wtorek, 18 czerwca

Informacje prasowe




Do pobrania




Kontakt dla mediów

Jeśli piszesz artykuły, przygotowujesz audycje lub chcesz po prostu dowiedzieć się więcej napisz na
2013-06-05  DataPremiery.pl 2.0
DataPremiery.pl jest pierwszym i jedynym w Polsce serwisem prezentującym daty premier różnych mediów oraz wydarzeń w ramach jednej strony internetowej. Można u nas znaleźć daty wydań filmów, albumów muzycznych, książek, gier komputerowych, sprzętu elektronicznego, a także terminy rozpoczęcia różnych wydarzeń, takich jak koncerty czy festiwale. Główną funkcjonalnością serwisu jest informowanie użytkowników o interesujących ich premierach oraz wydarzeniach.

Przez dwa lata istnienia serwisu wprowadzono szereg zmian w jego funkcjonalności. Do największych innowacji można zaliczyć autorski system monitorowania newsów z wielu popularnych serwisów internetowych, a także powiązanie strony z popularnymi serwisami społecznościowymi. Doszło również do kosmetycznych zmian w samym wyglądzie strony oraz wielu usprawnień w jej działaniu. Jednak najnowsza odsłona DataPremiery.pl jest krokiem milowym w historii serwisu.


Pierwszą i największą zmianą jest kompletnie przeprojektowana szata graficzna. Strona główna została...


2011-07-13  Nowa odsłona DataPremiery.pl
Serwis DataPremiery.pl zanotował bardzo dynamiczny start – od momentu uruchomienia portalu odwiedziło nas już ponad 100 000 osób! Z kolei baza premier niemal się podwoiła i szybko zbliża się do 10 000 tytułów.

Przypomnijmy, że DataPremiery.pl jest pierwszym i jedynym w Polsce serwisem prezentującym daty premier filmów, muzyki, książek, gier komputerowych, elektroniki, koncertów i wielu innych. Wszystko to odbywa się w ramach jednej strony internetowej z funkcjonalnością powiadamiania użytkowników o nadchodzących premierach, które najbardziej ich interesują.

Pierwszą z wprowadzonych zmian jest nowoczesny sposób prezentacji nadchodzących premier na stronie głównej. Od teraz najbliższe premiery wyświetlane będą w formie cieszącej oko sekwencji kolorowych okładek o wysokiej jakości. Nawigację ułatwi specjalny suwak, pozwalający przeglądać nowości z danej kategorii. Oczywiście nadal dostępny będzie klasyczny widok i to użytkownik zdecyduje, która wersja strony głównej najbardziej mu odpowiada.


Kolejną nowością jest dodanie modułu z serwisami społecznościowymi, takimi jak Facebook, Twitter, YouTube oraz Blip. Jednak to nie wszystko...


2011-05-05  DataPremiery.pl – wszystkie premiery w jednym miejscu
DataPremiery.pl jest pierwszym w Polsce serwisem prezentującym daty premier produktów i usług z wielu dziedzin w ramach jednej strony internetowej.

Znajdują się tu nowości z szeroko pojętej sfery rozrywki, a więc filmy, muzyka, książki oraz gry komputerowe. Jednak to nie wszystko – w serwisie prezentowane są również premiery sprzętu elektronicznego, oprogramowania, a także daty rozpoczęcia różnych wyczekiwanych wydarzeń, takich jak koncerty, mecze, czy… początek wakacji. Znika zatem potrzeba przeglądania setek stron internetowych, aby dowiedzieć się kiedy debiutują na rynku interesujące nowości – wszystkie premiery prezentowane są w jednym miejscu. Już na starcie mamy prawie 6000 tytułów!

   

Idea serwisu jest prosta – umożliwić użytkownikowi szybkie i łatwe odnalezienie premier, które naprawdę go interesują. Podstawową funkcją jest śledzenie wybranych nowości poprzez dodanie ich na specjalną listę "Moje Premiery". Dzięki temu użytkownik jest informowany na bieżąco o wszelkich zmianach związanych z danym tytułem, a także otrzymuje powiadomienia odnośnie zbliżającej się premiery.





Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie