piątek, 4 grudnia

Oznaczenie treści
Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Grudzień 2020
Pop

Według daty

Polska

04.12.2020

Gatunek:
Pop
Ranking:
447   1945
Krążek "Wonder" ukazuje się 4 grudnia 2020. Shawn Mendes, ogłaszając premierę albumu napisał:
"Tęskniłem za Wami wszystkimi! Wiem, że to był przerażający rok dla wszystkich, dlatego wysyłam Wam mnóstwo miłości i całusy! Napisałem album. Nazywa się "Wonder". Naprawdę czuję, jakby część mnie została spisana na papierze i nagrana w formie piosenek. Starałem się być najbardziej autentyczny i szczery w swojej dotychczasowej karierze. To świat, podróż, marzenie, album, który od dawna chciałem zrobić. Jestem nim zauroczony. Dziękuję, że jesteście u mojego boku od tylu lat. Kocham Was...

Gatunek:
Pop
Ranking:
1255   3724
Zapraszamy do posłuchania debiutanckiej płyty młodej i bardzo zdolnej wokalistki Julii Marii Dobrowolskiej. Na płycie znajduje się 9 autorskich piosenek Julii. Utwory są bardzo nastrojowe, przejmujące lub delikatne. Ich treść niesie wiele przeżyć - miłosnych, wojennych, chwilami z nutą buntu i żalu. Delikatny wokal zgrywa się z pełnymi brzmienia i dźwięku aranżacjami smyczkowymi wzbogaconymi o fortepian i gitarę. Płyta przekazuje wiele emocji, które włożyła w nią kompozytorka, dzięki czemu słuchacz może przenieść się na chwilę w jej świat.
Nagranie - Sound & Wave Studio Mix i...

Gatunek:
Pop
Ranking:
186   1302
Jane Birkin – aktorka, wokalistka, kompozytorka i modelka – zyskała światowy rozgłos za sprawą wieloletniego muzycznego oraz prywatnego związku z Serge'em Gainsbourgiem. Ich debiutancki album "Jane Birkin/Serge Gainsbourg" ukazał się w 1969, a następnie ukazało się jeszcze sześć innych krążków współtworzonych przez duet: od wydanego w 1973 "Di Doo Dah" do "Versions Jane" z 1996. Jane Birkin wydała także sześć albumów solowych. Ostatni z nich ukazał się w 2017 – były to symfoniczne wersje utworów z jej klasycznego debiutu nagranego z Gainsbourgiem.
Album "Oh Pardon tu dormais" jest...

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
742   2926
"Bag of Trix - Music From The Roxette Vaults" to kolekcja niepublikowanych nagrań i rozmaitych rarytasów - utworów demo, alternatywnych miksów, hiszpańskich wersji językowych czy bonusów z długiej i pełnej sukcesów kariery Roxette, która trwała od 1986 do 2016 roku.
"Bag Of Trix" pozwala przyjrzeć się twórczości jednej z najbardziej fascynujących popowych szwedzkich grup. Weźmy chociażby alternatywny, przygotowany przez Briana Maloufa na amerykański rynek miks "Joyride" - czwartego numeru 1 Roxette na liście Billboard Hot 100. W albumowej wersji to klasyczne Roxette, ale niewielu poza USA...

11.12.2020

Gatunek:
Pop
Ranking:
779   3014
Sound'n'Grace otwiera inny rozdział w swojej karierze. Dojrzalszy, pełniejszy, z jasno wyznaczonym celem. Nie bez powodu album nosi tytuł "Początek". Jak mówi zespół: "Zamknijcie oczy, zajrzyjcie w głąb siebie, utulcie rozedrgane emocjami serce i wsłuchajcie się w wewnętrzny głos, w muzykę, która gra w duszy. Ona pokaże właściwy kierunek".
"Początek" to piętnaście pełnych radości utworów, które są opowieścią o nadziei i próbie rozpoczęcia wszystkiego na nowo. Idealnych na trudne czasy... Genialne głosy, piękne melodie i potężna dawka pozytywnej energii!
Lista utworów:
1....

11.12.2020

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
898   3248
Trzeci już album niezwykle popularnej na całym świecie latynoskiej wokalistki Tini.
Artystka nie zawiodła i tym razem, prezentując jak zwykle kilka fantastycznych duetów, w tym z doskonale znanym już fanom z Sebastianem Yatrą "Oye" oraz fantastyczny kawałek "Recurerdo" z Mau i Ricky'im. Album zapowiadały m. in. single "Fresa" "Duelle" czy "Ella dice", których ilości wyświetleń i odsłuchów na całym świecie liczy się w setkach milionów.
Tini zdobyła olbrzymią popularność za sprawą roli w serialu "Violetta", a jako wokalistka zdobyła uznanie debiutanckim albumem "Tini" w 2016. W mediach...

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
247   1506
Według naszych informacji premiera płyty 'Pixie Lott - [Nowa Płyta]' zapowiadana jest na 2020 rok (Polska).

Gatunek:
Pop
Ranking:
829   3125
Drugi w karierze album niezwykle utalentowanej formacji Why Don't We. Napisana i współprodukowana przez muzyków płyta, która łączy zgrabne melodie i śmiałe eksperymenty, otwiera nowy rozdział w twórczości grupy.
"Pisanie i produkowanie własnej muzyki daje mnóstwo satysfakcji" - wyjaśnia Corbyn Besson. "Przez ostatnie cztery lata staliśmy się na tyle pewni siebie, że postanowiliśmy wymyślić się na nowo i zostać kapelą, jaką zawsze chcieliśmy być".
"Nadszedł czas, byśmy zrobili wszystko od początku do końca sami" - dodaje Daniel Seavey. - "To nasze pomysły, melodie, przemyślenia"....

Gatunek:
Pop
Ranking:
566   2439
Lista utworów:
1. Riding On The Tide Of Love
2. She Loved The Snow
3. Nothing's Changed
4. Look Up
5. Time
...

19.03.2021

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
65   699
To powrót Cleo do brzmień i stylów, od których zaczęła się jej muzyczna historia. Płyta spójnie zachowana w muzycznych klimatach lat 50. , 60. , 70. , obfitująca w tłuste, żywe dźwięki oldschoolu. Funk, soul, disco, gospel i r'n'b z ciepłym winylowym szelestem spójnie łączą się w koncept muzycznego vintage. Cleo brzmi na tej płycie tak autentycznie, jakby do każdego nagrania używała wehikułu czasu, przenosząc się w okres, w którym dany styl muzyczny święcił swoje triumfy.
"vinyLOVA" jest płytą lekką, taneczną, bardzo pozytywną i pełną uśmiechu. To zwrot o 180 stopni w...

23.10.2105

Gatunek:
Pop
Ranking:
473   2042
Według naszych informacji premiera płyty 'Oxford Drama - In Awe' zapowiadana jest na 23.10.2105 (Polska).

22.03.2011

Gatunek:
Pop
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. My Sweet Guitar [2:41]
02. Ten Years Down the Road [2:33]
03. Good to See You [2:41]
04. Crazy Rhythm [3:22]
05. Cyclone [3:09]
...

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. You Feel Right [4:31]
02. Eliza [4:45]
03. Three As Four [4:32]
04. Imagino [4:23]
05. Still Breathing [5:33]
...

Gatunek:
Pop
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera płyty 'Nana Mouskouri - Voice of Greece' zapowiadana jest na 22.03.2011 (Stany Zjednoczone).

22.03.2011

Gatunek:
Pop
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera płyty 'Scarlet White - Breathe' zapowiadana jest na 22.03.2011 (Stany Zjednoczone).


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2020 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Pop


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Pop


3. Cleo - vinyLOVA (2021)
Pop
104 dni, 22 godzin
Pop
Pop
tydzień temu
7. BTS - BE (2020)
Pop
dwa tygodnie temu
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail