poniedziałek, 25 czerwca

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Czerwiec 2018
Alternatywa

Według daty

Polska

Gatunek:
Alt
Ranking:
27   287
"High As Hope" to album artystki, która jeszcze nigdy nie była tak pewna siebie. Florence opisuje swoje doświadczenia z czasów dwudziestolatki z perspektywy dojrzalszej osoby. Na album trafiły opowieści o dorastaniu w południowym Londynie, rodzinie, związkach oraz o sztuce. "High As Hope" jest zarazem kameralne i epickie. Florence nigdy nie słynęła z minimalizmu, jednak na swojej czwartej płycie odważyła się o pewnych sprawach opowiedzieć w możliwie jak najprostszy sposób.
W jednej chwili na "High As Hope" znajdziemy hołd dla Patti Smith, by później móc wysłuchać historii o rozmyślaniach...

29.06.2018

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
225   1283
Jedyna w swoim rodzaju animowana formacja Gorillaz przedstawia kolejny album! Następca znakomitej płyty "Humanz" nosi tytuł "The Now Now".
Album "The Now Now" składa się z 11 piosenek, które wyprodukowali Gorillaz, James Ford i Remi Kabaka. Nagrania odbyły się w lutym 2018 roku w londyńskim Studio 13. Stały skład Gorillaz to 2D, Murdoc Niccals, Russel Hobbs i Noodle. Jednak tym razem, czasowo niedysponowany Murdoc został zastąpiony na gitarze basowej przez kreskówkowego łobuza z Gangreen Gang o imieniu Ace. Pierwszym singlem promującym płytę jest "Humility".
Pomysł na wirtualny zespół...

Gatunek:
Alt
Ranking:
799   2875
Drugi album duetu Let's Eat Grandma "I'm All Ears" ukazuje się nakładem Transgressive Records.
Duet tworzą dwie brytyjskie nastolatki - Rosa Walton i Jenny Hollingsworth, które poznały się w... przedszkolu w wieku czterech lat i od tej pory są niemalże nierozłączne.
Przyjaciółki założyły "Let's Eat Grandma" w 2013 roku (nazwa grupy pochodzi od żartu gramatycznego, który podkreśla wagę właściwego umieszczenia przecinka w zdaniu).
W 2016 roku dziewczyny wydały swój debiutancki longplay "I, Gemini", który oscylował wokół eksperymentalnego popu. Pozytywne recenzje ("NME", "Q", "Pitchfork")...

Gatunek:
Alt
Ranking:
890   3087
Trzeci album grupy Wild Moccasins "Look Together" ukazuje się nakładem New West Records.
Album podejmuje tematy naprawy relacji, niepewności i nowych początków z tętniącą życiem gitarą i syntezatorami z popowymi melodiami Zahiry Gutierrez (wokale/syntezator).
Za sprawą producenta Bena H. Allena (Gnarls Barkley, Deerhunter, Animal Collective) materiał zespołu nabrał świeższego, popowego sznytu. Allen zachęcił grupę do zrewidowania swojego podejścia do procesu pisania i nagrywania. W rezultacie powstał zróżnicowany album, który łączy w sobie charakterystyczne, gitarowe elementy wczesnej...

Gatunek:
Alt
Ranking:
900   3104
Lista utworów:
1. The Supremacy of Pure Artistic Feeling
2. Certainty of Paradise
3. No Analog Nor Precedent
4. Watcher at the Well
5. Nobody Who Matters Cares
...

Gatunek:
Alt
Ranking:
909   3117
Lista utworów:
1. Vera Lynn
2. Love
3. You're So Dead Meat
4. Keep Your Mouth Shut
5. When I Come Home
...

Gatunek:
Alt
Ranking:
975   3260
Box CD "Seeing The Unseeable: The Complete Studio Recordings Of The Flaming Lips 1986-1990" wypełniają cztery albumy, które grupa The Flaming Lips nagrała dla wytwórni Restless – "Hear It Is" (1986), "Oh My Gawd!!!... The Flaming Lips" (1987), "Telepathic Surgery" (1989), "In A Priest Driven Ambulance (With Silver Sunshine Stares)" (1990). Na pozostałych dwóch dyskach zalazły się rarytasy laureatów Grammy.
Wśród piosenek klasyki The Flaming Lips jak "Godzilla Flick", "Unconsciously Screaming", "One Million Billionth Of A Millisecond On A Sunday Morning", a także niesamowita przeróbka "(What A)...

Gatunek:
Alt
Ranking:
879   3066
"The Nude Party" zespołu The Nude Party ma szansę stać się jedną z najbardziej dynamicznych płyt rockowych 2018 roku.
Album został wyprodukowany przez Oakleya Munsona z The Black Lips i nagrana w Woodstock w studiu Dreamland Recording mieszczącym się w dawnym kościele św. Jana z końca XIX wieku.
Od samoświadomego lekceważenia "Chevrolet Van" po apokaliptyczną rezygnację z "War Is Coming", "The Nude Party" surfuje na falach dużej długości z elegancją i wdziękiem.
Lista utworów:
1. Water On Mars
2. Feels Alright
...

16.11.2018

Gatunek:
Alt
Ranking:
164   1139
"1984" to moja druga płyta. Podchodzę do niej jeszcze bardziej osobiście, niż do pierwszej. Będzie na niej dużo autorefleksji i powrotu do dzieciństwa.
Ten temat "chodził za mną" od dłuższego czasu. Czy jestem taką osobą jaką chciałem być? Co bym powiedział sobie sprzed lat, gdybyśmy się dzisiaj spotkali? Czy w ogóle bym się poznał? Czy dokonałbym dzisiaj takich wyborów jakich dokonałem kiedyś? A co jeśli nie? No i generalnie same takie pytania. Pewnie typowy kryzys 35 latka.
Wszystko to w różnych kontekstach. Materiał mamy już cały gotowy. Producentem muzycznym i współtwórcą,...

Gatunek:
Alt
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Wasteland [4:02]
02. Intertwined [4:20]
03. Summer Romance [4:25]
04. Vildspor [4:29]
05. Falling [1:16]
...

22.03.2011

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Cowboys with Cowboy Hat Hair
02. Yapapipi
03. Regifted Light
04. Coughing Up Cat Hair
05. Deep Peaceful
...

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Megalithic Symphony
02. Some Sort of Creature
03. Soul Wars
04. People
05. Jump On My Shoulders
...

Gatunek:
Alt
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Damn These Vampires [3:24]
02. Birth of Serpents [3:08]
03. Estate Sale Sign [2:47]
04. Age of Kings [4:13]
05. The Autopsy Garland [2:50]
...

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera płyty 'Elbow - Build a Rocket Boys!' zapowiadana jest na 12.04.2011 (Stany Zjednoczone).

12.04.2011

Gatunek:
Alt
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera płyty 'Meat Puppets - Lollipop' zapowiadana jest na 12.04.2011 (Stany Zjednoczone).


Oznaczenie treści
Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2018 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Alternatywa


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Alternatywa


Alternatywa
3 dni, 16 godzin
Alternatywa
Alternatywa
Alternatywa
143 dni, 17 godzin
Alternatywa
3 dni, 16 godzin
Alternatywa
Alternatywa
Alternatywa
10 dni temu
Alternatywa
10 dni temu
Alternatywa
 W sklepach

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail