wtorek, 24 maja

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Ostatnie premiery

MUZYKA


Filtrowanie:
Do:
Maj 2022
Wszystkie

Według daty

Polska

Gatunek:
Ranking:
647   2969
Lista utworów:
01. Neurastenia
02. The Golden Season
03. Sine Materia
04. Ruins
05. From The Light Of Flesh
...

Gatunek:
Ranking:
159   1410
Lista utworów:
01. Unheavenly Catechesis
02. Salivating Faithlessness
03. Dethroned Enslavement
04. His Throne Decayed
05. Miasmas Of Sodom
...

20.05.2022

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
14   212
VinyLOVA najbardziej hitowa płyta Cleo!
Już 20 maja w sklepach pojawi się najdłużej oczekiwana płyta CLEO "VinyLOVA". Czwarty album w karierze to nie tylko ugruntowanie pozycji Artystki na rynku muzycznym, ale także dowód na jej wszechstronny talent wokalny i songwriterski. Poza największymi, ostatnimi przebojami takimi jak "Za krokiem krok", "Kocham" czy "Bratnie dusze" w duecie z Dawidem Kwiatkowskim (w sumie ponad 120 milionów wyświetleń na YT) na albumie znajdzie się wiele nowych propozycji - ciekawe nowoczesne brzmienia, melodyjne kompozycje.
CLEO jak zwykle nie zawiedzie swoich fanów - płyta...

Gatunek:
Ranking:
46   655
Lista utworów:
01. Devil In Drag
02. SuperNova Girl
03. Give And Take
04. Sunset Ruin
05. Hit Me Like A Brick
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
47   656
Lista utworów:
1. Little Green Men
2. Viv Woman
3. Lovers Are Crazy
4. Salamanders In The Sun
5. Boy/Girl Song
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
48   661
Lista utworów:
01. Save Us
02. Midwinter Calls
03. Ominous
04. Call Out The Dark
05. The Orphean Testament
...

Gatunek:
Ranking:
74   887
"What's It Gonna Take?" to następca wydanego w 2021 roku podwójnego dzieła "Latest Record Project, Vol. 1". Nowe wydawnictwo wypełni 15 premierowych kompozycji, które odzwierciedlają zamiłowanie artysty do występowania na żywo przed publicznością. Materiał został wyprodukowany przez Vana Morrisona, a powstawał w studiach Real World (Wiltshire), Bath Spa Hotel (Bath), Culloden Hotel (hrabstwo Down) Holywood Studio (hrabstwo Down) i Musicbox Studios (Cardiff).
- Głos Vana wciąż jest niesamowity. Wybitny i tryskający energią. Nie na darmo nazywają go The Man - podsumował The Mirror.
Van Morrison...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
84   959
Lista utworów:
01. Take A Lesson
02. Ghost Shadow
03. Another Gun Fight
04. Fire Rain
05. Teabag
...

Gatunek:
Ranking:
96   1114
"Harry's House" to trzeci solowy album zwycięzcy nagrody Grammy oraz światowej gwiazdy – Harry'ego Stylesa. 13 utworów, które znajdują się na płycie zostały nagrane w kilku lokacjach: w Wielkiej Brytanii, Los Angeles oraz Tokyo. Sesja do płyty trwała od 2020 do 2021 roku.
Płytę napisał Harry oraz jego wielokrotni współpracownicy: Kid Harpoon, Tyler Johnson i Mitch Rowland. Pierwszym singlem zapowiadającym album jest piosenka "As It Was".

Gatunek:
Ranking:
169   1459
Amerykańska gwiazda łączy siły z francusko-brazylijskim pianistą!
Kolekcja francuskich piosenek o miłości, brazylijskich standardów i zupełnie nowych oryginalnych kompozycji!
"Entre eux deux" to wspaniała kolekcja piosenek, które rzucają świeżeświatło na oboje Artystów jako kompozytorów i wykonawców. Nieziemski wokal Gardot, doskonała technika fortepianowa Powella i telepatyczne niemal połączenie dwóch charakterystycznych głosów sprawiają, że ta płyta może się stać klasykiem.
Lista utworów:
1. This Foolish Heart Could Love You
2. What Of Your Eyes
...

Gatunek:
Pop
Ranking:
172   1469
"Wilczy pęd", długo wyczekiwany album Patrycji Markowskiej.

Album promował singiel o tym samym tytule, symbolizujący wolność, hart ducha, powrót do hipisowskich korzeni, do autentycznego grania, pełnego pasji i dzikości. Takie właśnie jest to wydawnictwo. "Wilczy pęd" to granie akustyczne i nieskrępowane, a jednocześnie eklektyczne, z elementami popu, nadającymi współczesny charakter całości.

Patrycja Markowska z ideałami Dzieci Kwiatów w sercu, znajduje własną muzyczną drogę.

...

Gatunek:
Ranking:
183   1507
Lista utworów:
01. The Collector
02. Hierophant
03. Self-Eater
04. Neuromancer
05. Coming Storm
...

20.05.2022

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
199   1548
"Pisze ostatnio Przemas, że będzie "Ruleta"... że to pierwsze co mu przyszło do głowy, że za nic już nie chciało z niej wyjść i że... "wiesz to trochę takie inne słowo na "składanka"". No i składanka jak najbardziej - ja każdą płytę producencką czy inną kompilację zawsze przyjmę z otwartymi ramionami, bo się wychowałem na Soundbombingach i Soul Assassins, na Sad Hillu i Smak BEAT Records. A, że jeszcze to 1988 to wiadomo, że będzie... " Filip Kalinowski

"RULETA" to kompilacja ponad trzydziestu artystów i artystek - od mainstreamu do undergroundu, od starych wyjadaczy po newcomerów, od...

20.05.2022

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
217   1579
Lista utworów:
01. Rebirth
02. Stay
03. Harley
04. Empty World
05. Torn Asunder
...

Gatunek:
Alt
Ranking:
221   1590
Na "Raw Data Feel" Everything Everything przeprowadzają rewolucję we współczesnej muzyce pop. Album został wyprodukowany przez gitarzystę zespołu, Alexa Robertshawa oraz Toma Fullera. Tytuł płyty "Raw Data Feel", jak mówi perkusista Michael Spearman, odzwierciedla twórczość "prosto z serca, a nie z ego". To płyta, która w naszych w mrocznych czasach stara się reaktywować ideę spontaniczności, eksploracji, a nawet czystej nieokiełznanej zabawy.
Lista utworów:
1. Teletype
2. I Want A Love Like This
3. Bad Friday
4. Pizza Boy
...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2022 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Wszystkie


Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
6. WdoWa - HANNA (????)
Hip-Hop
Elektroniczna
8. Haggard - Grimm (2022)
Metal
Metal
 W sklepach

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail