czwartek, 14 listopada

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Ostatnie premiery

MUZYKA


Filtrowanie:
Do:
Listopad 2019
Wszystkie

Według daty

Polska

Gatunek:
Ranking:
495   2137
Lista utworów:
01. Wave Of Death
02. Car-Nivore (Street Meat)
03. Rum For Your Life
04. The Last Rager

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
689   2748
Lista utworów:
01. Tentacles Of Terror
02. Antediluvian Annihilation
03. Terramorphosis
04. Transcending The Energy Harvest
05. Invasion Of The Tentacube
...

10.11.2019

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
807   2946
Pięć osobowości, pięć instrumentów, pasja i chęć do działania. To wszystko i jeszcze więcej w zespole Gooroleska. Muzyka, tworzona przez nich to mieszanka pop-rock-folk z elementami elektroniki. Ich twórczość to wynikowa osobowości, doświadczeń, korzeni i wspólnego docierania.
Lista utworów:
1. Intro
2. Born To Be Free
3. Karczmareczka
4. Drogami
...

Gatunek:
Ranking:
552   2466
"Polskie szlagiery" to przekrojowa seria kompilacji najważniejszych polskich utworów z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych dwudziestego wieku. Trafiły na nią nagrania zespołów, które w tamtych czasach odnosiły największe sukcesy, zdobywały szczyty list przebojów oraz podbijały parkiety dyskotek w całym kraju. Okazało się, że wiele spośród tamtych kapel na długie lata podbiły też serca słuchaczy, a ich utwory stały się prawdziwymi szlagierami. Na płycie "Jolka, Jolka pamiętasz", oczywiście oprócz piosenki tytułowej w wykonaniu Felicjana Andrzejczaka, znalazły się m. in. takie...

Gatunek:
Ranking:
4   79
Długo oczekiwany nowy materiał Blind Guardian określany jest jako jeden z najambitniejszych projektów w historii heavy metalu. Nie jest to bowiem klasyczny, gitarowy album, a duże przedsięwzięcie zarejestrowane z udziałem chóru oraz orkiestry symfonicznej. Grupa określa swoje nowe dzieło mianem "Twilight Orchestra", ale w przyszłości nie zamierza rezygnować z ostrych, gitarowych riffów. "Legacy Of The Dark Lands" to materiał nie tylko dla fanów muzyki metalowej.
Lista utworów:
CD 1
1. 1618 Ouverture
2. The Gathering
3. War Feeds War
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
24   346
Lista utworów:
Disc I
01. Delusions Of Saviour
02. Repentless
03. The Antichrist
04. Disciple
...

Gatunek:
Ranking:
30   467
Lista utworów:
01. Intro
02. Serpentine
03. Firesoul Fly
04. Undress Your Madness
05. Will You Still Kiss Me (If I See You In Heaven)
...

08.11.2019

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
32   537
Jeden z najważniejszych black metalowych zespołów powraca! Siły ciemności i moc czarnych serc sprawiły nową ofiarę "Daemon". To nie następny rozdział, a raczej cały tom mocnych riffów.
Lista utworów:
1. The Dying False King 00:03:45
2. Agenda Ignis 00:04:34
3. Bad Blood 00:04:58
4. Malum 00:05:05
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
78   874
Lista utworów:
01. Don't Call It Love
02. In The Blood
03. Heartbreak City
04. The Devil That You Know
05. Change Or Die
...

Gatunek:
Ranking:
111   1066
Lista utworów:
Disc I
01. House Of Cards
02. Black Flag
03. Miracles For America
04. Vertigo
...

Gatunek:
Ranking:
115   1087
"Ghosteen" to siedemnasta studyjna płyta grupy Nick Cave and The Bad Seeds, następca wydanego w 2016 roku "Skeleton Tree".
"Utwory na pierwszej płycie to dzieci.
Utwory na drugiej płycie to ich rodzice.
Ghosteen to wędrujący duch. " - Nick Cave
Album "Ghosteen" został nagrany w 2018 i na początku 2019 roku w studiach: Woodshed w Malibu, Nightbird w Los Angeles, Retreat w Brighton i Candybomber w Berlinie. Miksem zajęli się Nick Cave, Warren Ellis, Lance Powell i Andrew Dominik w studio Conway w Los Angeles.
Muzycy:
...

Gatunek:
Ranking:
119   1095
Po wielkim sukcesie albumu "Si", który sprzedał się w ilości ponad miliona egzemplarzy na całym świecie, laureat Złotego Globu i najpopularniejszy tenor świata Andrea Bocelli zapowiada specjalną, rozszerzoną edycję albumu. Na albumie znajdą się między innymi nowe duety z Ellie Goulding i Jennifer Garner.
Lista utworów:
1. Alla Gioia (Ode To Joy)*
2. Return To Love Feat. Ellie Goulding*
3. Un Rêve De Liberté
4. Ragazzo Mio (Danny Boy)*
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
121   1100
Laura Cox powraca z drugim albumem "Burning Bright".
Kobiety z gitarami to święty graal muzyki rockowej! Nie ma nic fajniejszego niż gitarzystki, takie jak Joan Jett i Nancy Wilson. Połowa francuska, połowa angielska, 100% Rock'n'Roll - Laura Cox podąża ścieżką ciężkich riffów i chwytliwych refrenów.
Rośnie nowa globalna gwiazda rocka! Po tym, jak stała się znana jako fenomen YouTube (380 000 subskrybentów - 90 milionów odsłon), Laura Cox zdobyła pozycję najlepszej piosenkarki rockowej i gitarzystki we Francji.
Lista utworów:
1. Fire Fire
2. Bad Luck Blues
...

Gatunek:
Ranking:
128   1129
Lista utworów:
01. Not Your Monster
02. Songs The Night Sings
03. When It All Comes Down
04. Silence Between The Words
05. Pills On My Pillow
...

Gatunek:
Ranking:
133   1141
"Złoty Bączek jest nagrodą publiczności i tylko jej głos liczy się w tym plebiscycie. Zmieniona formuła zawęziła Złotego Bączka do dwóch kategorii: zespół polski i zagraniczny - bez względu na to, czy występ odbył się na Małej czy na Dużej Scenie. W 2018 roku Łydka Grubasa zaprezentowała się na Małej Scenie i ten koncert okazał się wielkim sukcesem kapeli, która od niepamiętnych już czasów przygrywa w niezwykle pozytywnym stylu. W obszarze zainteresowań tej muzyki jest nasze życie codzienne, nasze upodobania, a także wizja piękna, z którą chcielibyśmy mieć do czynienia. Kapela,...


Oznaczenie treści
Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2019 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Wszystkie


Hip-Hop
Hip-Hop
Metal
6 dni temu
Hip-Hop
Hip-Hop
Metal
8. WdoWa - ALPHA (2019)
Hip-Hop
9. Haggard - Grimm (2018)
Metal
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail