poniedziałek, 16 maja

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

KSIĄŻKI


Filtrowanie:
Od:
Maj 2022
Poradniki

Według daty

Polska

Gatunek:
Ranking:
168   256
Jak wyjść na prostą z życiowych zakrętów?
Kryzys to naturalna część życia. Ważne by umieć się z nimi uporać.
W życiu każdego człowieka pojawiają się kryzysy. Nie sposób ich uniknąć. I nie o tym zresztą jest ta książka. Kasia na kryzys to na poradnik na czasy życiowych zakrętów, których czasami jest mniej, a czasami – bardzo wiele.
Psychoterapeutka Katarzyna Miller i dziennikarka Joanna Olekszyk rozmawiają m. in. o tym jak zachowywać się w obliczu kryzysu i spowodować, by został rozwiązany w sposób dla nas korzystny. Dlaczego warto pokonywać lęk i stawiać czoła problemom....

Gatunek:
Ranking:
322   465
Nie musisz być dla nich piękna, ale...
... żyjemy w patriarchalnym społeczeństwie, które przedkłada atrakcyjność nad wszystko inne – bez wyjątku.
A to oznacza, że...
... życie jest łatwiejsze, gdy nosimy modne ciuchy,
... życie jest łatwiejsze, gdy się golimy,
... życie jest łatwiejsze, gdy malujemy rzęsy do pracy,
...

Gatunek:
Ranking:
344   491
Odblokuj moc swoich marzeń! One też mogą stać się kluczem do samopoznania i rozwoju osobistego.
Mniej więcej jedną trzecią naszego życia spędzamy śpiąc. Wiemy, że sen jest niezbędny do odpoczynku i regeneracji, ale co by było, gdyby ten czas można było wykorzystać na coś więcej? A jeśli nasze sny naprawdę coś nam mówią? Psycholog i ekspert od snów Athena Laz poświęciła swoją karierę odkrywaniu mądrości naszych snów i rewolucjonizowaniu tego, co to znaczy być w kontakcie ze sobą i światem.
Wypełniona ćwiczeniami i instrukcjami "krok po kroku", "Alchemia... " uczy...

Gatunek:
Ranking:
360   510
Życie w takim schemacie odziera nas z tego, co mamy najcenniejszego: wrażliwości i intuicji, która już nie podpowiada, co naprawdę jest nam potrzebne i co nas uszczęśliwia.
Książka, którą pragnę podarować czytelnikom, pokazuje jak ważne jest zrozumienie swojego ciała, umysłu i duszy. Dokonywanie świadomych wyborów stanowi podstawowy fundament w tworzeniu dobrostanu. Cudownym środkiem w dążeniu do zdrowia i osiągnięciu harmonii są joga, medytacja i dieta. Książka to nie tylko kompas powrotu w głąb siebie, ale również przewodnik jak zbudować prostą drogę do harmonijnego życia. I...

Gatunek:
Ranking:
375   530
"Czasami coś może wydawać się trudne, bo po prostu jest TRUDNE. A nie dlatego, że jesteś słaby lub zbyt wrażliwy. "
Whitney Goodman @sitwithwhit
Jak zachować zdrowy rozsądek w świecie ogarniętym obsesją bycia szczęśliwym
Toksyczna pozytywność to nie lista cytatów. to moda na uśmiechy i pozytywne myślenie za wszelką cenę, wbrew temu, co czujemy.
Masz dość wszechobecnej presji bycia nieustannie szczęśliwym czy porad w stylu "spróbuj znaleźć coś pozytywnego w swojej sytuacji"? Nie możesz już patrzeć na memy typu "strefa dobrych wibracji" i "życie jest piękne"?
Chcesz po prostu być...

Gatunek:
Ranking:
381   538
Czy czujesz się źle w swoim związku, chociaż nie do końca wiesz dlaczego?
Czy wydaje ci się, że się nie sprawdzasz w domu, mimo że bardzo starasz się wszystko robić jak należy?
Czy trudno ci samodzielnie podjąć jakąkolwiek decyzję i czujesz zagubienie?
Czy to, co mówi o tobie partner, często sprawia ci przykrość?
Czy zapominasz o swoich potrzebach, skupiając się na zaspokojeniu potrzeb drugiej strony?
Jeśli twoja odpowiedź na część z tych pytań brzmi "tak", możesz znajdować się w wyniszczającej cię relacji, w dodatku nie zdając sobie z tego sprawy. Dowiedz są, jakie są oznaki...

Gatunek:
Ranking:
538   776
Zacznij być mentalnie fit!
Kolejny raz od nadmiaru zmartwień pęka ci głowa? Nie możesz spać, bo kotłują się w niej chaotyczne myśli, pulsują zadania do natychmiastowego wykonania, nabrzmiewają zaległe terminy? Niekończące się wiadomości przyprawiają cię o palpitacje serca? Nie możesz się skoncentrować? Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś "tak" − ta książka jest dla ciebie.
W swoim bestsellerowym poradniku Volker Busch:
z humorem radzi, jak posprzątać w głowie, żeby było w niej miejsce tylko na ważne rzeczy i by mieć "wolne przebiegi" na myślenie
przedstawia...

Gatunek:
Ranking:
574   825
Duet autorski popularnej książki "Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie" proponuje kolejną książkę pomagającą wejść na drogę pozytywnej zmiany. W tej książce autorki zajęły się poczuciem wstydu, który podobnie jak krytyk wewnętrzny, działa destrukcyjnie na poczucie własnej wartości i blokuje nas przed lepszym życiem. Wiedza, którą się podzieliły pomaga uwolnić się i rozwinąć skrzydła.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Gatunek:
Ranking:
585   841
Świetnie odczytujesz nastroje innych ludzi?
Zwracasz uwagę na szczegóły, których nie widać na pierwszy rzut oka?
Nieustannie wszystko analizujesz, a nadmiar bodźców szybko cię męczy?
Książka "Wysoka wrażliwość. Poradnik dla tych, którzy czują za dużo" pomoże ci sprawdzić, czy jesteś osobą wysoko wrażliwą!
Dowiedz się, w jaki sposób z wysokiej wrażliwości uczynić swoją mocną stronę.
Co możesz robić, by żyć w zgodzie ze sobą. Jaka praca będzie dla ciebie idealna, żeby czerpać z niej pełnymi garściami.
...

Gatunek:
Ranking:
619   889
Książka to kompendium wiedzy dla wszystkich amatorów robótek na drutach. Początkujący zapoznają się z podstawami – od wyboru drutów oraz włóczek, przez czytanie wzorów i schematów, po proste techniki. Natomiast zaawansowani poszerzą swoje umiejętności o bardziej skomplikowane ściegi czy projektowanie.
Wszystkie ściegi i techniki zilustrowano poglądowymi fotografiami, diagramami bądź ilustracjami: od ściegu pończoszniczego po koronkowe wykończenie, od warkoczy po wzory żakardowe czy wrabiane.
Wyjaśniono niezbędne techniki, przedstawiając je w kolejności, w jakiej będą potrzebne...

Gatunek:
Autor:
Ranking:
634   910
Pulchniutkie miśki. Słodkie miśki. Misie panda, grizzly, brunatne i polarne. Miśki pod żaglami na pełnym morzu, w cukierni z łakociami, bujające się na huśtawce, przyrządzające herbatkę albo drzemiące szczęśliwie obok siebie... Mnóstwo miśków do kolorowania i pokochania! Miłośnicy tych pięknych zwierząt odnajdą w tej książeczce czyste szczęście – dziesiątki szczegółowych, emanujących radością rysunków, gotowych, by pokryć je kolorem. Chwyć kredki i zatop się w relaksującym kolorowaniu!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Gatunek:
Ranking:
1082   1966
Jeśli marzysz o tym, by na co dzień działać sprawniej i tym samym ułatwić sobie życie, to koniecznie zajrzyj do tej książki.
Każdy z nas ma takie obszary swojego życia, które sprawiają, że czujemy się zdezorganizowani, nieprzygotowani lub zestresowani. Od stworzenia spokojnej porannej rutyny po przygotowanie się na błogi sen i wszystko co pomiędzy istnieją proste i sprawdzone sposoby, by wykonać to łatwiej i skuteczniej.
Dzięki ponad stu pięćdziesięciu instrukcjom zawartym w tej książce – opisanym w postaci zrozumiałych, łatwych do wykonania kroków – stawisz czoło każdemu...

Gatunek:
Ranking:
1096   2001
Jeżeli czujesz się zakładnikiem swojej listy rzeczy do zrobienia i rozpaczliwie próbujesz znaleźć czas na najistotniejsze sprawy, ta książka bardzo Ci w tym pomoże.
Daniel H. Pink
Wszyscy rozpoznajemy oznaki tego, że sprawy wymykają się nam spod kontroli. Tydzień dopiero co się zaczął a Ty już gonisz w piętkę. Pod koniec kolejnego, pracowitego dnia, Twoja lista rzeczy do zrobienia jest dłuższa niż rano a skrzynka odbiorcza pęka w szwach od wiadomości przesłanych przez ludzi, którzy czegoś od Ciebie chcą.
W takich chwilach nieważne jak ciężko pracujemy, nadal możemy mieć wrażenie,...

Gatunek:
Ranking:
191   283
W poszukiwaniu sensu
W dzisiejszym świecie, obdarzeni bystrym umysłem idealiści często doświadczają rozczarowania, co skłania ich do poszukiwania sensu życia. Łaknienie odpowiedzi nierzadko prowadzi do depresji egzystencjalnej. W poszukiwaniu sensu to książka, która może pomóc im zrozumieć, z czym się zmagają, i proponuje różne sposoby radzenia sobie z duchowym kryzysem oraz opisuje działania pozwalające pielęgnować idealizm, nadzieję, zadowolenie, a nawet szczęście.
W książce przeczytasz m. in. o tym:
skąd się bierze idealizm
dlaczego wnikliwe umysły chcą wiedzieć
czym jest...

Gatunek:
Ranking:
212   315
Słowa, które niszczą. Słowa, które budują.
Od początku swojego życia funkcjonujemy wśród słów. To one nas stwarzają i kształtują, kiedy jesteśmy małymi i większymi dziećmi - istotami najbardziej wrażliwymi i bezbronnymi wobec przekazu ze strony rodziców, dziadków, opiekunów w przedszkolu i szkole. Słowa nadają nam tożsamość, słowami jesteśmy ubierani albo w siłę i poczucie własnej wartości, albo w oczekiwania społeczne, które wynikają z lęku, unieruchamiają. Słowa tworzą wzorce myślenia i działania, z którymi każdy z nas nieświadomie idzie przez życie.
Takie słowa...


Oznaczenie treści
Co znajdę na stronie "Premiery książek"?
Na kiedy zaplanowana jest premiera nowych książek znanych autorów? W tej kategorii zawarte są informacje o tym, kiedy dostępne będą najnowsze dzieła literackie i publikacje oraz jaka jest obowiązująca data premiery nowych książek pisarzy z Polski i ze świata. Znaleźć tutaj można także fragmenty utworów, a także obrazki i okładki ze zbliżających się bestsellerów oraz nowych premier książkowych. Na stronach serwisu przedstawiamy między innymi nowości z wymienionych gatunków: premiery książek dla młodzieży, fantastyka, romanse, powieści, horror i thriller, sensacja i kryminał, a także poradniki, publicystyka oraz podróże. Zamieszczamy też świeże informacje literackie, a także wiadomości o wydawnictwach typu audiobook na płytach CD. Premiery książek 2022 mają ciągle uaktualniane daty wydania w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:
Reklama
 W sklepach

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Powieść
Sensacja i Kryminał
Horror i Thriller
Fantastyka
Informatyka
Biografie
Biznes i Marketing
Dla dzieci
Dla młodzieży
Historia
Literatura Faktu
Nauka
Podróże
Poradniki
Publicystyka
Romanse
Sztuka
Audiobook
Czasopisma
Komiksy
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail