wtorek, 30 maja

Oznaczenie treści
Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Maj 2023
Pop

Według daty

Polska

Gatunek:
Pop
Ranking:
67   818
Lista utworów:
Disc 1
1. I'm Not Giving Up Tonight
2. Pretty Boy
3. Dead To The World
4. Open The Door, See What You Find
...

Gatunek:
Pop
Ranking:
813   3051
Lista utworów:
1. Wayfarers Of The Legends
2. The Path Of No Return
3. Stay Here
4. Joyful Sun
5. I'm Speaking To You
...

02.06.2023

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
838   3105
Limited Version
Po przełomowym roku z aż dwoma albumami z rzędu na 1. miejscu listy Billboard 200 Stray Kids powracają z całkowicie nowym wydawnictwem 5-Star. Album jest dostępny w wersji Limited Ver. , która zawiera: foto książkę (unikalną dla każdej z wersji), CD, foto kartę (2 wybrane losowo z 24), mini plakat OOTD (1 wybrana losowo z 8), sticker set (2 strony), kartonową pocztówkę), mini fotoksiążkę B-Cut Film (1 wybrana losowo z 3), składany plakat (unikalny dla każdej z wersji). Retail exclusive: pocztówka
Limited Versionzawiera dodatkowy składany plakat (1 wybrany losowo z 8) oraz...

09.06.2023

Gatunek:
Pop
Ranking:
174   1324
"The Show" to trzeci solowy album Nialla Horana i następca wydanego w 2020 "Heartbreak Weather". Głównym singlem promującym dzieło jest "Heaven".
Na swoim trzecim solowym albumie Niall Horan łączy czyste emocje znane z poprzednich dokonań z nową energią i poszukiwaniem swojego miejsca. "The Show" w dużej mierze zbudowane jest na zmysłowych, wielobarwnych harmoniach alt-popowych – w nowych utworach słychać wpływy takich gwiazd jak Crosby, Stills & Nash, Jackson Browne czy innych wpływowych artystów związanych ze sceną Laurel Canyon z lat 60. i 70. Producentami wykonawczymi krążka są John...

Gatunek:
Pop
Ranking:
198   1426
"What Ifs & Maybes" to historia Toma Grennana, który jest zadowolony ze swojego życia. Historia artysty, który wie, że właśnie skończył pisać i nagrywać najlepszy i najodważniejszy album w swojej karierze. Historia tekściarza, którego celem jest podniesienie słuchaczy na duchu.
Trzeci album Toma to przede wszystkim zbiór piosenek, których źródłem energii jest jego wszechobecna radość. Ogarnia go ona na każdym kroku: w pracy, podczas zabawy, w domu. Tom wciąż pamięta, że tak naprawdę wszystko może się wydarzyć. Nazwa albumu "What Ifs & Maybes" nie jest przypadkowa. "Nigdy nie wiesz, co...

Gatunek:
Pop
Ranking:
713   2858
Lista utworów:
1. Death Wish
2. King of Oklahoma
3. Strawberry Woman
4. Middle of the Morning
5. Save the World
...

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
229   1504
Z okazji 40 lat kariery muzycznej Wham! ukaże się wyjątkowe wydawnictwo dla fanów najbardziej lubianego i najpopularniejszego duetu z Wielkiej Brytanii. George Michael i Andrew Ridgeley założyli Wham! w 1981 roku. Dwójka przyjaciół, która poznała się w szkole w małym miasteczku Bushey stała się globalnym fenomenem, który miał na swoim koncie wiele popowych przebojów, które zapisały się w historii muzyki. Od "The Edge Of Heaven", po "Bad Boys", "Club Tropicana", "Wake Me Up Before You Go-Go", "Freedom", świąteczny klasyk "Last Christmas" aż po "Everything She Wants". Przez całą swoją...

14.07.2023

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
130   1106
"You & I" to najbardziej osobisty, "pamiętnikowy" album Rity Ory, która jest współautorką każdego utworu w zestawie.
Współpracując z producentem Oakiem Felderem (Ariana Grande, Nicki Minaj, Alicia Keys, Usher), wokalistka stworzyła koncepcyjną płytę o różnych etapach jej związku. Album opowiada o tym, jak pięknie, instynktownie jest się w kimś zakochać.
- Ta płyta to rodzaj mojego pamiętnika z ostatnich lat, moje brzmienie, odzwierciedlenie tego, kim jestem dziś - podsumowuje Rita Ora.
Lista utworów:
1. Don't Think Twice
2. You Only Love Me
...

Gatunek:
Pop
Ranking:
944   3316
Triumfalny powrót Thirty Seconds to Mars! Szósty album studyjny grupy zatytułowano "It's The End of the World But It's a Beautiful Day". Płyta rozpoczyna nowy rozdział w dorobku zespołu. Formacja dowodzona przez Jareda Leto nie tylko bada bardziej mroczne zakątki ludzkich doświadczeń, ale także przynosi wiele nadziei. Wydawnictwo daje do myślenia i przypomina, że nawet w obliczu pozornie niemożliwych do pokonania przeszkód, na świecie wciąż można odnaleźć piękno.
Płyta dostępna jest w wielu wersjach z różnymi okładkami do wyboru. Na tej wersji znalazły się dwa utwory bonusowe.
Lista...

23.10.2105

Gatunek:
Pop
Ranking:
394   1929
Według naszych informacji premiera płyty 'Oxford Drama - In Awe' zapowiadana jest na 23.10.2105 (Polska).

22.03.2011

Gatunek:
Pop
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. My Sweet Guitar [2:41]
02. Ten Years Down the Road [2:33]
03. Good to See You [2:41]
04. Crazy Rhythm [3:22]
05. Cyclone [3:09]
...

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. You Feel Right [4:31]
02. Eliza [4:45]
03. Three As Four [4:32]
04. Imagino [4:23]
05. Still Breathing [5:33]
...

Gatunek:
Pop
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera płyty 'Nana Mouskouri - Voice of Greece' zapowiadana jest na 22.03.2011 (Stany Zjednoczone).

22.03.2011

Gatunek:
Pop
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera płyty 'Scarlet White - Breathe' zapowiadana jest na 22.03.2011 (Stany Zjednoczone).

Gatunek:
Pop
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera płyty 'Colie Williams - Light Up the Darkness' zapowiadana jest na 22.03.2011 (Stany Zjednoczone).


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2023 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Pop


Reklama
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail