawiązania bliskie dokonaniom NIN z lat 90.

...

20.10.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
774   2628
Dwunaste wydawnictwo zespołu Destroyer zatytułowane "ken" trafia na półki sklepowe nakładem wytwórni Dead Oceans/Merge Records. Album został wyprodukowany przez Josha Wellsa z Black Mountain, który jest również perkusistą zespołu od 2012 roku. Materiał zarejestrowano w The Balloon Factory.

"W zeszłym roku odkryłem, że oryginalny tytuł "The Wild Ones" (najlepszej ballady anglojęzycznej ostatniego stulecia) to "Ken". Dostałem olśnienia, ta wiadomość mnie poraziła. Chcąc podtrzymać to uczucie jak najdłużej postanowiłem wykorzystać oryginalny tytuł utworu do własnych celów. Nie...

20.10.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
819   2732
"Warhaus", solo projekt Maartena Devoldere (Balthazar), powraca z drugim krążkiem! Album zatytułowany po prostu "Warhaus" trafia do sprzedaży 13 października nakładem wytwórni Play It Again Sam.

Będzie to następca dobrze przyjętej płyty "We Fucked A Flame Into Being" z 2016 r. Ten materiał powstał podczas trasy koncertowej oraz podróży artysty po Kirgistanie. Utwory zostały zarejestrowane w domu Maartena w Belgii. Na płycie ponownie usłyszymy głos belgijskiej wokalistki Sylvie Kreusch, prywatnie partnerki muzyka. Więź, która ich łączy nadaje muzyce pewną dozę intymności. Jest to...

Gatunek:
Ranking:
841   2778
Supersonic Blues Machine zapowiadają album, zatytułowany "Califonisoul". Krążek będzie miał swoją premierę 20 października, a obok prezentujemy okładkę wydawnictwa.

W rok po ukazaniu się debiutanckiego albumu SBM, "West Of Flushing, South Of Frisco" trio w składzie: Lance Lopez (gitara, wokal), Fabrizio Grossi (bass), oraz Kenny Aronoff (perkusja) proponuje słuchaczom "Californisoul", który jak określają sami muzycy, brzmi niczym ścieżka dźwiękowa do przejażdżki autem z Los Angeles do San Franciso w 1971 roku.

Oprócz podstawowego składu, na albumie, podobnie jak to miało miejsce na...

Gatunek:
Ranking:
856   2806
Nikt tak pięknie, jak oni nie przywraca pamięci o wspaniałych czasach, w których rodził się pop i rock and roll, w których królowały krótkie piosenki z pięknymi melodiami.

Oni, czyli Sam (Sven Budja), Digger (Rüdiger Brans), Basti (Sebastian Raetzel), trzech wspaniale śpiewających Niemców, którzy tworzą grupę The Baseballs. W 2017 roku sympatyczni wokaliści celebrują 10-lecie powstania zespołu. Z tej okazji oczywiście przygotowali nowe wydawnictwo, któremu nadali tytuł "The Sun Sessions".

Płytę nagrali nie byle gdzie, bo w Sun Studio w Memphis, w Tennessee, czyli w kolebce rock and...

Gatunek:
Ranking:
859   2811
Lista utworów:

CD 1
1. I Can't Stop The Love
2. Why Why Why
3. First Time
...

20.10.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
1000   3116
Lista utworów:

1. Paradise
2. Something In The Dark
3. Wonderman
4. Nothing
...

Gatunek:
Ranking:
1069   3303
Lista utworów:

CD 1
1. Halloween 1977 Show Start/Introductions
2. Peaches En Regalia
3. The Torture Never Stops
...

Gatunek:
Ranking:
1078   3324
Lista utworów:

1. Gothic Orleans
2. Drunk On Bourbon On Bourbon Street
3. In The Groove
4. Don't Even Try It
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Płyta Czarno-Czarnych "Francuska miłość" to kolejny powrót do brzmień z lat 60 tych. Absurdalne i dowcipne teksty Jarka Janiszewskiego ilustrowane klimatycznymi dźwiękami, tworzą niepowtarzalną aurę złotych czasów muzyki rockowej.

"Francuska miłość" oferuje wiele brzmieniowych rozmaitości i jest bardziej wyciszona na czym dodatkowo zyskuje klimat całości. Po raz pierwszy w muzyce Czarno-Czarnych pojawiają się instrumenty dęte, a wokalnie wspomaga zespół Daria Zaradkiewicz.

Czarno Czarni to idealny balans między łagodnymi dźwiękami, a szalonym big -beatem XXI wieku.

...

Gatunek:
Ranking:
941   2976
"Emotional Tattoos" to nowa, długo oczekiwana płyta włoskiej legendy muzyki progresywnej - PFM (znanej też jako Premiata Forneria Marconi) z lat 70-tych ub. wieku.

Klimatyczny opus łączący nastrojowe syntezatory, rockowe riffy i aranżacje orkiestrowe ukazuje się zarówno w wersji angielskiej jak i włoskiej.

Lista utworów:

...

Gatunek:
Ranking:
1010   3156
Przepiękny box, dokumentujący 27 lat kariery nieistniejącej już legendy rocka progresywnego, tria Emerson, Lake And Palmer, które tworzyli Keith Emerson, Greg Lake i Carl Palmer.

Do sztywnego pudełka z wytłoczonym logiem wsadzono między innymi 11 zremasterowanych klasycznych płyt ELP, nagranych w latach 1970-1994, wcześniej niepublikowany, potrójny winylowy album koncertowy (gatefold), również niewydane do tej pory koncertowe płyty CD (5 sztuk), które zremasterowali Andy Pearce i Matt Wortham.

Poza tym w boxie będzie można znaleźć książkę w twardej oprawie ze zdjęciami i notkami, które...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2017 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Rock


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Rock


 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail