poniedziałek, 8 marca

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Marzec 2021
Rock

Według daty

Polska

12.03.2021

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
19   292
"LP 40" to album zespołu Lady Pank. Co ważne, ukazuje się on w jubileuszowym, 40 roku istnienia grupy. W tym czasie panowie pokonali już niejedną falę, przetrwali niejedną burzę i jako jedna z największych legend lat 80. ciągle z powodzeniem utrzymują się na polskiej scenie sami będąc inspiracją dla wielu młodych artystów.
Lista utworów:
1. Ameryka
2. Spirala
3. Tego nie mogą zabrać nam
4. Erazm
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
59   769
Brytyjski hardrockowy zespół Thunder wraca z 13. studyjnym albumem "All The Right Noises", będącym powrotem do klasycznego brzmienia, które przyniosło grupie sukces. Materiał nagrany został w miesiącach poprzedzających pierwszy lockdown.
"Wszystkie piosenki powstały i zostały zarejestrowane przed Covidem" - mówi gitarzysta Luke Morley. - "Ciekawe jednak, jak niektóre utwory nabierają innego znaczenia przez pryzmat pandemii".
Dobrym przykładem jest singlowy "Last One Out Turn Off The Lights", który odnosił się do Brexitu, tymczasem dziś można go pomylić z lockdownem. Utwór nadaje ton całej...

12.03.2021

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
99   1108
Lista utworów:
1. Better Than Love
2. All Of It
3. Rocket On The Radio
4. Get It On
5. Too Late For Love
...

12.03.2021

Gatunek:
Ranking:
101   1116
Lista utworów:
1. All At Once It Feels Like I Believe
2. Electra- Glide
3. Lay Down
4. The Runaway Damned
5. Screaming In The Half Light
...

12.03.2021

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
138   1288
Lista utworów:
01. Pitchman
02. The Perfect Time To Feel Better - Time To Go - The Perfectionist - We Hope You're Feeling Better
03. Images - Chapter 1
04. Always There
05. Prelude # 1
...

12.03.2021

Gatunek:
Ranking:
160   1347
Lista utworów:
CD 1
1. First Light
2. Wrecking Machine
3. Perfect Ten
4. In Your Eyes
...

Gatunek:
Ranking:
1077   3373
Album "Obviously" Lake Street Dive został wyprodukowany przez zdobywcę nagrody Grammy, producenta Mike'a Elizondo, który współpracował m. in. z Dr. Dre, Eminemem i 50 Centem. W pierwszym singlu promującym album - "Hypotheticals" możemy wyraźnie usłyszeć hip-hopowe doświadczenie Elizondo, połączone z szerokim muzycznym spektrum zespołu, do którego należy muzyka pop, rock R&B i jazz.
Lista utworów:
1. Hypotheticals
2. Hush Money
3. Same Old News
4. Being a Woman
...

19.03.2021

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
13   242
Sting wydaje album z duetami. Na wydawnictwie znajdzie się przekrój najlepszych utworów, które Sting nagrał z innymi artystami.
Od "Desert Rose" z Chebem Mami, poprzez "It's Probably Me" z Erikiem Claptonem, aż do "44/876" z Shaggym. "Duets" poprowadzi słuchaczy przez najlepsze utwory, jakie Sting nagrał z innymi wykonawcami. 17-krotny laureat Grammy ma na koncie współpracę z takimi gwiazdami jak Mary J. Blige, Herbie Hancock, Eric Clapton, Annie Lennox, Charles Aznavour, Mylène Farmer, Shaggy, Melody Gardot, Gashi i wielu innych. Wśród zgromadzonych na albumie piosenek znajduje się jedna premiera...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
298   1674
Lista utworów:
1. Born For Greatness (Remastered)
2. Help (Remastered)
3. Elevate (Remastered)
4. Come Around (Remastered)
5. Broken As Me (Feat. Danny Worsnop)
...

Gatunek:
Ranking:
148   1315
Lista utworów:
01. Taking My Chances
02. Running
03. Scars
04. Some People
05. Glory Road
...

marzec 2021

Gatunek:
Ranking:
49   711
Na krążku zatytułowanym "Human" trafią m. in. single "Rescue Me", "Somebody To Love", "Wanted" oraz "Didn't I". Autorami kawałka są Ryan Tedder, Brent Kutzle, Zach Skelton, James Abrahart oraz Kygo. "Didn't I" wyprodukowali Tedder i Kutzle, a współproducentem jest John Nathaniel. Do kawałka powstał klip w reżyserii Christiana Lamba, który wcześniej zrealizował klipy do "Rescue Me" oraz "Wanted".
W skład nominowanego do Grammy OneRepublic wchodzą Ryan Tedder (wokalista, kompozytor), Zach Filkins (gitara), Drew Brown (gitara), Brent Kutzle (bas, wiolonczela) oraz Eddie Fisher (perkusja). Zespół...

Gatunek:
Ranking:
50   716
14 kwietnia na rynku ukazujesię studyjny album grupy Kruk. Na płycie zatytułowanej "Be There" znajdzie się osiem kompozycji, a teksty napisał i zaśpiewał Wojtek Cugowski (znany z grupy Bracia). Płyta wydana zostanie pod szyldem Kruk & Wojtek Cugowski.
"Znamy się z Piotrkiem Brzychcym od kilkunastu lat, mamy wiele podobnych muzycznych zainteresowań, jesteśmy absolutnymi fanatykami zespołu Deep Purple oraz całej 'purpurowej familii' z Rainbow, Whitesnake, Ianem Gillanem i Glennem Hughesem na czele" - wspomina Cugowski i dalej mówi tak - "Muzyka hardrockowa to coś, co najbardziej gra mi w muzycznej...

Gatunek:
Ranking:
6   173
Lista utworów:
1. Heat Above
2. My Way, Soon
3. Broken Bells
4. Built by Nations
5. Age of Machine
...

23.04.2021

Gatunek:
Ranking:
1065   3359
WaluśKraksaKryzys – gitarowe objawienie 2019 roku. Jego muzyka to mieszanka nośnych riffów, elektroniki i słodko-gorzkich obserwacji związanych z codziennością (rówieśników) Walusia. Obserwacji zaskakująco kolorowych, jak na tę cholernie szarą rzeczywistość. Sam tłumaczy to tak - "Moja muzyka to poezja śpiewana na petardzie".
Pierwsza płyta "MiłyMłodyCzłowiek" nagrana w amatorskich warunkach została uznana za jedną z ciekawszych propozycji 2019 roku i zaowocowała kontraktem z Mystic Production, zaproszeniami na m. in. : Enea Spring Break, Męskie Granie Young Orchestra, ale... wiadomo,...

30.04.2021

Gatunek:
Ranking:
886   3107
Kiedy Mike Kerr i Ben Thatcher zaczęli pracę nad nowym albumem, dokładnie widzieli, co chcą stworzyć. Postanowili wrócić do korzeni, do muzyki, którą grali zainspirowani takimi artystami jak Daft Punk, Justice czy Phillipe Zdara z Cassius. Ponadto, tak jak przy debiucie, chcieli wrócić do podstaw, do ekscytującego, surowego i oryginalnego grania.
Lista utworów:
1. Trouble's Coming
2. Oblivion
3. Typhoons
4. Who Needs Friends
...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2021 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Rock


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Rock


Rock
38 dni, 4 godzin
3. Sting - Duets (2021)
Rock
10 dni, 5 godzin
Rock
3 dni, 5 godzin
Rock
10 dni temu
Rock
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail