Informacja prasowa

Wrocław, 05 czerwca 2013

DataPremiery 2.0

DataPremiery.pl jest pierwszym i jedynym w Polsce serwisem prezentującym daty premier różnych mediów oraz wydarzeń w ramach jednej strony internetowej. Można u nas znaleźć daty wydań filmów, albumów muzycznych, książek, gier komputerowych, sprzętu elektronicznego, a także terminy rozpoczęcia różnych wydarzeń, takich jak koncerty czy festiwale. Główną funkcjonalnością serwisu jest informowanie użytkowników o interesujących ich premierach oraz wydarzeniach.

Przez dwa lata istnienia serwisu wprowadzono szereg zmian w jego funkcjonalności. Do największych innowacji można zaliczyć autorski system monitorowania newsów z wielu popularnych serwisów internetowych, a także powiązanie strony z popularnymi serwisami społecznościowymi. Doszło również do kosmetycznych zmian w samym wyglądzie strony oraz wielu usprawnień w jej działaniu. Jednak najnowsza odsłona DataPremiery.pl jest krokiem milowym w historii serwisu.

Poprzednia odsłona DataPremiery.pl

Pierwszą i największą zmianą jest kompletnie przeprojektowana szata graficzna. Strona główna została uzupełniona o specjalne moduły, w których wyświetlane są śledzone przez użytkownika premiery („Moje Premiery”), najnowsze informacje z popularnych serwisów internetowych („Newsy”) , najbardziej oczekiwane premiery („Ranking”) oraz rekomendowane przez nasz serwis („Polecane”). Usprawniono wyświetlanie ostatnich aktualizacji, a także dodano Shoutbox oraz licznik do najbliższej śledzonej przez użytkownika premiery. Również inne podstrony serwisu przeszły gruntowne zmiany oraz dodano do nich wiele nowych funkcjonalności.

DataPremiery.pl 2.0

Nowa odsłona serwisu DataPremiery.pl posiada także dedykowaną stronę z Newsami, gdzie można śledzić najnowsze informacje ze świata filmów, gier komputerowych, książek, sprzętu elektronicznego i wielu innych dziedzin. Dwupoziomowe filtrowanie ułatwia użytkownikowi znalezienie interesujących Newsów, przykładowo może on szukać tylko najświeższych informacji z kategorii Muzyka: Pop.

Wśród nowych funkcjonalności serwisu DataPremiery.pl znajdują się również:

Strona premiery Grand Theft Auto V

Jest to jedynie początek zmian w serwisie DataPremiery.pl. W nadchodzących tygodniach planujemy implementować kolejne usprawnienia, które korzystnie wpłyną na przyjemność użytkowania naszej strony oraz rozszerzą jej funkcjonalność.

Zapraszamy na DataPremiery.pl!

Wersja PDF informacji prasowej