poniedziałek, 9 grudnia

Oznaczenie treści
Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Grudzień 2019
Pop

Według daty

Polska

13.12.2019

Gatunek:
Pop
Ranking:
1315   3922
Ósmy w karierze album artysty zawierający takie single jak "Walk with Me" oraz "Better Now".
Lista utworów:
1. On My Way
2. Faker
3. Walk With Me (With Dotter)
4. Careless
...

Gatunek:
Pop
Ranking:
1359   3986
10 lat po wydaniu pierwszej składanki Best of, Vanessa Paradis prezentuje "Best of et Variations". Pierwsza płyta porządkuje najważniejsze single kariery Vanessy, od "Joe le taxi" poprzez "Il y a en passant par Tandem" aż po "Divine Idylle"... Zawiera również nowsze single Artystki od "La Seine" do tych z albumów "Love songs" i "Les Sources". Nie zabrakło oczywiście najnowszego singla "Vague à l'âme sœur" który otwiera pierwsze CD.
CD2 nosi nazwę "Variations" - znajdziemy tam zarówno "Dans l'univers"; czyli już teraz niezwykle popularny duet Vanessy z Nekfeu; jak i duety z Gaëtanem Rousselem,...

Gatunek:
Pop
Ranking:
501   2129
"Szczęście - nie wyobrażałam sobie innej nazwy oraz daty premiery (dzień 18stych urodzin) swojej debiutanckiej płyty.
Moim największym Szczęściem jesteście Wy, dlatego chciałam, aby piosenki znajdujące się na tej płycie zawsze poprawiały Wam humor i wywoływały uśmiech na Waszych twarzach (bo uśmiech to jeden z symboli Szczęścia)! W dodatku płyta od zawsze była jednym z moich największych marzeń, dlatego praca nad nią i możliwość robienia rzeczy, które kocham sprawiają, że Szczęście to jedyne czym mogłabym to wszystko opisać.
Przesyłam Wam mnóstwo Szczęścia i już nie mogę...

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
237   1307
Według naszych informacji premiera płyty 'Pixie Lott - [Nowa Płyta]' zapowiadana jest na 2019 rok (Polska).

2019 rok

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
251   1336
Według naszych informacji premiera płyty 'Wyspy - [Nowa Płyta]' zapowiadana jest na 2019 rok (Polska).

10.01.2020

Gatunek:
Pop
Ranking:
537   2210
Selena Gomez ogłosiła datę premiery wyczekiwanego krążka zatytułowanego roboczo "SG2". Album promują single "Lose You To Love Me" i "Look At Her Now". Oficjalny tytuł i pełną tracklistę poznamy wkrótce.
Singiel "Lose You To Love Me" okazał się przełomowy dla Seleny Gomez – to pierwsza piosenka, z którą artystka trafiła na szczyt Billboard Hot 100. Artystka napisała utwór wspólnie z Julią Michaels, Justinem Tranterem oraz Mattiasem Larssonem. "Lose You To Love Me" błyskawicznie trafiło na szczyt najpopularniejszych utworów w Spotify, Apple Music czy iTunes.
Selena Gomez zaskoczyła...

10.01.2020

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
1334   3953
"High Road" to następca nominowanej do Grammy płyty "Rainbow". Na płycie Kesha wyrusza w muzyczną podróż pełną zabawy, prowadzącą do odkrycia samej siebie. Nad utworami Kesha pracowała z szerokim gronem współpracowników, songwriterów i producentów, takich jak John Hill, Dan Reynolds, Stuart Crichton, Jeff Bhasker, Drew Pearson, Brian Wilson, Sturgill Simpson, Nate Ruess, Justin Tranter, Stint, Wrabel i Pebe Sebert.
To płyta obejmująca całe emocjonalne spektrum - pełna tanecznych beatów i ciętych linijek, ale też nieunikająca zagłębienia się w bardziej emocjonalne, niemal folkowe rejony....

17.01.2020

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
170   1129
"Manic" to następca świetnie przyjętego "Hopeless Fountain Kingdom" z 2017 roku. Na nowym albumie znajdzie się m. in. wielki hit "Without Me", który w USA pokrył się platyną już pięciokrotnie.
Od 2015 roku Halsey zdążyła zgromadzić ponad 23 miliardy streamów i sprzedała ponad 9 mln egzemplarzy albumów na całym świecie. Koncertowała na pięciu kontynentach, była nominowana do Grammy i pojawiła się na okładkach licznych magazynów – m. in. "Rolling Stone", "Forbes", "Nylon", "Cosmopolitan", "Playboy" czy "Billboard". Debiutowała krążkiem "Badlands" w 2015, który w USA ma status platyny....

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
1147   3669
Uwielbiany przez słuchaczy duet Oh Wonder ogłosił szczegóły trzeciego albumu "No One Else Can Wear Your Crown". W dniu ogłoszenia zespół udostępnił utwór "I Wish I Never Met You". Pierwszymi singlami zapowiadającymi nowy materiał były "Hallelujah" oraz "Better Now".
Album "No One Else Can Wear Your Crown" został w całości napisany i wyprodukowany w domowym studiu Oh Wonder. W miksach muzyków wsparł Cenzo Townshend (Bat For Lashes, Christine & The Queens, Jungle). Na krążek trafiło 10 utworów dokumentujących różne emocje i doświadczenia Oh Wonder – od ostatniej trasy koncertowej (w...

06.03.2020

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
186   1176
LAUV, wokalista, songwriter, producent i wizjoner popu zapowiada swój debiutancki album "How I'm feeling". Lauv tak opowiada o nadchodzącym wydawnictwie: "Długo pracowałem nad tą płytą, a dziś zaczynam nowy etap. "How I'm feeling" to album opowiadający o złożoności ludzkiej osobowości. Stworzyłem sześć postaci reprezentowanych przez kolory: fioletowy (Lauv egzystencjalny), niebieski (Lauv niepoprawny romantyk), zielony (głupkowaty Lauv), żółty (pozytywny Lauv), pomarańczowy (Lauv playboy) i czerwony (ostry Lauv). Składają się one na moją tożsamość".
Pierwszy singiel zapowiadający...

23.10.2105

Gatunek:
Pop
Ranking:
463   1953
Według naszych informacji premiera płyty 'Oxford Drama - In Awe' zapowiadana jest na 23.10.2105 (Polska).

22.03.2011

Gatunek:
Pop
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. My Sweet Guitar [2:41]
02. Ten Years Down the Road [2:33]
03. Good to See You [2:41]
04. Crazy Rhythm [3:22]
05. Cyclone [3:09]
...

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. You Feel Right [4:31]
02. Eliza [4:45]
03. Three As Four [4:32]
04. Imagino [4:23]
05. Still Breathing [5:33]
...

Gatunek:
Pop
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera płyty 'Nana Mouskouri - Voice of Greece' zapowiadana jest na 22.03.2011 (Stany Zjednoczone).

22.03.2011

Gatunek:
Pop
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera płyty 'Scarlet White - Breathe' zapowiadana jest na 22.03.2011 (Stany Zjednoczone).


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2019 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Pop


Reklama
 W sklepach

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail