piątek, 22 lutego

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Ostatnie premiery

MUZYKA


Filtrowanie:
Do:
Luty 2019
Wszystkie

Według daty

Polska

15.02.2019

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
26   319
Lista utworów:
01. Ghost In The Moon
02. Book Of Shallows
03. Moonglow
04. The Raven Child
05. Starlight
...

15.02.2019

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
27   321
Grupa pochodząca ze Szwecji Soen grająca metal progresywny przedstawia album nazwany "Lotus". Album zawiera 9 utwrów, która wyposażona jest w linie dźwiękowe, które ukazują ciemność gatunku, dający jednocześnie nadzieje wielkiego oczyszczenia. Tytuułowy "Kwiat Lotosu" symbol harmonii i czystości połączony z "błotnistą" niepewnością numerów takich jak: "Covenant", "Rival" czy "Martyrs" ukazujące wszystkie perspektywy mrocznych chwil życia, dając nam harmonię i naturalną równowagę.
Lista utworów:
1. Opponent
2. Lascivious
3. Martyrs
4. Lotus
...

Gatunek:
Ranking:
35   366
Lista utworów:
01. In The Name Of God
02. Vetry Zlye (Ветры злые)
03. Heaven And Hell And Fire
04. Hallowed Be Thy Name
05. Dies Irae
...

15.02.2019

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
53   559
Po 29 latach od ostatniej swojej płyty studyjnej Moskwa wydaje materiał. Czy po tylu latach wciąż są w formie? Jak najbardziej. Punk rock z pewną dozą melodii udowadnia że załoga, która kieruje Paweł "Guma" Gumola nie straciła pazurów. Ostre, poruszające aktualne tematy ale też osobiste teksty wchodzą do głowy i dają do myślenia. Punk w wykonaniu Moskwy dobitnie pokazuje że ten gatunek wciąż ma wiele do powiedzenia. Starzy fani będą usatysfakcjonowani a młodzi mają okazję poznać muzyczną stronę jednego z najbardziej utytułowanych bandów w kraju a następnie wszyscy razem spotkać...

Gatunek:
Ranking:
56   581
Lista utworów:
1. Head Above Water
2. Birdie
3. I Fell In Love With The Devil
4. Tell Me It’s Over
5. Dumb Blonde
...

15.02.2019

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
96   838
Po spokojnej, klimatycznej płycie "7" Voo Voo wraca z nowym albumem "Za niebawem". Premierowy materiał stawia na żywioł, rytm i mocniejsze gitarowe akcenty. Więcej też tym razem odniesień do spraw społecznych i pytań o kondycję człowieka w tych pogmatwanych czasach.
Gościnnie na płycie wystąpiły Natalia i Paulina Przybysz, razem ze swoją mamą Anną. Pojawił się także 27-osobowy perkusyjny zespół szkoły Ritmo Bloco.
Za muzykę i słowa jak zawsze odpowiada Wojciech Waglewski natomiast miksem i produkcją muzyczną płyty zajął się Piotr EMADE Waglewski. Pierwszym singlem zapowiadającym...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
172   1032
W historii muzyki rozrywkowej mało jest takich przypadków, żeby zespół rockowy nagrał płytę będącą ścieżką dźwiękową kreskówki. A płytę wybitną? To już raczej ewenement. Całe szczęście właśnie w kategoriach ewenementu trzeba rozpatrywać ten album. Jan Borysewicz w obliczu wyzwania, jakim było pisanie muzyki mającej ilustrować konkretne sceny filmu, spiął się maksymalnie i wykonał pracę podobną do tej, jaką słychać na pierwszej solowej płycie Paula McCartneya – większość instrumentów nagrał sam.
Osobiście zarejestrował ścieżki perkusji, basu, gitar i instrumentów...

Gatunek:
Ranking:
177   1078
Pochodzący z Ameryki blues rockowy band Tedeschi Trucks Band znany jako Derek Тrucks & Susan Tedeschi Band, powstał w roku 2010 roku na Florydzie. Zespołowi przewodzi małżeństwo Derek Trucks i Susan Tedeschi, a ich debiut studyjny zatytułowany "Relevator" otrzymał w 2012 roku Nagrodę Grammy za Najlepszy Album bluesowy.

Lista utworów:
1. Signs, High Times
2. I'm Gonna Be There
3. When Will I Begin
...

Gatunek:
Ranking:
179   1085
"Piosenka może być ładna, brzydka, górska, morska. Jak ją aktor śpiewa, musi być aktorska... " – śpiewa Krzysztof Tyniec. "Piosenka aktorska" w jego wykonaniu rozpoczyna niezwykłą kompilację pt. "Archiwum piosenki aktorskiej". Na albumie usłyszmy elitę polskich artystów.
Stanisława Celińska, Magda Umer, Krystyna Janda, Magdalena Cielecka, Marian Opania, Wiktor Zborowski, Piotr Machalica, Janusz Gajos, Piotr Fronczewski - to tylko niektórzy z nich. Wydawnictwo to prawdziwe muzyczne perełki piosenki aktorskiej. Przepiękne utwory bawią inteligentnym humorem, poruszają wzruszającymi...

15.02.2019

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
181   1089
Lista utworów:
01. Blessing
02. Son Of The Sky
03. Old Tree
04. Changeling
05. Ancient Astronaut
...

15.02.2019

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
185   1096
Lista utworów:
01. Forgotten Paths
02. Monadh
03. Bròn
04. Exile

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
245   1239
Album "MTV Unplugged: Brodka" to zapis wyjątkowego, akustycznego koncertu, który odbył się 12 kwietnia 2018 w lubelskim Centrum Spotkania Kultur w ramach kultowego formatu MTV. Brodka to kolejna polska artystka zaproszona do wykonania swoich największych przebojów "bez prądu", dotychczas byli to tacy artyści jak Kayah, Hey, Wilki, Kult i O. S. T. R.
Podczas koncertu Brodka wykonała utwory z "Clashes", "Grandy", EP-ki "LAX" oraz debiutanckiego albumu zatytułowanego po prostu "Album" z 2004 roku. Zgodnie z tradycją artystka zaprosiła na scenę gości specjalnych – Dawida Podsiadłę, który wraz z...

15.02.2019

Gatunek:
Pop
Ranking:
361   1405
"Cast" to debiutancki album Perfect Son, czyli Tobiasza Bilińskiego, który ukaże się nakładem Sub Pop. To pierwszy polski artysta, który podpisał kontrakt z legendarną wytwórnią z Seattle.
Kiedy w 2016 roku wokalista i producent Tobiasz Biliński zaczął odnosić sukcesy jako Coldair, wiedział, że nadszedł czas na radykalną zmianę. Utwory, które znalazły się na albumie "The Provider" (drugim krążku Coldair), były swego rodzaju egzorcyzmem, kompozycjami o przedwczesnej śmierci, chronicznym rozczarowaniu i zaćmionym umyśle. Biliński potrzebował czegoś nowego, ponownego startu – tym...

Gatunek:
Ranking:
392   1566
Akilone Quartet wydaje swój pierwszy album dla Mirare z kompozycjami Haydna, Mozarta oraz Schuberta.
Lista utworów:
Akilone Quartet wydaje swój pierwszy album dla Mirare z kompozycjami Haydna, Mozarta oraz Schuberta.
Lista utworów:
1. I. Moderato 9'14
2. II. Capriccio : Adagio 6'18
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
396   1593
Przed powstaniem tej płyty zespół Lady Pank pojechał kolejny raz do Stanów i przeżył tam kolejny poważny kryzys. Po sukcesie krążka "Tacy sami" zespołowi udało się wrócić na listy przebojów i do serc słuchaczy. Wyjazd do USA skończył się, odejściem połowy składu. Bez sekcji rytmicznej nie było łatwo grać koncerty czy pisać nowy materiał, ale Borysewicz i Panasewicz to zbyt mocny tandem, żeby sobie nie poradzić z taką sytuacją.
Po powrocie do Polski do składu wrócił Jarek Szlagowski, a pozostałe instrumenty przejęli Piotr Urbanek i Kostek Joriadis. Właśnie z tymi muzykami...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2019 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Wszystkie


Metal
Hip-Hop
Hip-Hop
Metal
dzisiaj
Hip-Hop
Metal
Hip-Hop
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail