środa, 28 września

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Ostatnie premiery

MUZYKA


Filtrowanie:
Do:
Wrzesień 2022
Country

Według daty

Polska

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
769   2997
Pięciokrotnie nagrodzony AMA artysta i laureat Time100, Kane Brown wydaje długo oczekiwany trzeci album studyjny "Different Man".
Na albumie znajdzie się w sumie siedemnaście piosenek, w tym jego aktualny hit "Like I Love Country Music", współprodukowany utwór "Whiskey Sour", przebój #1 "One Mississippi", "Leave You Alone" i nowy singiel "Grand", który ma dziś swoją premierę. Dodatkowo album będzie zawierał dwanaście dodatkowych, jeszcze nieujawnionych piosenek. Artysta z okładki majowo-czerwcowego wydania "American Songwriter" ujawnił w wywiadzie szczegóły swojego nadchodzącego projektu, a...

Gatunek:
Ranking:
590   2571
Shania Twain, nieustannie od lat 90. przełamuje ograniczenia gatunkowe, inspiruje kolejne pokolenia oraz gromadzi międzynarodową rzeszę fanów. W jej katalogu (ponad 100 milionów sprzedanych płyt!) znajduje się mnóstwo hitów, które przetrwały próbę czasu i nieustannie goszczą na playlistach radiowych oraz cyfrowych. "Not Just A Girl (The Highlights)" to kompilacja największych przebojów artystki, takich jak między innymi "Man! I Feel Like A Woman!", "That Don't Impress Me Much" czy "I'm Gonna Getcha Good!". Album, który ukazuje się z okazji premiery dokumentu o Shanii, zawiera także nowy utwór...

Gatunek:
Ranking:
759   2977
'Ingrid Elizabeth Andress to amerykańska piosenkarka muzyki country pochodząca z Southfield w stanie Michigan, ale wychowana w Kolorado. W dzieciństwie pobierała lekcje gry na fortepianie i perkusji, a później studiowała głos i kompozycję muzyczną w Berklee College Of Music. Najpierw grała z własnym zespołem Pitch Slapped, a od 2018 roku występuje solo. Komponowała również piosenki dla innych artystów, takich jak Alicia Keys, Charlie XCX czy Sam Hunt.
Drugi album amerykańskiej piosenkarki country.
Lista utworów:
1. Good Person
2. Yearbook
3. Seeing Someone Else
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
1172   3709
Lista utworów:
1. That's Country Bro
2. Made In America
3. Beers Ago
4. Red Solo Cup
5. American Ride
...

05.08.2022

Gatunek:
Ranking:
974   3395
Lista utworów:
1. Tornillo
2. John Wayne
3. Antioch
4. Feet's
5. Whole World Gone Crazy
...

Gatunek:
Ranking:
1068   3539
Lista utworów:
1. Ugly Faces (03:15)
2. Lion's Den (03:39)
3. Cheap Idols Dressed in Expensive Garbage (04:40)
4. Generational Dust (04:26)
5. Dim Little Light (04:18)
...

15.07.2022

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
1300   3942
Lista utworów:
1. Fifteen Minutes
2. Westbound
3. Too Old For This
4. Money Can Kill
5. The Driver
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Aaron Watson jest amerykańskim wokalistą i kompozytorem country. Karierę rozpoczął pod koniec lat 90. , a jego szczytowym osiągnięciem była wydana w 2015 roku płyta "The Underdog". Było to pierwsze niezależne dzieło w historii muzyki country, które znalazło się na szczycie listy Billboard Country Album Chart. Artysta osiągnął sukces na własnych warunkach, wykorzystując niezależność i etykę pracy właściwą prawdziwym Teksańczykom.
"Unwanted Man" to 14. studyjny krążek Aarona Watsona. Materiał został napisany i nagrany w trakcie pandemii koronawirusa, a jego autor zabiera słuchacza w...

10.06.2022

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
1. Parachute
2. Kick Me When I'm Down
3. The Well
4. Get Yourself Together
5. Drinkin' Alone
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Czternasty studyjny album DBT to zdecydowane odejście od ostrego komentarza politycznego z trzech poprzednich płyt. To rozważania na temat dwoistości rzeczy, które sprawiają, że żyjesz, a także tego, że czasami mogą cię zabić.
Afirmująca życie muzyka DBT jest jak latarnia rzucająca światło na ciemne noce duszy. Tytułowy utwór to napisany z przymrużeniem oka hołd dla lokalnej knajpy, w której członkowie Cooley i Hood grali na początku swojej działalności. Jak mówią w piosence: "Our glory days did kinda suck".
Lista utworów:
1. The Driver
2. Maria's Awful Disclosure
3. Shake and...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lyle Lovett powraca ze swoim pierwszym nowym albumem od ponad 10 lat, "12th of June", jaki ukaże się nakładem Verve Records 13. 05. 2022 roku.
Album zatytułowany "12th of June", to eklektyczna kolekcja nowych nagrań i ukochanych interpretacji, które zadowolą zarówno dotychczasowych fanów jak i nowych słuchaczy.
Dynamiczny, perfekcyjnie zrealizowany i nagrany, podkreśla dynamikę Lyle'a i jego bandu. Ich wyjątkową zdolność do porozumienia i płynnego balansowania między gatunkami z niesamowitą gracją i umiejętnościami.
Od pięknych akustycznych ballad po swingujące numery big bandów, ta...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Premiera72-go studyjnego albumu Willie Nelsona, któraukazujęsię w dniu jego 89-tych urodzin.
Materiał został wyprodukowany przez jego wieloletniego przyjaciela - Buddyego Cannona i potwierdza tylko, w jak dobrej formie Willie wciąż pozostaje. Album zawiera jedne z jego najlepszych utworów od lat. Wśród 14 piosenek znalazły się również covery utworów Leonarda Cohena – "Tower Of Song" oraz The Beatles – "With a Little Help From My Friends".
Lista utworów:
1. I'll Love You Till The Day I Die
2. My Heart Was A Dancer
3. Energy Follows Thought
...

22.04.2022

Gatunek:
Ranking:
-   -
Amerykański artysta country wraca z dziesiątym, studyjnym albumem. Wydawnictwo stanowi połowę podwójnego dzieła, którego pierwsza część - "Macon" - ukazała się w listopadzie 2021 roku.
Lista utworów:
1. Whiskey Me Away
2. Trouble With A Heartbreak
3. The State I'm In
4. Midnight And Missin' You
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
To już 3 studyjny album amerykańskiej gwiazdy country - Marren Morris.
Lista utworów:
1. Circles Around This Town
2. The Furthest Thing
3. I Can't Love You Anymore
4. Humble Quest
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
1. Run
2. Big Dreams and Faded Jeans
3. Demons (Featuring Ben Haggard)
4. Driven
5. Snakes in the Grass
...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2022 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:
Reklama

 Ranking

Gatunek:
Country


 W sklepach

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail