poniedziałek, 25 września

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Ostatnie premiery

MUZYKA


Filtrowanie:
Do:
Wrzesień 2023
Country

Według daty

Polska

15.09.2023

Gatunek:
Ranking:
223   1188
"Bluegrass" to 151. z kolei album legendy Williego Nelsona. Na zupełnie nowym albumie studyjnym Willie powraca do największych hitów i najlepszych piosenek w swojej karierze. To jego pierwsza bluegrassowa płyta i zawiera utwory "A Good Hearted Woman", "On The Road Again", "Still is Still Moving" czy "Bloody Mary Morning".

Tracklista:

1. No Love Around
2. Somebody Pick Up My Pieces
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
761   2567
Trzykrotnie nagradzany Grammy duet Dan + Shay powraca z piątym albumem studyjnym "Bigger Houses". Na albumie znajdują się takie utwory jak "Save Me The Trouble" czy "Heartbreak On The Map" oraz tytułowy utwór "Bigger Houses". Długo oczekiwana nowa muzyka jest kontynuacją oszałamiającego sukcesu poprzedniego albumu duetu, "Good Things", który był rekordowym osiągnięciem i zdobył wiele nagród.

Album ten był szóstym z rzędu numerem 1 w Wielkiej Brytanii i dziewiątym numerem 1 w karierze zespołu. Ponadto, "Good Things" było pierwszym...

Gatunek:
Ranking:
882   2780
Tracklista:

1. Move It On Over 
2. I'm A Long Gone Daddy 
3. A Mansion On The Hill 
4. Lovesick Blues 
...

Gatunek:
Ranking:
566   2152
“Rustin' in the Rain” to oczekiwana płyta singer-songwritera Tylera Childersa. Ta kolekcja piosenek składających się na szósty album artysty jest następcą świetnie odebranego „Can I Take My Hounds to Heaven?”. Krążek został wyprodukowany przez samego Childersa we współpracy z jego wieloletnimi muzycznymi partnerami z The Food Stamps.

Gatunek:
Ranking:
1197   3423
Lista utworów:
1. Let's Get The Band Back Together
2. New York Comeback
3. Last Call For The Truth
4. Jukebox
5. Stolen Moments
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Debiutancki album amerykańskiego muzyka country Bailey'a Zimmerman'a. Zawiera on takie single jak "Fall In Love" i "Rock And A Hard Place", które dotarły na szczyty list przebojów country w Ameryce.
Lista utworów:
1. Religiously
2. Warzone
3. Fix'n To Break
4. Forget About You
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
1. Cherie Vico
2. Kavudu
3. Ejie
4. Staring Into The Blues
5. Sweet Rainbow
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
1. Ashley McBryde - (I Can't Get No) Satisfaction
2. Brooks & Dunn - Honky Tonk Women
3. Maren Morris - Dead Flowers
4. Brothers Osborne & The War and Treaty - It's Only Rock 'N' Roll (But I Like It)
5. Jimmie Allen - Miss You
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Wśród blisko 150 albumów nagranych przez Williego Nelsona znajdzie się kilka, które są swojego rodzaju hołdem dla innych artystów i tekściarzy. Od Krisa Kristoffersona, przez George'a Gershwina, do Raya Price'a i Cindy Walker. Teraz możemy do tej listy dodać najnowsze dzieło Williego: "I Don't Know A Thing About Love: The Songs of Harlen Howard". To niesamowity album poświęcony legendzie country, Harlenowi Howardowi, który ma na swoim koncie dziesiątki hitów, w tym numery które trafiły na listy przebojów muzyki pop czy r&b.
Lista utworów:
1. Tiger By The Tail
2. The Chokin' Kind
3. Excuse Me...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Pięciokrotna zdobywczyni nagrody Grammy, żywa legenda i najlepiej sprzedająca się artystka w historii muzyki country - Shania Twain - prezentuje album "Queen of Me". Nową, szóstą w karierze gwiazdy płytę, promuje singiel "Last Day of Summer".
Międzynarodowa gwiazda, pięciokrotnie nagradzana Grammy Shania Twain wydała pięć albumów, które łącznie sprzedały się w nakładzie przekraczającym 100 mln egzemplarzy, co czyni z Kanadyjki jedną z najbardziej dochodowych gwiazd country na świecie. Do największych przebojów artystki należą "Any Man of Mine", "That Don't Impress Me Much", "You're...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
1. The Man from Waco Theme
2. Cowboy Candy
3. Time of the Cottonwood Trees
4. Just Like Honey
5. I'm Just a Clown
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
W 1984 roku Willie Nelson był u szczytu swojej kariery, po dekadzie pełnej numerów jeden na listach przebojów i kilku dobrych filmach. Zjednał sobie fanów na całym świecie i stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób z branży muzycznej, po prostu legendą. W lutym 1984 roku wystąpił w Tokio, rozpoczynając przy tym swoją mini trasę koncertową po Japonii, na którą składało się pięć koncertów. Pokazało to, jakim globalnym fenomenem stał się Nelson. Pierwszy koncert odbył się w Budokan, legendarnej hali, podczas którego materiał został zarejestrowany na potrzeby emisji w...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Diamonds & Rhinestones: The Greatest Hits Collection" to antologia obejmująca całą muzyczną karierę Dolly Parton. Zawiera 23 najważniejsze nagrania z lat 1971-2020 po raz pierwszy wydane na jednym albumie. Dodatkowo na wydawnictwie znalazły się notatki Roberta K. Oermanna, który współpracował z Dolly przy jej autobiografii z 2020 roku. Na albumie nie mogło zabraknąć tak ważnego duetu z Kennym Rogersem – "Islands in the Stream", z Lorettą Lynn i Tammy Wynette – "Silver Threads and Golden Needles" oraz kolaboracji z Galantis z 2020 roku - "Faith".
Lista utworów:
CD
1. 9 to 5
2. Jolene
3. Here...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
"American Heartbreak" to album artysty country, Zacha Bryana, wydany w barwach Warner Records.
Lista utworów:
CD 1
1. Late July
2. Something in the Orange
3. Heavy Eyes
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
1. Vamos a Bailar un Son
2. No Quiero Celos
3. María Cristina
4. Como la Nube Se Impone al Sol (feat. Pablo Milanés)
5. Que Lío Compay Andrés
...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2023 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:
Reklama

 Ranking

Gatunek:
Country


Country
10 dni temu
Country
Country
10 dni temu
Country
10 dni temu
 W sklepach

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail