piątek, 22 lutego

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Luty 2019
Alternatywa

Według daty

Polska

Gatunek:
Alt
Ranking:
93   827
Old Sea Bridgade a właściwie Ben Carmer to amerykański piosenkarz folkowy. Wydaje on autorski album składający się z 8 utworów zatytułowany "Ode To A Friend", nakładem Nettwerk Records.
Lista utworów:
1. Sinkhole
2. Seen a Ghost
3. Feel You
4. Resistance
...

Gatunek:
Alt
Ranking:
226   1183
"South Of Reality" to tytuł albumu Claypool Lennon Delirium, super duetu basisty zespołu Primus Les Claypoola oraz multi-instrumentalisty Seana Lennona. Płyta została nagana przez samych muzyków, a zmiksowana przez Lesa Claypoola w jego własnym studiu Rancho Relaxo w Sonoma County. Album jest przedłużeniem poprzedniego krążka "Monolith Of Phobos", łączącym dzikie surrealne i psychodeliczne melodie wraz z satyrycznym komentarzem społecznym.
Lista utworów:
1. Little Fishes
2. Blood and Rockets - Movement I, Saga of Jack Parsons - Movement II, Too the Moon
3. South of Reality
4. Boriska
...

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
706   2248
Płyta Chorych to dosadny muzycznie i ubrany w słodko-gorzkie słowa przekaz do ludzi żyjących tu i teraz. Płyta będzie trzecią studyjną w dorobku Chorych, po "Skończyliśmy się na Kill'em All" oraz "Nieznośnej lekkości hitów". Można się zatem spodziewać mocnego przekazu słownego, zderzonego z rzetelnością grania i swobodnego poruszania się po nieskończonej ilości muzycznych stylistyk.
Dwa poprzednie wydawnictwa otworzyły grupie drogę na Przystanek Woodstock 2017 oraz Pol'And"Rock Festival 2018, a także pamiątkę w postaci płyty z zapisem pierwszego z tych koncertów. Tytuł płyty...

22.02.2019

Gatunek:
Alt
Ranking:
725   2306
Australijska wokalistka i songwriterka, Julia Jacklin, powraca z albumem "Crushing". Tytuł drugiego longplaya Julii oddaje w pełni charakter płyty opartej na intensywności uczuć, przeplatanej chwilową narracją o złamanym sercu i zauroczeniu. Z opowieścią Julii skoncentrowaną wokół cielesności i tematu przekraczania granic, "Crushing", ujawnia jak fizyczne doświadczanie świata kształtuje nasze życie wewnętrzne.
"Bardzo lubię ten album. Ciężko nad nim pracowałam i lubię go słuchać. Zazwyczaj nie czuję się tak po procesie twórczym. W końcu zaakceptowałam fakt, że praca nad kolejnymi...

22.02.2019

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
774   2413
"Birthday" to tytuł debiutanckiego albumu Pom Poko, który ukazuje się nakładem Bella Union. W skład zespołu wchodzi czwórka artystów, która spotkała się po raz pierwszy podczas studiów w Konserwatorium Muzycznym w Trondheim w Norwegii i szybko zdobyła zainteresowanie szerszej publiczności, gdy zaczęła wspólnie grać i pisać muzykę.
Ich unikalne brzmienie jest sumą fascynacji muzycznych, w tym zachodnioafrykańskiej muzyki Oumou Sangaré i Ali Farka Touré czy Vulfpeck, Palm i Knower, Hella, Death Grips, Jenny Hval oraz Nick Drake.
Lista utworów:
1. Theme 1
2. My Blood
3. Follow The Lights
...

01.03.2019

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
858   2666
Fews powracają z albumem zatytułowanym "Into Red", współprodukowanym przez Joakima Lindberga i zmiksowanym przez Jamesa Dringa.
Lista utworów:
1. Quiet
2. Paradiso
3. More Than Ever
4. Suppose
...

Gatunek:
Alt
Ranking:
135   934
Po udanych trasach koncertowych i świetnie przyjętej płycie "Drony", Fisz Emade Tworzywo powraca z albumem "Radar". Tym razem panowie sięgają do muzycznego tygla lat 80, inspirując się muzyką disco, ale też rockiem - zarówno klasyczną americaną, jak i krautrockiem. Znajdziemy tu utrzymane w klimacie dla lat 80 bity, mocne rockowe solo i syntezatorowe dźwięki, które w rękach znakomitych muzyków zespołu oczarowują swoim niezwykłym klimatem retro.
Ta interpretacja dźwięków lat 80 zabiera nas w piękną sentymentalną podróż – to "muzyka drogi". Z jednej strony daje wytchnienie, z drugiej...

Gatunek:
Alt
Ranking:
743   2346
Ze wszystkich miast na świecie wybrała stolicę Finlandii. "Helsinki" to tytuł albumu Darii Zawiałow, z którym artystka wraca po dwóch latach od znakomitego debiutu. - "Helsinki są bajkową krainą mojej wyobraźni. Miejscem tajemniczym, magicznym, niedopowiedzianym, humorystycznym, filozoficznym. I wszystkim po trochu - kojarzą mi się z miastem skutym lodem, ale też z jednym z najbardziej zielonych, otoczonych gęstą siecią wód miejsc Europy. Z innej strony, Helsinki to azyl, do którego można uciec przed otaczającym światem, złymi emocjami, toksycznymi relacjami, obłudą. To przestrzeń...

Gatunek:
Alt
Ranking:
448   1806
"Singing To Strangers" jest to piąty album studyjny artysty. Do stworzenia tego niezwykle romantycznego krążka przyczynili się Bob Dylan i Kylie Minogue, którzy byli autorami utworów w nim zawartych, natomiast produkcji podjął się Cam Blackwood. Tradycyjne lata 50 i 60 to główny temat w którym utrzymują się utwory. Artysta kładzie nacisk na poszukiwaniu równowagi wewnętrznej co ma odzwierciedlenie w muzyce. Album został nagrany w studiu nagraniowym samego Ennio Morricone.
Lista utworów:
1. Candlelight
2. Love Is on the Line
3. Dying for Your Love
4. Better Off Without Me
...

Gatunek:
Alt
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Wasteland [4:02]
02. Intertwined [4:20]
03. Summer Romance [4:25]
04. Vildspor [4:29]
05. Falling [1:16]
...

22.03.2011

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Cowboys with Cowboy Hat Hair
02. Yapapipi
03. Regifted Light
04. Coughing Up Cat Hair
05. Deep Peaceful
...

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Megalithic Symphony
02. Some Sort of Creature
03. Soul Wars
04. People
05. Jump On My Shoulders
...

Gatunek:
Alt
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Damn These Vampires [3:24]
02. Birth of Serpents [3:08]
03. Estate Sale Sign [2:47]
04. Age of Kings [4:13]
05. The Autopsy Garland [2:50]
...

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera płyty 'Elbow - Build a Rocket Boys!' zapowiadana jest na 12.04.2011 (Stany Zjednoczone).

12.04.2011

Gatunek:
Alt
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera płyty 'Meat Puppets - Lollipop' zapowiadana jest na 12.04.2011 (Stany Zjednoczone).


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2019 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Alternatywa


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Alternatywa


Alternatywa
Alternatywa
tydzień temu
Alternatywa
dzisiaj
Alternatywa
tydzień temu
Alternatywa
14 dni
Alternatywa
dwa tygodnie temu
Alternatywa
Alternatywa
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail