poniedziałek, 19 kwietnia

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Kwiecień 2021
Składanki

Według daty

Polska

Gatunek:
Ranking:
463   2371
Najlepsze brzmienia klubowe, które każdego wprawią w ruch. Bezkonkurencyjna składanka z hitami, które znajdziecie na parkietach najlepszych klubów. Idealnie sprawdza się na domówce, czy w drodze na wakacje. Tą płytę musicie mieć w swojej kolekcji!
Lista utworów:
CD 1
1. Avicii - Levels
2. Don Diablo Feat. Zak Abel - Bad [Radio Edit]
3. Vize & Tom Gregory - Never Let Me Down [Radio Edit]
...

Gatunek:
Ranking:
465   2375
Kompilacja zawierająca największe hity z pierwszej dekady XXI wieku. Znajdziemy na niej przeboje takich artystów jak: Justin Timberlake, Britney Spears, Nelly, Fergie, Loona czy Benny Benassi. Nie może zabraknąć tego tytułu w twojej kolekcji The Best Of!
Lista utworów:
CD 1
1. Britney Spears - Oops!... I Did It Again
2. Justin Timberlake - Cry Me A River
3. Sugababes - Push The Button
...

Gatunek:
Ranking:
466   2382
Kolejna odsłona składanki, na której każdy znajdzie coś dla siebie. Utwory takich artystów jak sanah, Dawid Podsiadło, Viki Gabor, Daria Zawiałow, Roksana Węgiel czy Lanberry. Największe polskie hity, których nie może zabraknąć w Waszej kolekcji!
Lista utworów:
CD 1
1. sanah - Melodia
2. Dawid Podsiadło - W dobrą stronę
3. Daria Zawiałow - Kundel bury
...

Gatunek:
Ranking:
520   2571
"Tańcz, szalej nie pytaj co dalej to znakomita składanka taneczna, z hitami których "nikt nie słucha, a każdy zna". Polskie brzmienia w rytmie disco, nadające każdej imprezie niezapomnianych wrażeń! MiłyPan, Bayera, Luka Rosi, After Party, Camasutra, DEJW czy Defis, czyli sama śmietanka polskich hitów tanecznych! Nie może ich zabraknąć na Waszej imprezie!
Lista utworów:
1. Bayera - Do samego rana [Radio Edit]
2. Lili - Jeśli pragniesz [Radio Edit]
3. Miły Pan - Małolatki [Radio Edit]
4. Crazy Gang - Wolna chata [Radio Edit]
...


Oznaczenie treści
Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2021 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:
Reklama
 W sklepach

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail