poniedziałek, 25 czerwca

Oznaczenie treści
Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Czerwiec 2018
Pop

Według daty

Polska

Gatunek:
Pop
Ranking:
709   2653
"El Tango Emocion 2" - to druga część kolekcji prezentującej współczesne interpretacje tanga. W tej kompilacji usłyszymy nowoczesne odsłony tanga wzbogacone elementami muzyki elektronicznej i wokalnej w wykonaniu takich artystów i zespołów jak Gotan Project, Caro Emerald, Bond, Bajofondo i wielu innych.
To pełna emocji i nastrojów propozycja dla fanów tego gatunku.
Lista utworów:
CD 1
1. El Avangarde - Sufrir Por Amor Tango
2. Gotan Project - Divan
...

29.06.2018

Gatunek:
Pop
Ranking:
733   2710
Lista utworów:
DVD
1. Rondeau des Indes Galantes / Ride of the Valkyries
2. Toccata and Fugue in D Minor
3. Mars, The God of War / 21st Century Schizoid Man
4. Tarkus
...

2. kwartał 2018

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
125   959
Według naszych informacji premiera płyty 'Zayn - [Nowa Płyta]' zapowiadana jest na 2. kwartał 2018 (Polska).

2. kwartał 2018

Gatunek:
Pop
Ranking:
410   1840
Według naszych informacji premiera płyty 'Arek Kłusowski - Mimowolnie' zapowiadana jest na 2. kwartał 2018 (Polska).

Gatunek:
Pop
Ranking:
530   2229
"Gadzie i goje" to płyta stworzona przez grupę indywidualności wywodzących się z różnych światów muzycznych, które dały się porwać muzyce żydowskiej i cygańskiej. Pierwszy studyjny album Kapeli Timingeriu jest owocem spotkania pozbawionej pretensji miłości do muzyki z kunsztem instrumentalnym i dbałością o wspólne brzmienie.
Kontrabas, skrzypce, klarnety, trąbka, akordeon, tupan i śpiew towarzyszą tu każdej sytuacji, od wesela po żałobę i znów do tańca. Utwory zasłyszane, wyszperane czy nauczone od napotkanych ludzi tworzą mapę małych i dużych podróży Kapeli Timingeriu.
Na...

Gatunek:
Pop
Ranking:
742   2741
Lista utworów:
1. Baptism
2. Another Day
3. Walk Run Crawl
4. Counter Culture
5. Heart Full Of Rain
...

17.08.2018

Gatunek:
Pop
Ranking:
216   1261
Ariana Grande wydaje czwarty album – "Sweetener". Premiera zaplanowana jest na 17 sierpnia. Na krążek trafi 15 utworów, w tym m. in. singiel "No Tears Left To Cry", który okupuje szczyty list przebojów na całym świecie, wyprodukowany przez Pharrella utwór "The Light Is Coming" z Nicki Minaj oraz duet z Missy Elliott.

24.08.2018

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
581   2340
W ciągu 20 lat zespół zdobył wiele prestiżowych nagród, platynowych i złotych płyt osiągając bardzo mocną i niekwestionowaną pozycję na polskim rynku muzycznym.
Album "Double Soul" to wytrawność brzmień na najwyższym poziomie, to płyta wysmakowana, pełna pięknych melodii, wokalnych wzruszeń i aranżacji. Jak mówi zespół to "muzyka z duszą".
Kompozytor i producent Paweł Rurak-Sokal zawsze niepokorny wyznaczał sobie coraz nowsze cele muzyczne i jak sam twierdzi, jest to jego najbardziej świadoma płyta. "Double Soul" to także nowa wokalna odsłona Dominiki Gawędy, która w niezwykle...

24.08.2018

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
586   2348
Sara Boruc-Mannei zapowiada swoją debiutancką płytę!
Artystka przyjęła pseudonim MANNEI – który jest de facto jej... nazwiskiem panieńskim!
Wydawnictwo ujrzy światło dzienne już w sierpniu 2018, a znajdzie się na nim 13 wyjątkowych utworów utrzymanych w klimacie dojrzałego, kobiecego R'n'B. Na płycie znajdzie się także jeden zaskakujący duet!
Płycie towarzyszy ogromne zainteresowanie fanów Sary i mediów – ich ciekawość zostanie po części zaspokojona już 14. 06. , kiedy to swoją premierę będzie miał pierwszy singiel promujący album: "Łapię tlen".

31.08.2018

Gatunek:
Pop
Ranking:
785   2857
Kiedy miała trzy lata, jej dziadek podarował jej gitarę, co wcale nie znaczy, że muzyczna droga Tash Sultany zawsze pozbawiona była zakrętów. Posługiwała się podrobionym dowodem, żeby w czasach liceum grać podczas open miców w różnych klubach w Melbourne, wykorzystując je jako platformę do eksperymentowania z własnym materiałem i okazję do tego, by ktoś usłyszał jej muzykę.
Nie mogąc znaleźć regularnej pracy, grała na ulicy, żeby zarobić na przetrwanie. Wieści o jej talencie zaczęły się jednak szybko rozchodzić. Niedługo później jej klipy na YouTube miały już miliony...

Gatunek:
Pop
Ranking:
936   3180
"Treat Mylsef" to tytuł płyty Meghan Trainor. Autorka hitów "All That Bass", "No", "Me Too" czy "Like I'm Gonna Lose You" od początku roku 2018 zapowiada swój trzeci krążek singlami "No Excuses", "Let You Be Right" i "Can't Dance" ale dopiero premiera najnowszej piosenki "All The Ways" przyniosła fanom konkretną datę premiery płyty.
"To nasza najlepsza płyta i jesteśmy z niej bardzo dumni. Mówię "my" bo pracowałam nad nią z całą rodziną, przyjaciółmi i narzeczonym. Wszystko w co wierzę i chcę przekazać światu ujęłam w formę pogodnych, tanecznych piosenek, które mam nadzieję bardzo...

Gatunek:
Pop
Ranking:
397   1751
Druga płyta niezwykle popularnego, nie tylko w Polsce, Alvaro Solera, którego debiutancki album "Eterno Agosto" wydany w lutym 2016 w naszym kraju trzykrotną platyną!
To z tej płyty pochodziły hity takie jak "El Mismo Sol" "Agosto" czy "Libre", a przede wszystkim "Sofia", który dotarł do pierwszej pozycji na Airchart oraz zdobył status Diamentowej Płyty!
Wydawnictwo promuje utwór "La Cintrura".

21.09.2018

Gatunek:
Pop
Ranking:
175   1176
Debiutancki album Antka Sojki "Po niebie" to 11 utworów utrzymanych w ciekawej stylistyce, w której można odnaleźć wiele różnych "smaków i barw".
Połączenie subtelnej, czasami wręcz wyszukanej elektroniki z tradycyjnym instrumentarium daje poczucie przestrzeni, która od pierwszych dźwięków wciąga i hipnotyzuje.
W tych piosenkach słychać wielkie zamiłowanie Antka do melodii i mądrych tekstów, w których słowa wręcz płyną. Wszystko, o czym Antek opowiada, jest prawdziwe i dziwnie bliskie. To naprawdę interesująca propozycja, która odkleja się od mainstream'u i dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Gatunek:
Pop
Ranking:
172   1168
Według naszych informacji premiera płyty 'Vena Valley - [Nowa Płyta]' zapowiadana jest na 2018 rok (Polska).

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
233   1299
Według naszych informacji premiera płyty 'Pixie Lott - [Nowa Płyta]' zapowiadana jest na 2018 rok (Polska).


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2018 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Pop


Reklama
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail