sobota, 6 marca

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Marzec 2021
Wszystkie

Według daty

Polska

Gatunek:
Pop
Ranking:
102   1118
"Kiedy rozpoczęłam swoją filmową przygodę na planie filmu "Ekscentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" w reż. Janusza Majewskiego spotkałam się z jazzem oraz z panem Wojciechem Karolakiem. Od tego czasu nie myślałam o niczym innym tylko jak śpiewać jazz i jak znowu spotkać pana Wojtka.
Marzenie o śpiewaniu jazzu połączyło się w czasie z fascynacją Marilyn Monroe, aktorką, kobietą, ikoną. Miałam wrażenie, że blask tej hollywoodzkiej gwiazdy rozbłyska z każdym rokiem coraz mocniej. Zaczęłam zgłębiać jej życiorys, czytałam biografie, oglądałam filmy i dokumenty. Zaczął mi...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. 666 MYA
02. Of Subglacial Malformations
03. Arcellacean Origin

Gatunek:
Ranking:
-   -
Solowy album Daniela Grupy zatytułowany "Zanim nadejdzie noc". Wokół fortepianu, który pełni na tej płycie rolę pewnego narratora muzycznej opowieści, pojawia się też brzmienie kwartetu smyczkowego, dźwięki trąbki i, co może być zaskakujące, śpiew Renaty Przemyk. Ten kompozytor i pianista, miłośnik gór wysokich i wspinaczki, długo czekał na swój autorski debiut. Przez wiele lat współpracował z największymi artystami polskiej sceny muzycznej, pisał muzykę do filmu i teatru, aranżował utwory, niejednokrotnie stawał za pulpitem dyrygenckim. Dzisiaj zaprasza nas do swojego świata,...

12.03.2021

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
27   430
"LP 40" to album zespołu Lady Pank. Co ważne, ukazuje się on w jubileuszowym, 40 roku istnienia grupy. W tym czasie panowie pokonali już niejedną falę, przetrwali niejedną burzę i jako jedna z największych legend lat 80. ciągle z powodzeniem utrzymują się na polskiej scenie sami będąc inspiracją dla wielu młodych artystów.
Lista utworów:
1. Ameryka
2. Spirala
3. Tego nie mogą zabrać nam
4. Erazm
...

Gatunek:
Ranking:
39   576
12 marca 2021 to data premiery 11. albumu studyjnego grupy "Blackmore's Night". Zespół, założony w 1997 roku przez wielokrotnie nagradzaną wokalistkę Candice Night i legendę gitary Ritchie Blackmore.
"Nature's Light" to opowieść o naturze będącej prawdziwą królową oraz o prostocie i magii codziennych cudów, które dzieją się na twoich oczach" - mówi Candice Night. Nowy album studyjny, to szczera deklaracja miłości do muzyki ludowej epoki renesansu, głęboko zainspirowana mitami i legendami z czasów, które dawno minęły.
Lista utworów:
1. Once Upon December
2. Four Winds
3. Feather In The...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
66   803
Rob Zombie powraca z siódmym albumem "The Lunar Injection Kool Aid Eclipse Conspiracy"!
Jako ikona rocka i filmowiec z wyjątkową wizją, RobZombienieustannie rzuca wyzwanie widzom, rozciągając granice zarówno muzyki, jak i filmu. Sprzedał więcej niż piętnaście
miliona albumów na całym świecie i jest jedynym artystą, który odniósł bezprecedensowy sukces zarówno w muzyce, jak i filmie jako scenarzysta / reżyser z ośmiu filmów fabularnych o łącznej wartości brutto ponad 150 milionów dolarów.
Lista utworów:
1. Expanding The Head Of Zed
2. The Triumph Of King Freak (A Crypt Of Preservation...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
74   891
Brytyjski hardrockowy zespół Thunder wraca z 13. studyjnym albumem "All The Right Noises", będącym powrotem do klasycznego brzmienia, które przyniosło grupie sukces. Materiał nagrany został w miesiącach poprzedzających pierwszy lockdown.
"Wszystkie piosenki powstały i zostały zarejestrowane przed Covidem" - mówi gitarzysta Luke Morley. - "Ciekawe jednak, jak niektóre utwory nabierają innego znaczenia przez pryzmat pandemii".
Dobrym przykładem jest singlowy "Last One Out Turn Off The Lights", który odnosił się do Brexitu, tymczasem dziś można go pomylić z lockdownem. Utwór nadaje ton całej...

Gatunek:
Alt
Ranking:
110   1147
Martin Gore, członek legendarnej grupy Depeche Mode, powraca zsolowym projektem! EP-ka "The Third Chimpanzee" ukazujesię 29 stycznia nakładem wytwórni Mute. Na mini albumie znajdzie się 5 instrumentalnych kompozycji. "Mandrill" to pierwszy zwiastun muzyczny tego wydawnictwa. Utwór został napisany i wyprodukowany przez samego Martina. Materiał na EP-kę zarejestrowano w tym roku w Electric Ladyboy w Santa Barbara, w Kalifornii. "Pierwszy utwór, który nagrałem zawierał dźwięki nie przypominające głosu człowieka. Brzmiały bardziej jak te wydawane przez ssaki naczelne. Dlatego postanowiłem nadać mu...

12.03.2021

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
142   1220
Lista utworów:
01. Pitchman
02. The Perfect Time To Feel Better - Time To Go - The Perfectionist - We Hope You're Feeling Better
03. Images - Chapter 1
04. Always There
05. Prelude # 1
...

12.03.2021

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
234   1494
Lista utworów:
01. The Doctrine
02. UXO
03. Beneath Me
04. Malignance
05. Kill Grid
...

Gatunek:
Ranking:
254   1523
Natalia Przybysz to jeden z najważniejszych kobiecych głosów na polskiej scenie muzycznej. Ta niezwykle utalentowana wokalistka jest również kompozytorką, a także autorką tekstów. Na swoim koncie ma kilka albumów studyjnych oraz jest laureatką wielu nagród muzycznych – w tym m. in. najważniejszych w Polsce - Fryderyków. Od wielu lat jest także znana z umiłowania do ekologicznego, zrównoważonego podejścia do życia, promując właśnie taki styl życia.
Teraz artystka dołączyła do wyjątkowego grona wykonawców, którzy interpretują swoją twórczość w ramach formatu MTV Unplugged....

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
444   2077
Lista utworów:
01. Violence
02. Neverland
03. Shades
04. Illumination
05. Nails
...

Gatunek:
Pop
Ranking:
496   2179
Selena Gomez prezentuje pierwszą w karierze hiszpańskojęzyczną EP-kę "Revelación". Producentami wykonawczymi wydawnictwa są Tainy i NEON16. EP-kę promują single "De Una Vez" i "Baila Conmigo" ft. Rauw Alejandro.

12.03.2021

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
519   2236
Lista utworów:
01. Woanie
02. Bielmo
03. Ruja
04. Upperan
05. Nazachód
...

Gatunek:
Ranking:
541   2287
Lista utworów:
01. See Me Fall Down
02. Dream The Pain Is Gone
03. Let Me Drown With You [feat. Andreia Alves]
04. Liebestod
05. Passion (Interlude)
...


Oznaczenie treści
Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2021 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Wszystkie


Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
Rock
40 dni, 18 godzin
7. WdoWa - HANNA (2021)
Hip-Hop
8. Haggard - Grimm (2020)
Metal
Metal
Elektroniczna
 W sklepach

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail