wtorek, 16 października

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Październik 2018
Składanki

Według daty

Polska

Gatunek:
Ranking:
-   -
Marek Niedźwiecki i Marek Sierocki – legendarni dziennikarze muzyczni po raz pierwszy wspólnie sygnują autorską kompilację! Obaj przez lata ukształtowali gusta muzyczne kilku pokoleń słuchaczy, wypromowali setki artystów. Ich współpraca zaowocowała 2 płytowym wydawnictwem - za pierwszy krążek odpowiada Marek Niedźwiecki, na drugim wyboru dokonał Marek Sierocki. Album "Marek i Marek" przenosi w czasie do najlepszych brzmień lat 80 i 90.
Lista utworów:
CD 1: Marek Niedźwiecki
1. Journey - Separate Ways (Worlds Apart)
2. Kenny Loggins - Heartlight
3. Dan Fogelberg - The Wild Places
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
"RMF FM na Imprezę 2018" to podwójna kompilacja poświęcona największym popowym hitom, które rozgrywane są przez Radio RMF FM i RMF On. Album znakomicie sprawdzi się na każdej imprezie tanecznej. Wszystkie najnowsze i największe przeboje, które nie pozwolą Wam się nudzić.
Lista utworów:
CD 1
1. Alvaro Soler - La Cintura
2. Ariana Grande - No Tears Left To Cry
3. Shanguy - King Of The Jungle
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Kolejna porcja znakomitej włoskiej muzyki wyselekcjonowanej przez Marka Sierockiego. Na składance hity w wykonaniu między innymi Erosa Ramazzotti, Ricchi e Poveri, Al Bano i Romina Power czy Gianni Bella.
Płyta ukazała się w ramach superedycji cyklu "Marek Sierocki Przedstawia: I Love... " sygnowanej pieczątką "Tylko Hity". Marek Sierocki życzy dobrej zabawy.
Lista utworów:
CD 1
1. Al Bano & Romina Power - Prima Notte D'Amore
2. Sandro Giaccobe - Sara La Nostaligia
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
"Radio ZET - Siła muzyki vol. 3" to kolejna kompilacja popularnych piosenek znanych z anteny Radia ZET. Dwupłytowe wydanie zawiera aż 40 znanych i lubianych przebojów. Na najnowszej składance usłyszycie m. in. (I Just) Died In Your Arms Komodo, Secrets P!nk, Born To Be Yours Kygo & Imagine Dragons czy One Kiss w wykonaniu Duy Lipy i Calvina Harrisa.
Płyty z serii Radio ZET Siła Muzyki to gwarancja doskonałego nastroju w czasie jazdy samochodem, w pracy i podczas domowej krzątaniny. Sprawdziliśmy na sobie, działa! Piosenki wybrał Zbigniew Zegler, dyrektor muzyczny Radia ZET.
Lista utworów:
CD 1
1....

Gatunek:
Ranking:
-   -
"Best Christmas Hits" to zbiór najsłynniejszych świątecznych przebojów.
Wydanie zawiera zbiór jazzowych brzmień w wykonaniu Franka Sinatry, Kenny'ego G, czy Tony'ego Bennetta oraz bardziej popularne dźwięki Andiego Williamsa, Chrisa Rea, Elvisa Presleya, Johnnego Casha, Boba Dylana lub Pentatonix.
"Santa Baby", "Let It Snow, Let It Snow, Let It Snow", "Winter Wonderland", czy "Feliz Navidad" to tylko niektóre tytuły, których nie może zabraknąć w Boże Narodzenie. Najlepsza płyta na najpiękniejsze święta.
Lista utworów:
CD 1
1. Andy Williams- It's The Most Wonderful Time Of The Year
...


Oznaczenie treści
Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2018 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:
Reklama
 W sklepach

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail