piątek, 20 kwietnia

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Kwiecień 2018
Wszystkie

Według daty

Polska

Gatunek:
Ranking:
17   167
Pierwsza płyta od ponad 14 lat amerykańskiej supergrupy, w której składzie znajdziemy, chociażby muzyków znanych z Tool (Maynard James Keenan), Smashing Pumpkins (James Iha, czy Eagles Of Death Metal (Matt McJunkins).
Brzmienie "Eat The Elephant" nadał David Sardy (m. in. Royal Blood, Paolo Nutini, ZZ Top). Świetny, nowoczesny, rockowy album promowały na singlach trzy piosenki – "Talk Talk", "The Doomed" i "Disillusioned".
Na płycie nie brakuje treści o silnym zabarwieniu politycznym, co ma oczywiście związek z sytuacją w USA po wyborze Donalda Trumpa na prezydenta, którego prezydenturze muzycy...

Gatunek:
Ranking:
36   446
Lista utworów:
1. Bad Habit
2. Burnin'
3. New Kinda Feelin'
4. Carry Me On Down The Road
5. My Last Breath
...

20.04.2018

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
66   623
20 kwietnia, za sprawą [PIAS] Poland and Eastern Europe, ukazuje się trzeci album BOKKI zatytułowany "Life On Planet B". Na płycie znajduje się 10 autorskich kompozycji zarejestrowanych w Little Studio w Konstancinie. Współproducentem krążka jest uznany producent muzyczny Daniel Walczak (Curly Heads, Dawid Podsiadło, Grzegorz Hyży). Za miks całego materiału odpowiedzialny jest Daniel Walczak, Rafał Smoleń oraz sam zespół.
Na płycie BOKKA tworzy swoją własną planetę – Planetę B, na której "często świeci słońce, a gdy zapada noc jest tak ciemno, że widać wszystkie gwiazdy. Tam czujemy...

20.04.2018

Gatunek:
Pop
Ranking:
67   626
Sting i Shaggy stworzyli wspólnie album "44/876", który jest wyrazem zauroczenia Jamajką – jej muzyką, mieszkańcami i kulturą.
Tytuł odnosi się do numerów kierunkowych krajów, z których pochodzą artyści (+44 – Wielka Brytania i +876 – Jamajka). Muzyków zapoznał Martin Kierszenbaum – obecny manager Stinga i były współpracownik Shaggy'ego.
Początkowo miał powstać tylko jeden utwór, "Don't Make Me Wait". Atmosfera w studiu oraz wspólne odczuwanie muzyki przeważyło o decyzji, by nagrać pełnowymiarowy album.
Dla Stinga "44/876" to powrót do korzeni. To na Jamajce powstał wielki...

Gatunek:
Ranking:
82   719
Ta płyta jest... O podróżach.
Tych dalekich (ze Starego Sącza na morze) i bliskich (z Jokohamy do Fujisawy). O miejscach. Takich, w których był i takich, w których go nie było, bo niektóre nawet nie istnieją.
O uczuciach. Własnych i cudzych. Przeżytych, zauważonych, zasłyszanych i zmyślonych. Trochę poważnie i trochę nie. Piosenki Artura Andrusa. Prawie wszystkie z muzyką Łukasza Borowieckiego. Twórcą okładki jest Jaśmina Parkita.
Lista utworów:
1. Bez Katarynek
2. Babka w Czapce
...

20.04.2018

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
125   914
Lista utworów:
01. Luminary
02. King
03. Orbital
04. Juno
05. Beneath My Skin
...

20.04.2018

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
131   926
Lista utworów:
01. Letting Go
02. Mr Manson
03. Don't Tread On Me
04. Fearless
05. Nothing To Say
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
134   940
Lista utworów:
01. Stop Moving To Florida
02. Embrace The Rub
03. Don't Forget To Breathe
04. Flamboyant Duck
05. Break Bread
...

Gatunek:
Ranking:
189   1192
Lista utworów:
01. Mahathgata I
02. Mahathgata II

20.04.2018

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
228   1276
Lista utworów:
1. Speed and Attack
2. Ain't Enough
3. Rogue Soldier
4. Fuel the Fire
5. One More Round
...

Gatunek:
Ranking:
254   1347
Solowy projekt Arka Jakubika jest oryginalną propozycją, jakiej na polskim rynku muzycznym znaleźć nie sposób. Ten niepokorny, ciągle poszukujący artysta nie ogląda się na panujące mody i trendy, robi swoje. Wydaje się, że jego ekstrawagancki pomysł na solowy album wkracza na obszary, których nikt w tym kraju jeszcze nie eksplorował. Płyta jest bez wątpienia ambitną, momentami zaskakująco przebojową, ale skierowaną do wyrobionego słuchacza propozycją, gdzie muzycznie panował będzie absolutny eklektyzm. Od cyber punka, przez elektro-pop, techno, czy post new wave.
Arek Jakubik tym solowym...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
495   2131
Ostatni rodział trylogii blackmetalowego zepołu Wiegedood "De Doden Hebben Het Goed" zmiksował Jack Shirley (Deafheaven, Oathbreaker... ).
Album ukazuje się 6-panelowym opakowaniu typu digipack a także na płycie winylowej.
Lista utworów:
1. Prow l
2. Doodskalm
3. De Doden Hebben Het Goed III
...

Gatunek:
Ranking:
531   2219
Lista utworów:
01. By Blood Sworn
02. Among The Bones
03. This Is Vengeance
04. We Are The Night
05. Faith Of The Fallen
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
570   2311
Według naszych informacji premiera płyty 'Dokken - Return To The East Live (2016) [Live]' zapowiadana jest na 20.04.2018 (Polska).

20.04.2018

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
570   2311
Lista utworów:
01. Tremolation
02. Roar Of War
03. Abracadabra
04. Manic Oppression
05. Tremendous Insane
...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2018 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Wszystkie


Hip-Hop
Metal
Hip-Hop
Metal
13 dni, 14 godzin
Rock
dwa tygodnie temu
Metal
Hip-Hop
 W sklepach

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail