Informacja prasowa

Wrocław, 13 lipiec 2011

Nowa odsłona DataPremiery.pl

Serwis DataPremiery.pl zanotował bardzo dynamiczny start – od momentu uruchomienia portalu odwiedziło nas już ponad 100 000 osób! Z kolei baza premier niemal się podwoiła i szybko zbliża się do 10 000 tytułów.

Przypomnijmy, że DataPremiery.pl jest pierwszym i jedynym w Polsce serwisem prezentującym daty premier filmów, muzyki, książek, gier komputerowych, elektroniki, koncertów i wielu innych. Wszystko to odbywa się w ramach jednej strony internetowej z funkcjonalnością powiadamiania użytkowników o nadchodzących premierach, które najbardziej ich interesują.

Idąc za ciosem, rozpoczynamy nowy etap rozwoju serwisu DataPremiery.pl, który niesie za sobą wiele atrakcyjnych zmian. Proces ten był wynikiem wielu cennych uwag oraz sugestii ze strony użytkowników i życzliwych obserwatorów, którym serdecznie dziękujemy.

Pierwszą z wprowadzonych zmian jest nowoczesny sposób prezentacji nadchodzących premier na stronie głównej. Od teraz najbliższe premiery wyświetlane będą w formie cieszącej oko sekwencji kolorowych okładek o wysokiej jakości. Nawigację ułatwi specjalny suwak, pozwalający przeglądać nowości z danej kategorii. Oczywiście nadal dostępny będzie klasyczny widok i to użytkownik zdecyduje, która wersja strony głównej najbardziej mu odpowiada.

Kolejną nowością jest dodanie modułu z serwisami społecznościowymi, takimi jak Facebook, Twitter, YouTube oraz Blip. Jednak to nie wszystko – najważniejszą innowacją w tym zakresie jest dołączenie specjalnego bota Gadu-Gadu. Użytkownik, korzystając z komunikatora GG, może otrzymywać informacje dotyczące dat nadchodzących nowości – wystarczy tylko, że „zapyta” naszego bota o premiery z danej kategorii bądź też o konkretny tytuł, a otrzyma wyczerpującą odpowiedź. Serwis DataPremiery.pl jest nowoczesny i idzie z duchem czasu, dlatego też został w pełni zintegrowany z usługą Google+1.

Zapraszamy na DataPremiery.pl!

Wersja PDF informacji prasowej