wtorek, 24 maja

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Maj 2022
Wszystkie

Według daty

Polska

Gatunek:
Ranking:
564   2754
Lista utworów:
01. Possessed By The Wolf
02. In The Name Of Glory
03. Extreme Power
04. Eternal Flame
05. Possessed By The Moon
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera płyty 'Drakkar - When Lightning Strikes Twice' zapowiadana jest na 25.05.2022 (Polska).

25.05.2022

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Ti Ho Visto Andare Via
02. Woman From The Stars
03. Norimberga 2.0
04. House Of Cards
05. Coming Home
...

Gatunek:
Ranking:
206   1558
"Daję Państwu płytę płynącą z głębi serca, z chęci pocieszenia i przytulenia każdego z Was. Wiem, jak to przytulenie jest potrzebne, ile znaczy ciepłe spojrzenie, ludzki gest.
Żyjemy w czasach rozprzestrzeniającej się agresji. Tak bardzo teraz potrzebujemy miłości. Nie bójmy się okazywać jej ludziom, całemu światu. Nie wstydźmy się prosić o tę miłość i nie wstydźmy się wypowiadać tego magicznego słowa: "przytul".
Wasza Stasia

"Przytul" topłyta niepowtarzalnej Stanisławy Celińskiej, która kontynuuje swoją wielką kreację wyjątkowej pieśniarki, potrafiącej swoim talentem...

26.05.2022

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
627   2928
Lista utworów:
01. Unceded, Unconquered
02. Beyond The Void
03. One Chance
04. Nightwings
05. The Strike
...

Gatunek:
Ranking:
19   269
Dwunasty studyjny album Def Leppard i pierwszy po 7-letniej przerwie. Za produkcję materiału odpowiada wieloletni współpracownik zespołu, Ronan McHugh. Na wydawnictwo trafiło 15 utworów realizowanych w ciągu dwóch lat przed premierą, także w pandemicznym, zdalnym trybie. Głównym zamysłem muzyków było stworzenie klasycznego, ponadczasowego dzieła. Szukając inspiracji, rockmani sięgnęli do młodzieńczych czasów i fascynacji takimi twórcami, jak David Bowie, T. Rex czy Mott The Hoople. W nagraniach udział wziął znany ze współpracy z Bowiem pianista Mike Garson ("Goodbye For Good This Time"...

Gatunek:
Ranking:
29   436
Lista utworów:
01. Emergency
02. Under Attack
03. Calling Baal
04. A King Has Gone
05. The Universe
...

Gatunek:
Ranking:
32   440
Lista utworów:
1. From The Nothingness With Love
2. Cancer Culture
3. Just a Cigarette
4. No Cure
5. Hello Death
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
61   772
Lista utworów:
1. Under My Thumb
2. Monkey Man
3. Doo Doo Doo Doo Doo (Heartbreaker)
4. Paint It Black
5. Angie
...

Gatunek:
Pop
Ranking:
83   952
"C'mon You Know"to nowa solowa płyta Liama Gallaghera. Wcześniejsze płyty artysty, czyli "As You Were" (2017) i "Why Me? Why Not" (2019), dotarły na szczyt UK Official Album Chart. Podobnie zresztą jak nagrane przez Gallaghera w 2020 r. "MTV Unplugged".
Cel dla premierowego albumu jest więc jasny – kolejny numer 1 na liście sprzedaży. Pierwszym singlem z płyty jest utwór "Everything's Electric", piosenka, której współautorem jest Dave Grohl. Kawałek łączy w sobie dynamikę "Sabotage" Beastie Boys oraz napięcie i drapieżność "Gimme Shelter" The Rolling Stones. To zestawienie dobrze charakteryzuje też "C'mon You Know".

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
89   1012
Lista utworów:
01. Inglorious Darkness
02. Break Down The Walls
03. Trümmerwelten
04. Rest In Peace
05. The Sound Of My Life
...

Gatunek:
Ranking:
90   1015
Lista utworów:
1. Don´t Dare
2. Show Me How To Love
3. Kingdoms
4. The Fighter
5. High Stakes
...

27.05.2022

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
132   1255
Lista utworów:
1. Intro (A Terrible Thing)
2. Divine Conspiracy
3. Evil Never Dies
4. Future Denied
5. The Raven Throne
...

27.05.2022

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
167   1449
Reflektor to duet założony przez gitarzystę i twórcę muzyki Łukasza Wierzchosławskiego oraz wokalistę i autora tekstów Mateusza Michalskiego. Jest to debiutancki projekt, który wnosi na polską scenę alternatywną powiew świeżości. W warstwie muzycznej dominuje elektronika i synthwave'owe brzmienie nawiązujące do muzyki lat 70 i 80. Obecne są także żywe gitary oraz elementy pop-rockowe. Twórczość Reflektora to efekt połączenia dwóch wrażliwości i wypadkowa inspiracji płynących zarówno z własnych doświadczeń, jak i wnikliwej obserwacji rzeczywistości.
Debiutancki album zespołu...

27.05.2022

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
202   1554
Wszystkie płyty zespołu ABBA razem!
Grupa ABBA, która spektakularnie wróciła w ubiegłym roku z płytą "Voyage", przygotowała dla fanów podsumowujące 50-letnią karierę wydawnictwo. "The ABBA Album Box Set" zawiera wszystkie 9 studyjnych płyt kwartetu oraz krążek wypełniony wyłącznie utworami z singli.
"The ABBA Album Box Set" to pozycja obowiązkowa dla miłośników grupy oraz kolekcjonerów. Obok najnowszego dzieła "Voyage", na wydawnictwo składają się płyty "Ring Ring", "Waterloo", "ABBA", "Arrival", "The Album", "Voulez-Vous", "Super Trouper" i "The Visitors", a także krążek "Tracks",...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2022 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Wszystkie


Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
6. WdoWa - HANNA (????)
Hip-Hop
Elektroniczna
8. Haggard - Grimm (2022)
Metal
Metal
 W sklepach

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail