niedziela, 31 maja

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Maj 2020
Wszystkie

Według daty

Polska

Gatunek:
Ranking:
671   2370
Lista utworów:
01. Ensh[r]ine
02. Antumbra
03. Dis[re]member

31.05.2020

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. On This Black Ocean
02. I Hope Their Prayers Aren't Answered
03. Doom II
04. Worse With Time
05. Who Were You Before All This
...

Gatunek:
Ranking:
663   2348
Lista utworów:
01. Negative Evocations
02. Flesh Infiltrations
03. Negations I
04. Negations II

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Knucklebones
02. A Tincture Of Malic
03. Mantel Of Nails And Orphan Skin
04. The Neon Goat Of Crimson Grief
05. A Horror To The Eyes Of Saintly Men
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
1. Sentenced To Death
2. Supposed To Rot
3. Carnal Leftovers
4. Abnormally Deceased
5. Revel In Flesh
...

Gatunek:
Ranking:
657   2337
Lista utworów:
01. Побасенка
02. Чертовскiе Пляски
03. На Кудыкиной Горе
04. Матрёшкинъ Попъ
05. Трясовица
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Wytwórnia Największe Joł prezentuje nadchodzący album Tede & Sir Mich "Disco Noir"!
Limitowana wersja preorderowa zawiera drugi CD, którego zawartość na razie jest tajemnicą, oraz stickerpack.
"Pewnego gorącego dnia, stojąc na karaibskiej plaży, postanowiłem spróbować czegoś zupełnie nowego na swojej muzycznej drodze. Tak powstał pomysł na "Disco Noir". Połączenie parkietowego rytmu z rapem. Nie daj się zwieść pozorom, disco to niekoniecznie musi być cukierkowe brzmienie i teksty o niczym - ta płyta nie jest cukierkowa i jest bardzo o czymś. Jest o życiu, o poszukiwaniu, o zagubieniu, o...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
34   484
Lista utworów:
1. The Funeral March
2. Deformation Of The Holy Realm
3. Apostles Of The Weak
4. Unbounded Sacrilege
5. Unique Death Experience
...

Gatunek:
Ranking:
114   942
Autorkami muzyki jest znany i ceniony duet kompozytorski: Sonya Belousova oraz Giona Ostinelli. Album zawiera kompozycje duetu stworzone na potrzeby wyprodukowanego przez Netflix i odnoszącego sukcesu na świecie serialu "Wiedżmin". W roli tytułowej występuje znany angielski aktor Henry Cavill.
Album zawiera również stylizowaną średniowieczną balladę "Toss A Coin To Your Witcher", która stała się viralowym przebojem, wykonywanym przez wielu artystów oraz fanów serialu na całym świecie.
"... Najciekawszym w pisaniu muzyki do Wiedżmina była możliwość stworzenia unikalnego muzycznego uniwersum....

05.06.2020

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
141   1001
Lista utworów:
01. Prosthetic
02. Invasion
03. Carousel
04. The Strain
05. Canary Yellow
...

05.06.2020

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
236   1291
Kazik powraca! Po raz pierwszy od kilkunastu lat solowy album Kazika, zatytułowany "Zaraza" ukazujesię 5 czerwca. Jego muzyczna zapowiedź - utwór "Twój ból jest lepszy niż mój" - wstrząsnęła Polakami i stała się niemalże symbolem.
Na płytę złoży się piętnaście premierowych kompozycji, w tym wręcz legendarny już utwór "Twój ból jest lepszy niż mój", który w ciągu kilku dni od premiery w serwisie YouTube zebrał prawie 8 milionów odsłon, a także zyskał gigantyczny odzew mediów i słuchaczy.
Na krążku Kazik powraca do komentowania rzeczywistości politycznej i społecznej w...

05.06.2020

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
388   1622
Sam Smith zaprezentował nowy singiel "To Die For" i ogłosił premierę nowego albumu pod tym samym tytułem. Krążek trafi do sklepów i serwisów cyfrowych 1 maja 2020.
Singiel powstał we współpracy z Jimmym Napesem i uznanym duetem producenckim Stargate. "To Die For" otwiera sampel z kultowego filmu "Donnie Darko". Po tanecznych singlach Smith stawia na refleksyjne pianino i liryczne smyczki, a charakterystyczny wokal deklaruje: "Po prostu chcę kogoś, za kogo mogę umrzeć".
"To Die For" to następca świetnie przyjętych singli "How Do You Sleep", "I Feel Love" (cover Donny Summer) i duetu z Normani...

05.06.2020

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
412   1702
Zenobia stoją na czele nowej palestyńskiej sceny elektronicznej. Zespół tworzą Nasser Halahlih - pioniera sceny elektronicznej oraz keyboardzista Isam Elias. W swojej twórczości łączą arabskie melodie popowe z palestyńsko-syryjskimi rytmami.
Lista utworów:
1. El Intro
2. Sa7rawe
3. Desert Hafla
4. Edine
...

Gatunek:
Ranking:
505   2013
Pracując nad "Wake Up, Sunshine", grupa wróciła do podstaw (i do piwnicy). Przez 2019 rok Alex Gaskarth (wokal, gitara), Jack Barakat (gitara, wokal), Zack Merrick (bas, wokal) i Rian Dawson (perkusja) pracowali w studiu Riana w Nashville oraz w wynajętym domu w Palm Springs. Podczas tych sesji nagrali 15 piosenek, które pomógł im oszlifować współautor i producent Zakk Cervini. "Dawno już nie nagrywaliśmy razem pod jednym dachem" - opowiada Alex. "To był kluczowy element. Każdy coś wniósł. Wiele z tego, co słychać powstało z takich wspólnych, magicznych chwil. "
Wydawnictwo promują single...

Gatunek:
Ranking:
507   2019
Sony Classical zaprasza do wysłuchania albumu Beethoven's World - Reicha, Romberg: "Concertos for Two Cellos". To kolejna pozycja wydawnicza z cyklu "Świat Beethovena",
stworzona z okazji 250 rocznicy urodzin Ludwiga van Beethovena prezentująca dorobek kompozytorów współczesnych Mistrzowi z Bonn. Partie solowe wykonują Bruno Delepelaire i Stephan Koncz, zaś towarzyszy im Deutsche Radio Philharmonie pod dyrekcją Reinharda Gobela.
Lista utworów:
Antonín Reicha (1770-1836)
Sinfonia Concertante in E Minor/E Major for two Cellos and Orchestra (1805)
1. Allegro non troppo
...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2020 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Wszystkie


Hip-Hop
Hip-Hop
Metal
Hip-Hop
7. WdoWa - HANNA (2020)
Hip-Hop
Metal
Rock
67 dni, 9 godzin
9. Haggard - Grimm (2020)
Metal
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail