wtorek, 22 października

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Październik 2019
Wszystkie

Według daty

Polska

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
688   2826
Lista utworów:
01. Purgatoral Flame
02. My Hope Is Gone
03. Fighting Of Eternity
04. Glory
05. Never Again
...

Gatunek:
Ranking:
709   2861
Lista utworów:
01. Heterochromia
02. Ouija And The Qvantvm
03. A Parody Of Medea
04. To Mnemosine's Bittersweet Fruit
05. The Moon Made Flesh
...

25.10.2019

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
38   629
Lista utworów:
01. Boneshaker
02. Burnout The Nitro
03. This Is Our City
04. Sex To Go
05. Backseat Boogie
...

25.10.2019

Gatunek:
Ranking:
94   1187
Dziewięciokrotna laureatka Grammy Sheryl Crow prezentuje album "Threads", na którym znalazły się duety z takimi gwiazdami jak Johnny Cash, Sting, Eric Clapton, Bonnie Raitt, Mavis Staples, Stevie Nicks czy Chris Stapleton.
Jak opowiada sama artystka: "Postanowiłam nagrać duety z artystami, którzy mieli na mnie ogromny wpływ i zainspirowali do tego, by zostać jak najlepszą kompozytorką, instrumentalistką i producentką. To celebracja oraz hołd jednocześnie. Zależało mi nie tylko na zaangażowaniu legend, ale także młodych artystów, dla których będzie to ważny punkt na drodze do polepszania...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
95   1190
"Spiritual Instinct" to już szósty album w dyskografii Francuzów. Muzykę zespołu można w skrócie określić jako post black metal z elementami rocka alternatywnego. Na krążku nie zabraknie delikatnych, wręcz popowych melodii. Krytycy określają Alcest jako jedną z najbardziej nieprzewidywalnych muzycznie grup ostatnich czasów.
Lista utworów:
1. Les Jardins De Minuit
2. Protection
3. Sapphire
4. L'Île Des Morts
...

Gatunek:
Ranking:
105   1215
Gdy ktoś myśli o kultowych miejscach, Sydney Opera House jest wśród nich i jest czymś więcej niż tylko miejscem występów. Jako zabytek dziedzictwa Unesco znajduje się obok Wielkich Piramid w Egipcie, Wielkiego Muru Chińskiego i Taj Mahal. Dla tych, którzy grają w miejscu tak świętym jak Opera House, nie oczekujesz niczego innego niż najlepsze!
Lista utworów:
1. This Train
2. Mountain Climbing
3. Drive
4. Love Ain't A Love Song
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
114   1235
Ponad milion sprzedanych płyt. Od premiery "You Will Never Know" w 2011 roku, Imany wybrała własną ścieżkę łącząc soul, blues i folk - i zawędrowała nią na sam szczyt. Ma na koncie ponad 600 koncertów a jej niski, niepowtarzalny głos rozpoznawalny jest pod każdą szerokością geograficzną. Jej niespotykany styl ewoluował w markę, dzięki której Imany zdobywa fanów zarówno za pomocą muzyki, jak i występów. A te różnią się od siebie: "Na scenie chcę opowiedzieć inną historię, niż ta znana z płyt. Każdy koncert jest inny w zależności od nastroju, energii, publiczności". Artystka...

Gatunek:
Ranking:
120   1242
Muzyk, którego przedstawiać nie trzeba. Gitarzysta który przez ponad 30 lat grał w Motorhead prezentuje swój solowy materiał. Na krążku cała plejada gwiazd: Rob Halford, Alice Cooper, Dee Snider, Mick Mars. Solidny, hard rockowy album na którym nie brakuje w tekstach biograficznych epizodów z życia Phila. Należy słuchać bardzo głośno!
Lista utworów:
1. Rocking Chair
2. Straight Up
3. Faith In Fire
4. Swing It
...

25.10.2019

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
129   1273
Lista utworów:
01. The Memory Hunter
02. Live And Let Go
03. Where Oceans Collide
04. On The Other Side
05. All Our Yesterdays
...

25.10.2019

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
204   1526
Razem z pierwszym w historii Imany koncertowym wydawnictwem "Live At The Casino De Paris" (dostępnym zarówno na CD i LP , jak i DVD) do sprzedaży trafia także limitowana wersja EP-ki z nowymi studyjnymi utworami wokalistki. Wśród nich tytułowy "Time Only Moves" w dwóch wersjach oraz wybrany na singla "Hey Little Sister" – nowa wersja dostępnego wcześniej wyłącznie w wersji akustycznej utworu z 2016 roku.
Lista utworów:
1. Time Only Moves
2. Come To The Rescue
3. Hey Little Sister
4. Make A Wish
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
226   1555
Wszystkie największe hity Editors na jednym albumie! Płyta "Black Gold" podsumowuje dotychczasową 15-letnią karierę jednego z najważniejszych brytyjskich zespołów rockowych.
Album zawiera 13 wyselekcjonowanych utworów pochodzących z sześciu studyjnych krążków plus 3 nowe kompozycje: "Upside Down", "Frankenstein", "Black Gold", oraz dodatkowo EPkę "Snowfield Demo" z ośmioma utworami, które zespół Editors nagrał w latach 2003-2004 przed podpisaniem umowy z Kitchenware. Obejmuje ona wczesne wersje "Bullets", "Fall" i "Distance", które później zostały ponownie nagrane na album "The Back Room"...

Gatunek:
Ranking:
229   1559
Lista utworów:
01. Insurgent
02. The 26th Machine
03. 3 Men Walk On The Moon
04. Fall From Grace
05. Were I God
...

25.10.2019

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
244   1599
Lista utworów:
01. On the Top
02. Pit of Consciousness
03. Judgement (& Punishment)
04. Retrospection
05. Pausing Death
...

Gatunek:
Ranking:
246   1601
Postać i twórczość Wojciecha Młynarskiego towarzyszyły Piotrowi Machalicy niemal od zawsze. Teraz ta fascynacja zostaje zwieńczona osobistym hołdem, który wybitny aktor składa niekwestionowanemu mistrzowi mądrego słowa. Powód? Jak twierdzi sam artysta – nie wolno ludziom dać zapomnieć o obszernym i genialnym dorobku autora "Jeszcze w zielone gramy". Zwłaszcza, że nieczęsto zdarza się dziś "taka piosenka, taka ballada, co byle czego nie opowiada".
Na początku, jeszcze w 2015 roku, był pomysł na program sceniczny. Rok później Machalica rozpoczął próby z kameralnym, akustycznym,...

Gatunek:
Ranking:
249   1605
"Western Stars – Songs From the Film", czyli soundtrack reżyserskiego debiutu w wykonaniu Bossa. Na liście utworów znalazły się wszystkie kompozycje znane z tegorocznego, świetnie przyjętego krążka "Western Stars", a także cover utworu Glena Campbella "Rhinestone Cowboy". Muzyka na tej płycie to brzmienia wyciągnięte z filmu reżyserowanego przez Bruce'a Springsteena z jego wieloletnim współpracownikiem Thomem Zimnym. Przy produkcji ścieżki dźwiękowej udzielał się także Ron Aniello, za miks odpowiadał Bob Clearmountain, a za mastering Bob Ludwig, ten sam który zrealizował "Springsteen on...


Oznaczenie treści
Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2019 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Wszystkie


Hip-Hop
Hip-Hop
Metal
Hip-Hop
Metal
17 dni, 1 godzin
Metal
Hip-Hop
9. WdoWa - ALPHA (2019)
Hip-Hop
 W sklepach

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail