wtorek, 26 września

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Wrzesień 2017
Wszystkie

Według daty

Polska

29.09.2017

Gatunek:
Pop
Ranking:
311   1302
Szwedzki singer-songwriter i multiinstrumentalista Emil Svanangen powraca z siódmym, zatytułowanym, po prostu "Loney Dear", albumem.

Ta płyta jest jego "artystycznym odrodzeniem", przebudzeniem, w którym dostrzega początek nowego rozdziału w swojej twórczości muzycznej.

Lista utworów:

...

29.09.2017

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
318   1325
Utwory z krążka "Nie wiem“ mówią o obecnej kondycji, mocnego, silnego, nastawionego na "jutro" człowieka i potrzeby zapisania tego celnie i prosto. Kierują się w stronę ruchu, afirmacji życia, ze szczególnym uwzględnieniem momentów prawdziwej wolności, przekazując również szereg narzędzi i zaklęć dzięki, którym taki stan można osiągnąć.

Muzycznie zespół jest jedynym w swoim rodzaju, jest tu dark-funk, trip-hop ale też i dub. Variete swobodnie żongluje konwencjami pozostając cały czas wiernym sobie. Dzięki doskonałym muzykom przychodzi mu to bardzo naturalnie. Tworząc...

29.09.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
323   1333
Lista utworów:
01. Incessant Magma
02. Spearheadron
03. Cataclysmic Triada
04. Fold Eksis
05. Rift
...

Gatunek:
Ranking:
463   1576
"Sorry Is Gone" to album amerykańskiej singer-songwriterki Jessiki Lei Mayfield.

11 premierowych utworów zarejestrowano pod okiem producenta Johna Agnello (Kurt Vile, Sonic Youth, Dinosaur Jr. , Phosphorescent).

Lista utworów:

...

29.09.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
469   1620
Lista utworów:
01. Cette Chute Brutale
02. Comme Des Amants En Reflet
03. Tes Amours Noirs Illusoires
04. Sombres Sont Tes Déboires
05. À La Gloire Du Néant
...

Gatunek:
Ranking:
495   1723
Postpunkowi pupilkowie mediów i fanów wracają z odwetem - "Motherhood" to idealna mieszanka chłodnego, gotyckiego death rocka z apokaliptycznym przesłaniem. Zawiera też elementy pop inspirowane takimi artystami jak Bowie, Killing Joke czy Depeche Mode.

Album ukazuje sie na płycie CD, CD Deluxe ("Mediabook" z jednym dodatkowym utworem) oraz na płycie winylowej z dodatkowym krążkiem CD i plakatem.

Lista utworów:

...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
509   1803
"The Great Distraction" to czwarte wydawnictwo w dorobku muzycznym formacji Vessels. Album powstał we współpracy z takimi gwiazdami jak The Flaming Lips, John Grant, Vincent Neff (Django Django) oraz Harkin (Sky Larkin).

"Współpraca z The Flaming Lips była dla nas najważniejszym momentem całego procesu powstawania płyty. Nie ma wątpliwości, że Wayne Coyne żyje i oddycha tym samym ekscentryzmem i optymizmem, które tak mocno są obecne w muzyce jego zespołu. Chłopaki idealnie wyczuli klimat naszego utworu i nadali mu niepowtarzalną tożsamość. Jestem bardzo dumny z tego, co wspólnie...

Gatunek:
Ranking:
511   1811
W czerwcu, nakładem Polskiego Radia, ukazuję się płyta skrzypka Jakuba Jakowicza i pianisty Bartosza Bednaryczka. Płyta poświęcona będzie w całości muzyce kameralnej Franciszka Schuberta i usłyszymy na niej “Fantazję C-dur D934", “Sonatę a-moll D385" oraz “Rondo h-moll D895".

Album jest zwieńczeniem wielu recitali schubertowskich, które Jakowicz i Bednarczyk wykonywali w ostatnim czasie, a wybór nagranego repertuaru nie jest przypadkowy. Fantazja C-dur D934 na skrzypce i fortepian to arcydzieło, które od wielu lat fascynowało Muzyków, i który wielokrotnie pojawiał się w programie ich...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
523   1868
Lista utworów:
01. Born Of The Flame
02. Far Beyond All Fear
03. The Deviant Chord
04. Blacklist
05. Foggy Dew
...

Gatunek:
Ranking:
639   2260
WAW-NYC to unikatowa fuzja, która łączy dwa odległe miasta siłą muzyki ich jazzowych reprezentantów. Kompozycje stworzone specjalnie na tę okazję dają doświadczonym improwizatorom możliwość pełnego interakcji muzykowania, gdzie europejski koncept harmoniczny łączy się z kulturą rytmu z kolebki jazzu i kubańską żarliwością.
W przedsięwzięciu udział wzięli znamienici przedstawiciele Warszawy i Nowego Jorku, w tym dwóch muzyków, których znamy już z poprzednich realizacji muzycznych Napiórkowskiego: jego wieloletni współpracownik, wybitny i rozchwytywany basista Robert Kubiszyn oraz...

Gatunek:
Ranking:
649   2282
Od czasu nagrania przez Glenna Goulda w 1955 roku "Wariacji Goldbergowskich BWV 988" Jana Sebastiana Bacha, świat muzyki nie był już taki jak wcześniej. Ten fonograficzny debiut artysty, zarejestrowany w Columbia Records uważany jest za przełomowe nagranie w historii współczesnej pianistyki.

Przez 9 kolejnych lat wystąpił w najważniejszych salach koncertowych świata, m. in. w Salzburgu, Londynie, Moskwie i Leningradzie. W 1964 wycofał się z estrady, do końca życia poświęcając się nagraniom fonograficznym. Przedstawione Państwu nagranie, to zremasterowana wersja wydanego w 2015 roku kultowego...

29.09.2017

Gatunek:
Ranking:
653   2289
Lista utworów:
01. A Heart As Black As Coal
02. Before We Waste Away
03. The Poisonous Seed
04. Repent My Sins
05. What's Killing Me
...

Gatunek:
Ranking:
727   2445
Płyta przygotowana wspólnie z redakcją Meloradia. Na dwóch płytach znalazły się najlepsze spośród utworów, które można usłyszeć na antenie rozgłośni.

Lista utworów:

CD 1
1. Whitney Houston - My Love Is Your
...

Gatunek:
Ranking:
732   2456
Hit roku 1983, dziś film kultowy. Prosta, trzymająca w napięciu opowieść o zdolnym oszuście karcianym, która mimo upływu lat wciąż pozostaje aktualna. Podobnie jak energetyczna muzyka Andrzeja Korzyńskiego.

Siłą "Wielkiego Szu" są: scenariusz Jana Purzyckiego (opowieść o starym szulerze, który uczy swojej sztuki niedoświadczonego, młodego adepta), reżyseria Sylwestra Chęcińskiego i doskonała obsada aktorska (Jan Nowicki, Andrzej Pieczyński). W całość doskonale wpisała się także świeża, nowocześnie brzmiąca muzyka Andrzeja Korzyńskiego. To rytmiczne, ocierające się o funk i...

29.09.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
735   2459
Według naszych informacji premiera płyty 'Monolord - Rust' zapowiadana jest na 29.09.2017 (Polska).


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2017 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:
Reklama

 Ranking

Gatunek:
Wszystkie


Hip-Hop
Metal
Hip-Hop
Rock
Hip-Hop
2 dni, 17 godzin
Rock
11 dni temu
Hip-Hop
 W sklepach

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail