wtorek, 25 czerwca

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Czerwiec 2019
Wszystkie

Według daty

Polska

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
205   1207
Lista utworów:
01. Towards Insanity
02. Are We Great Again?
03. Crazy Train Decapitation
04. Grind Band
05. Home Of The Grave
...

28.06.2019

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
62   637
Po świetnie przyjętym "Resecie", który stylistycznie był powrotem do lat 90, Rahim i Fokus nie pozwolili fanom długo czekać na następcę. "Renesans", czyli 5. album grupy Pokahontaz, jest kontynuacją drogi obranej przy poprzedniku. Artyści znani są jednak z eksperymentów, więc mimo oldschoolowego trzonu nie obyło się bez flirtu z innymi gatunkami. To także za sprawą, zaskakujących niekiedy gości, którzy uświetnili album swoją obecnością.
Ich niespotykana na poprzednich wydawnictwach ilość, to mieszanka artystów z różnych pokoleń i muzycznych światów – od rapowych wyjadaczy po...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
65   658
Wspaniały koncert z okazji 25-lecia zespołu.
Lista utworów:
CD 1
1. Traveling Tune (Part 1)
2. Railroad Boy
3. Mule
...

Gatunek:
Alt
Ranking:
67   675
Dziewiąty studyjny album The Black Keys, "Let's Rock, " jest powrotem do bezpośredniego rocka tworzonego przez wokalistę/gitarzystę Dana Auerbacha i perkusistę Patricka Carneya we wczesnych latach zespołu. Auerbach mówi, "Kiedy jesteśmy razem – jesteśmy The Black Keys, zespołem, w którym znajduje się prawdziwa magia, i zawsze tam była, odkąd mieliśmy 16 lat".
"Let's Rock" został napisany i wyprodukowany przez Auerbacha i Carneya w studio Easy Eye Sound w Nashville i zawiera chórki w wykonaniu Leisy Hans i Ashley Wilcoxson.
The Black Keys, którzy powstali w Akron, Ohio w 2001 roku, wydali 8...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
112   880
Byli członkowie Rhapsody, czyli Luca Turilli i Fabio Lione ponownie zjednoczyli się w jednym zespole, a ich wspólny album "Zero Gravity" ukaże się pod koniec czerwca w barwach Nuclear Blast. W składzie nie zabrakło również byłych członków zespołu Rhapsody, co powoduje, że fani włoskiej formacji mogą spodziewać się muzyki zbliżonej do tej zawartej na płytach "Symphony Of Enchanted Lands" czy też "Dawn Of Victory.
Lista utworów:
1. Phoenix Rising
2. D. N. A. (Demon And Angel)
3. Zero Gravity
4. Fast Radio Burst
...

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
202   1200
Album Bitaminy to podróż do przeszłości ukrytej głęboko w korzeniach, które mimo tego, że są niewidoczne, mają duży wpływ na to, co się dzieje nad ziemią. Jedno wynika z drugiego i odwrotnie.
Na płycie można znaleźć więcej pytań niż odpowiedzi. To tak jakby Bitamina wzięła całą swoją dyskografię i wrzuciła do jednego wora, chcąc zobaczyć, co po zamieszaniu z niego wypadnie.
Do współpracy zaproszony został Moo Latte, który skleił całość ogromną dawką swojej wrażliwości i talentu, dodając własne kompozycje. Po raz pierwszy w historii zespołu pojawiają się znamienici...

28.06.2019

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
209   1217
Według naszych informacji premiera płyty 'Majesty - Legends' zapowiadana jest na 28.06.2019 (Polska).

Gatunek:
Ranking:
211   1223
Lista utworów:
01. Let Sleeping Corpses Lie
02. Now The Screaming Starts
03. The Summoning
04. Fire In The Dark
05. The Beast Is Coming Out
...

Gatunek:
Ranking:
212   1227
Generation Axe to amerykańska supergrupa, założona przez Steve'a Vai w 2016 roku.
"The Guitars That Destroyed The World- Live In China" to zapis z różnych występów podczas ostatniej bardzo udanej trasy po Azji.
Lista utworów:
1. Generation Axe Foreplay
2. Tosin Abasi Tempting Time
3. Tosin Abasi and Nuno Bettencourt Physical Education
...

28.06.2019

Gatunek:
Ranking:
222   1259
Lista utworów:
01. Giants
02. Alruna
03. Shores Of The Dead
04. Raven Void
05. Atra Mors

Gatunek:
Ranking:
409   1804
Lista utworów:
01. Waves Of Black
02. The Unfinished Story
03. Devourer
04. Alysia
05. My Route
...

28.06.2019

Gatunek:
Ranking:
446   1953
Po blisko dwóch latach od ostatniej premiery (album "Projekt Independent") warszawski duet powraca z wydawnictwem. "Metryka" to najbardziej dojrzały album w dyskografii Małacha i Rufuza. Przenikliwe, bezkompromisowe teksty oraz świetne bity z pewnością zadowolą starych fanów grupy jak i nowych słuchaczy. Album, to duży krok na przód w ekipie MR Crew, o czym może świadczyć m. in. wizualna oprawa krążka, nad którą czuwa Forin Studio. Jeden z najlepszych grafików w tym kraju, przygotował niesamowite wydanie krążka.
Lista utworów:
1. MetRyka feat. Dj Shoodee
2. Dzięki Hiphop feat. Dj Shoodee
3....

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
472   2008
"Formuła E" to powołana w 2012 roku, nowa klasa wyścigów samochodowych, podczas których stosowane są jedynie jednomiejscowe pojazdy elektryczne. Za oprawę muzyczną tych zmagań odpowiada DJ ukrywający się pod pseudonimem EJ. Ten znany z występów w kasku rajdowym artysta rozgrzewa publiczność nie tylko swoimi autorskimi utworami, ale także rewelacyjnymi singlami i remiksami innych gwiazd sceny klubowej. W ten sposób, przy współpracy z labelem Garuda Music, narodziła się idea stworzenia oficjalnej serii kompilacji, sygnowanej logotypem "Formuły E".
Pierwsza część zawiera 19 pozycji,...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
480   2024
Reprezentant Ekipy Gm2l nie przebiera w środkach... Środkach wyrazu, środkach odurzających, a to wszystko z samego środka Polski! 13 utworów wyprodukowanych głównie przez Swizzy'ego, kilku gości, niezapomniane przeżycie.

Luz, czasem bezwład, poczucie humoru, nie mówiąc o ciekawych metaforach, to główne zalety tego projektu. Oczywiście wad nie ma, a zalety długo by wymieniać, dlatego polecamy płytę w przedsprzedaży!
Lista utworów:
1. Intro prod. Swizzy
2. Frugo prod. Swizzy
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
490   2041
Wspaniały koncert z okazji 25-lecia zespołu.
Lista utworów:
1. Intro
2. Traveling Tune (Part 1)
3. Railroad Boy
4. Mule
...


Oznaczenie treści
Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2019 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Wszystkie


Metal
Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
Metal
Metal
Hip-Hop
9. Haggard - Grimm (2018)
Metal
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail