wtorek, 27 października

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Październik 2020
Alternatywa

Według daty

Polska

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
126   1172
Lista utworów:
01. Grizzly Adams
02. Anarchy Up Your Anus
03. Raping Your Mind
04. Hypocrites / Habla Español O Muere [S.O.D. cover]
05. Bungle Grind
...

Gatunek:
Alt
Ranking:
193   1383
Limitowana edycja 12-płytowego box setu. w 1990r. Neil Hannon rozpoczął karierę pod nazwą The Divine Comedy stając się na przestrzeni lat jednym czołowych muzyków, kompozytorów i wokalistów brytyjskiej sceny muzycznej. Dla uczczenia 30-lecia kariery The Divine Comedy ukazuje się 9 klasycznych zremasterowanych albumów grupy, a także bonusowy materiał.
Lista utworów:
1. Juveneilia (2CD)
2. Liberation (2CD)
3. Promenade (2CD)
4. Casanova (2CD)
...

30.10.2020

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
1059   3529
Liver to zespół który powstał na początku 2020 roku. Młody zdolny gitarzysta, kompozytor i autor tekstów Szymon Grela w połączeniu z doświadczeniem basisty Mirosława Greli i perkusisty Roberta Winczowskiego serwują nam wyjątkową mieszankę muzyczną.
Klasyczny rock z domieszką bluesa, country, funky i wielu innych gatunków muzycznych. "Płyta #1" została nagrana w studiu Dirty Sound Records w marcu 2020 roku. Znajdziemy na niej 6 zróżnicowanych stylistycznie piosenek które łączy wspaniała, punktualna sekcja rytmiczna i gitarowe brzmienia w najlepszym wydaniu. Wszystko współgra ze sobą jak...

30.10.2020

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
1191   3700
Kalifornijski duet NEFFEX tworzą Bryce Savage i Cameron Wales. Grupa, proponująca alternatywną odmianę popu, zgromadziła już ponad 1, 5 miliarda streamów za sprawą intensywnej kampanii marketingowej, w ramach której w latach 2017 - 2018 wypuściła w ciągu 100 tygodni 100 piosenek. Kolejnym krokiem dla NEFFEX jest długogrający album.
Lista utworów:
1. Sometimes
2. Neffex & Rozes - Be Somebody
3. New Beginnings
4. Scars
...

30.10.2020

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
1229   3752
Joji to urodzony w Japonii wokalista, producent i wszechstronnie utalentowany wizjoner, który stał się jednym z największych artystów cyfrowej ery. Ma kompletną wizję swej pracy - nie tylko jeśli chodzi o pisanie piosenek czy produkcję muzyki, ale i okładki, teledyski, gadżety czy występy. "Moja muzyka nie jest biograficzna" - podkreśla Joji, choć w swe utwory wkłada mnóstwo emocji.
Pierwszy długogrający album artysty "Ballads 1" z 2018 roku pokrył się w USA złotem i ma dziś 2, 2 miliarda stramów. Za sprawą płyty Joji był pierwszym urodzonym w Azji artysta, który zadebiutował na...

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
1285   3825
"Vestiges: The Scenes" to trzeci album trójmiejskiego artysty MaJLo. Historie zawarte na płycie przedstawione zostały jako odrębne sceny, powstałe w wyniku inspiracji islandzkim stylem życia, pełnym miłości do przyrody i lokalnych legend. Baśniowość wyspy ma też swoje odzwierciedlenie w romantycznych tekstach autorstwa Joanny Bieńkowskiej i MaJLo. Okładka albumu, stworzona przez samego muzyka, przedstawia starą pocztówkę, którą artysta zakupił od starszego mężczyzny na pchlim targu w Reykiaviku. Adresatem była tajemnicza kobieta - Gunna, której historia została zrekonstruowana w pierwszym...

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
647   2695
Niezwykły występ formacji Kult podczas "Pol'And'Rock Festival 2019" (dawniej Przystanek Woodstock) doczekał się wydawnictwa - podwójnego albumu CD wraz z DVD. Na płytę składają się największe przeboje Kultu, uwielbiane przez całe pokolenia słuchaczy – m. in. "Baranek", "Polska", "Arahja" czy "Gdy nie ma dzieci". Muzycy zagrali także nowsze numery, jak "Prosto" czy "Wstyd". Podczas swojego występu zgromadzili rekordową publiczność - o to jeden z największych koncertów w historii Polski.
Lista utworów:
CD 1
1. Zapowiedź
2. Rząd oficjalny
3. Wspaniała nowina
...

20.11.2020

Gatunek:
Alt
Ranking:
212   1472
Nowa płyta to powrót-przełom.
Walka o to, co w nas najpiękniejsze. Między innymi powrót do młodzieńczej bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem.
Także w sensie muzycznym.
Będzie to realizacja naszych najśmielszych pomysłów, bez zastanawiania się, jak zabrzmią na tle polskiej sceny muzycznej. Będziemy ryzykować, a nie szukać sposobów na napisanie nowego hitu według sprawdzonej receptury.
Powrót do gatunków, które obaj z Łukaszem lubimy, jak folk, a nawet country, które w Polsce nie miało dotąd szczęścia.
Lista utworów:
...

Gatunek:
Alt
Ranking:
1176   3681
Surprise Chef to kolejny znakomity przedstawiciel nowej australijskiej sceny muzycznej. "Daylight Savings" to kapitalny miks słonecznego r&b, funku, soulu i jazzowego groove, zatopionych w filmowym klimacie. Ich instrumentalne jamy podane są w relaksacyjnej, niespiesznej aurze. Dla fanów Khruangbin absolutny obowiązek.
Lista utworów:
1. College Welcome
2. Deadlines
3. New Ferrari
4. Washing Day
...

22.01.2021

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
48   749
"Kvitravn" muzycznie kontynuuję trylogię "Runljod", jednak ukazuje też rozwój unikatowego brzmienia grupy. Do tworzenia muzyki, zespół używa różnorodnych tradycyjnych instrumentów, takich jak lira Kravik, lira Trossingen, harfa Tagl, harfa Soot, Langeleik, Crwth, kozi róg, Lur, czy harfa Mora. W nagraniach Warduny gościnnie wzięła udział mała, ale doskonała grupa muzyków skupiających się na tradycyjnej twórczości, której przewodzi Kirsten Brĺten Berg – jeden z najważniejszych opiekunów nordyckiego dziedzictwa. W jedenastu piosenkach, które znajdą się na nadchodzącym wydawnictwie, jak...

Gatunek:
Alt
Ranking:
1103   3591
"Satellite" to trzecia płyta duetu Bass Astral x Igo. Oprócz wcześniej publikowanych singli ("Planets", "It's Dark", "Bikini") pojawi się na nim siedem premierowych utworów, które powstały podczas pracy zespołu z muzykami zaproszonymi do projektu Bass Astral x Igo Ensemble. Dzięki temu Igor i Kuba eksplorują nowe nieodkryte jeszcze światy, a ich "Satelita" okrąża coraz to nowe planety.
Lista utworów:
1. Dancing in the dark
2. Crush
3. Satellite
4. Know me better
...

Gatunek:
Alt
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Wasteland [4:02]
02. Intertwined [4:20]
03. Summer Romance [4:25]
04. Vildspor [4:29]
05. Falling [1:16]
...

22.03.2011

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Cowboys with Cowboy Hat Hair
02. Yapapipi
03. Regifted Light
04. Coughing Up Cat Hair
05. Deep Peaceful
...

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Megalithic Symphony
02. Some Sort of Creature
03. Soul Wars
04. People
05. Jump On My Shoulders
...

Gatunek:
Alt
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Damn These Vampires [3:24]
02. Birth of Serpents [3:08]
03. Estate Sale Sign [2:47]
04. Age of Kings [4:13]
05. The Autopsy Garland [2:50]
...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2020 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Alternatywa


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Alternatywa


Alternatywa
86 dni, 23 godzin
Alternatywa
2 dni, 23 godzin
Alternatywa
2 dni, 23 godzin
Alternatywa
23 dni, 23 godzin
Alternatywa
4 dni temu
Alternatywa
Alternatywa
 W sklepach

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail