piątek, 14 grudnia

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Grudzień 2018
Wszystkie

Według daty

Polska

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
5   48
"Everythang's Corrupt" to dziesiąty album w dorobku legendarnego rapera Ice Cube'a. Pierwszą zapowiedzią wydawnictwa był utwór "Arrest the President".
Lista utworów:
1. Super OG (Intro)
2. Arrest The President
3. Chase Down The Bully
4. Don't Bring Me No Bag
...

Gatunek:
Ranking:
7   87
Tym razem wrócił do pracy zespołowej z wieloletnim kompanem, weteranem beatmakingu i mixu (główne ucho Slums Attack jak o nim mawia Rychu) - Magierą (White House Records). Okrojona wersja sklepowa zawierać będzie 16 utworów. Autorem grafiki jest Boomer. Mastering to dzieło DJ. Eproma. Masa znamienitych gości dopełnia finalnie liryki poznańskiego weterana.
"Nowy stary Rychu" wraca w wersji, na którą wielu z Was oczekiwało, niejednego zaskoczy i niejednego zdoła jeszcze przekonać.
"Ta płyta to blisko rok mojej pracy z Magierą. W wersji deluxe otrzymacie 2 dodatkowe utwory i dodatkową grafikę....

Gatunek:
Ranking:
84   804
"Come Tomorrow" to nowy, długo oczekiwany album grupy Dave Matthews Band, pierwszy od wydanego w 2012 roku "Away From The World" krążka, który zadebiutował na pierwszym miejscu listy Bilboard. Zespół nagrywał materiał na nowe wydawnictwo w czasie trasy w Seattle, Los Angeles oraz Charlottesville i zaangażował do współpracy kilku producentów: Johna Alagia, Marka Batsona, Roba Cavalla and Roba Evansa.
Lista utworów:
1. Samurai Cop (Oh Joy Begin)
2. Can't Stop
3. Here On Out
4. That Girl Is You
...

Gatunek:
Ranking:
111   901
Wyjątkowa płyta, związana z charytatywną akcją radiowej Trójki "Święta bez granic 2018", jest pełna muzycznych prezentów. Oprócz piosenek zaprzyjaźnionych z Trójką artystów (a nawet Trójkowych dziennikarzy - Wojciech Waglewski), z którymi w większości spotkaliśmy się podczas tegorocznego pamiętnego finału Festiwalu "Lato z Radiem" w Gdyni, znajdziemy tu dwa wyjątkowe utwory: premierową, nigdzie wcześniej niedostępną kolędę Pauliny Przybysz i najbardziej pozytywny i wzruszający utwór roku 2018 - duet Kayah - Zbigniew Wodecki "Chwytaj dzień".
Dochód z płyty zostanie przekazany na...

Gatunek:
Ranking:
182   1172
"Springsteen On Broadway" to nietypowe wydawnictwo, na którym staje się oko w oko z najsłynniejszym rockmanem Ameryki: Bruce'm Springsteenem, płyta i winyl są tu ścieżkami dźwiękowymi do niezwykle intymnej serii występów, jakie Boss rozpoczął w październiku 2017 roku, a zachęcony świetną reakcją publiczności zakończy dopiero 15 grudnia 2018, stając na deskach Walter Kerr Theatre na Broadway'u w sumie aż 236 razy.
Film "Springsteen On Broadway" (z polskimi napisami) dostępny będzie na 2 płytach CD i 4 winylach wybierzemy się w nostalgiczną podróż po karierze Bruce'a od debiutu po dzień...

14.12.2018

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
189   1201
"Mixtape 3654" to podsumowanie 20-letniej producenckiej działalności Dj Decksa – byłego członka Slums Attack i laureata nagrody Fryderyki. Jako producent muzyczny współpracował m. in. z takimi wykonawcami jak: WWO, Pięć Dwa Dębiec, Fenomen, Medi Top Glon, Onar oraz Kaczor. Gościł także na płytach WSRH, Green Team, a także duetu Słoń i Mikser.
Przez lata wydał w sumie 7 płyt, w tym 6 mixtape'ów zawierające najważniejsze utwory, które powstały na przestrzeni tych 20 lat. Wyjątkowa kompilacja kawałków zamkniętych w wyjątkowym zestawieniu. Za okładkę płyty, odpowiada Forin. "Mixtape...

14.12.2018

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
205   1235
Venom, nieświęta Trójca w osobie Cronosa, Rage'a i Dantego, celebruje 10-lecie w tym składzie albumem studyjnym "Storm the Gates". Na krążek trafiło 13 utworów dla bluźnierców, rozpustników i wiecznie przeklętych.
Od 2009 roku, najnowsza inkarnacja Venom ma bardzo jasną wizję tego, kim jest i w którą stronę chce podążać. Muzycy nie godzą się na żadne kompromisy. Stawiają na wyróżniający ich styl oraz brzmienie, którego podwaliny stworzył Cronos w 1979 roku. Legendarny frontman zarówno jako artysta, jak i producent, stworzył zupełnie nowy gatunek metalu, ustanawiając nowe zasady gry...

14.12.2018

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
442   1860
Szwajcarski duet Adriatique to niewątpliwie jedna z najbardziej obecnie cenionych formacji na scenie house i techno. Mogli się o tym przekonać m. in uczestnicy tegorocznego festiwalu Audioriver w Płocku, gdzie Adriatique wystąpili w roli jednego z headlinerów.
“Nude" przynosi 13 wyśmienitych house'owych piosenek, które doskonale sprawdzają się na parkiecie jak i w domowym odsłuchu. Wśród gości na płycie m. in Delhia De France i Jono McCleery.
Lista utworów:
1. Dawning
2. Awakening Machines
3. Random Notes Orchestra
...

14.12.2018

Gatunek:
Ranking:
469   1966
Trzeci album australijskiego elektronicznego tria Rüfüs Du Sol, które tworzą Tyrone Lindqvist, Jon George i James Hunt.
Album "Solace" promowały kompozycje "No Place" oraz "Underwater". Zawiera wspaniałą porcję niezależnej elektroniki z muzyką dance i house. Trzecia płyta Rüfüs Du Sol "Solace" powstała w ciągu kilkunastu miesięcy w Venice, w Kalifornii, gdzie muzycy od pewnego czasu mieszkają i jest mocno inspirowana tamtejszymi krajobrazami.
Przypomnijmy, że debiutancki album tria "Atlas" (2013) zdobył szczyt notowań w Australii i pokrył się platyną. Wyczyn ten powtórzył wydany trzy lata...

Gatunek:
Ranking:
536   2155
Muzyka z Castlevania.
Lista utworów:
1. Main Title
2. Wallachia 1455
3. Lisa of Lupu
4. The True Science
...

14.12.2018

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
552   2188
PIH to żywa legenda i jeden z prekursorów muzyki hip-hop w Polsce. W ciągu 20 lat swojej kariery wydał 7 albumów i nagrał ponad 100 gościnnych występów m. in. z Oddziałem Zamkniętym, Reni Jusis, Jamalem, Pezetem, Peją. "Kwiaty zła", nad którymi raper pracował ponad dwa lata, są jednym z najbardziej kultowych albumów hip-hopowych ostatnich lat. Utwory takie jak "Semper Fidelis", "Rosyjska ruletka", "Im mniej wiesz. . " czy "Ulice bez jutra", które promowały album przed jego oficjalna premierą zyskały miano klasyków polskiego rapu.
Na płycie gościnnie wystąpili: Miodu (Jamal), Mes...

14.12.2018

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
594   2262
"Live" jest to pierwotne nagranie koncertowe amerykańkiej grupy power pop Big Star, które powstało w roku 1974 roku. Teraz dostajemy materiał przywrócony i zremasterowany z pierwotnej wersji.
Lista utworów:
1. September Gurls (Live On Wlir)
2. O My Soul (Live On Wlir)
3. Way Out West (Live On Wlir)
4. Interview (Live On Wlir)
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
611   2287
Lista utworów:
01. My Father, My Wrath!
02. An Existence Without Purpose
03. Diseased Remnants Of A Dying World
04. Loyal To The Black Oath
05. Back To My Homeland... My Last Breath

14.12.2018

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
619   2305
Kartky przedstawia "Black Magiic"... i wręcza Ci bilet na podróż w głąb mrocznych zakamarków umysłu i własnego ja.
Po wydanym i doskonale przyjętym przez słuchaczy albumie "Blackout", Kartky nie zwalnia tempa. Na rynku ukaże się jego nowym album pt. "Black Magiic".
Krążek zawiera 12 premierowych kompozycji, za stworzenie których odpowiada sam artysta oraz liczne grono utalentowanych producentów: Gibbs, NoTime, Emes Milligan, INDEB, Apriljoke, HVZX i FAVST. Gospodarza wokalnie wsparła trójka artystów, a są to Deys, Emes Milligan i Sarius.
Lista utworów:
1. Kartky - Yrden (prod. Emes...

Gatunek:
Ranking:
627   2324
Lista utworów:
1. Working Late
2. The Train
3. Don't Toss Us Away
4. Drugstore Cowboy
5. I See It
...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2018 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Wszystkie


Metal
Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
dzisiaj
Hip-Hop
Hip-Hop
dzisiaj
Metal
Hip-Hop
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail