niedziela, 14 kwietnia

Oznaczenie treści
Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Kwiecień 2024
Pop

Według daty

Polska

26.04.2024

Gatunek:
Pop
Ranking:
687   2694
Po dekadzie niezwykłych sukcesów Jess Glynne wraca. Nagrodzona Grammy wokalistka i songwriterka udostępniła intymny nowy singiel „Enough”, którym zapowiada swój wyczekiwany trzeci album „Jess”. 

Premiera „Enough” jest idealnym otwarciem nowego etapu w karierze Jess. Dodajmy, że już w ubiegłym roku artystka opublikowała trzy inne piosenki, które znajdą się na jej nadchodzącej płycie – „Silly Me”, „What Do You Do” oraz „Friend of Mine”.

Jess ma dotychczas na koncie ponad 10 mld streamów i nie zamierza na tym...

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
68   808
Inspirowany własnym procesem odkrywania samej siebie, album "Radical Optimism" sięga po czystą radość i szczęście, jakie płyną z uzyskania jasności w sytuacjach, które kiedyś wydawały się nie do pokonania. 

Nasączony energią rodzinnej miejscowości Duy, Londynu, album emanuje postawą surowości, szczerości, pewności siebie i wolności, charakterystycznej dla brytyjskiego popu lat 90. "Radical Optimism" przenosi swojego słuchacza do wymarzonego świata popowej muzyki bogatej w melodyjność, tekstowo niepokorną i dźwiękowo wyzwalającą.
Trzykrotna laureatka nagrody...

03.05.2024

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
216   1375
"Reasonable Woman" to płyta ikony muzyki pop, SIA. Album jest niezwykłą mieszanką emocji i siły, podkreślając nie tylko niezwykły talent wokalny artystki, ale także jej zdolność do przekazywania intymnych historii i refleksji. Teksty dotykają tematów jak miłość, akceptacja siebie i walka o prawa kobiet, tworząc niezwykłą podróż dźwiękową, która angażuje i inspiruje słuchaczy. "Reasonable Woman" to hołd dla siły, determinacji i empatii, stanowiąc zarazem kolejny kamień milowy w karierze SIA.

Tracklista:

1. Little Wing
2. Immortal Queen (featuring Chaka Khan and...

Gatunek:
Pop
Ranking:
682   2676
Tracklista:

1. I Am
2. It Is What It Is
3. Turn A Blind Eye
4. My Desire
...

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
277   1505
Zayn tworzył „Room Under The Stairs” przez ostatnie sześć lat w zaciszu domowego studia w wiejskim obszarze stanu Pensylwania. Album to najbardziej osobiste wydawnictwo w dotychczasowej karierze artysty. Stanowi refleksję nad momentem, w którym się teraz znajduje, jak również analizuje złożoność uzdrawiania, spokoju i rozwoju osobistego. To także okazja do przełamywania barier gatunkowych oraz możliwość stworzenia nowego brzmienia, pełnego uczuć i duszy, żywych instrumentów oraz bardziej poetyckich tekstów. Album promuje singiel „What I Am”.

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
458   2110
Becky Hill prezentuje drugi album „Belive Me Now?”. Na krążku znajdziemy m.in. single Never Be Alone, Side Effects oraz Disconnect.

Becky to jedna z najbardziej rozchwytywanych kompozytorek w UK. Jest współautorką takich hitów jak „Wish You Well” Sigali czy „Lose Control” Meduzy x Goodboys. Dużym sukcesem songwriterskim artystki jest również przebój „All Day and Night” Jaxa Jonesa, Martina Solveiga i Madison Beer.

Aż dwanaście singli, które współtworzyła, trafiło do Top 40 UK Official Singles Chart, w tym dwa do Top 10, a jeden na szczyt listy....

14.06.2024

Gatunek:
Pop
Ranking:
118   1061
She’s back, baby! Meghan Trainor prezentuje „Timeless”, album, który zbiega się z jubileuszem 10-lecia kariery artystki. „Nie mogę uwierzyć, że minęło 10 lat, odkąd to wszystko się zaczęło. Nigdy nie byłam bardziej wdzięczna za życie, które podarowali mi moi niesamowici Megatronz. Ten nowy album i trasa są dla nich, a także dla mojej pięknej rodziny” – mówi.

„Timeless” to celebracja rozwoju artystycznego Meghan w ciągu minionej dekady. Meghan skupia się na self-love i emanuje większą pewnością siebie niż kiedykolwiek wcześniej....

Gatunek:
Pop
Ranking:
451   2095
„Jeden z najbardziej ekscytujących obecnie wokalistów w Wielkiej Brytanii” - GQ

„Wrażliwość i emocjonalna dojrzałość są prawdopodobnie tym, co sprawia, że muzyka Tompkinsa wydaje się bardziej zrozumiała” - Wonderland

„To jeden z muzyków, którzy ustanawiają zasady” – VOGUE UK

...

23.10.2105

Gatunek:
Pop
Ranking:
359   1708
Według naszych informacji premiera płyty 'Oxford Drama - In Awe' zapowiadana jest na 23.10.2105 (Polska).

22.03.2011

Gatunek:
Pop
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. My Sweet Guitar [2:41]
02. Ten Years Down the Road [2:33]
03. Good to See You [2:41]
04. Crazy Rhythm [3:22]
05. Cyclone [3:09]
...

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. You Feel Right [4:31]
02. Eliza [4:45]
03. Three As Four [4:32]
04. Imagino [4:23]
05. Still Breathing [5:33]
...

Gatunek:
Pop
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera płyty 'Nana Mouskouri - Voice of Greece' zapowiadana jest na 22.03.2011 (Stany Zjednoczone).

22.03.2011

Gatunek:
Pop
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera płyty 'Scarlet White - Breathe' zapowiadana jest na 22.03.2011 (Stany Zjednoczone).

Gatunek:
Pop
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera płyty 'Colie Williams - Light Up the Darkness' zapowiadana jest na 22.03.2011 (Stany Zjednoczone).

Gatunek:
Pop
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera płyty 'The Coolin' System - The Coolin' System' zapowiadana jest na 22.03.2011 (Stany Zjednoczone).


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2024 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Pop


Reklama
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail