środa, 18 lipca

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Lipiec 2018
Wszystkie

Według daty

Polska

Gatunek:
Ranking:
442   1962
Lista utworów:
01. Downfall
02. Room 11
03. Awaken
04. Severed
05. Puppet On Strings
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
63   624
Lista utworów:
1. Fire & Forgive
2. Demons Are A Girl‘s Best Friend
3. Killers With The Cross
4. Incense And Iron
5. Where The Wild Wolves Have Gone
...

20.07.2018

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
114   880
Kanye West prezentuje nowy album "ye". Ósmy krążek w dorobku rapera zawiera siedem kawałków. Goście to m. in. Ty Dolla $ign, Kid Cudi, Nicki Minaj, Charlie Wilson, Kevin Parker i Lil Yachty.
Na "Ye" usłyszymy wyjątkowo mocne, prowokujące i aktualne teksty. Pierwszy kawałek rozpoczynają wersy: "Najpiękniejsze myśli zawsze występują w towarzystwie tych mrocznych / Dziś poważnie myślałem, że cię zabiję". W "Wouldn't Leave" Kanye odnosi się do swojego kontrowersyjnego komentarza na temat niewolnictwa. Nie brakuje też odniesień do kwestii #MeToo.
Lista utworów:
1. I Thought About Killing...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
214   1217
"Rozdział zamknięty" jest podsumowaniem dotychczasowej twórczości artysty oraz najbardziej ambiwalentną płytą, jaką nagrał. Po lekkim i przyjemnym "Młodym Bukowskim" oraz ciężkiej i lirycznej "Grze na Emocjach" pora na huśtawkę nastrojów, jaką jest projekt. Jest to połączenie obu poprzednich płyt i zakończenie życiowej trylogii, która wiązała się z tymi płytami.
Płyta cechuje się olbrzymią różnorodnością, każdy kawałek wyraża coś innego, każdy kawałek jest napisany w innym stanie emocjonalnym, a jednocześnie łączy się w całość, gdyż jedynym wspólnym mianownikiem jest...

20.07.2018

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
465   2012
Lista utworów:
01. Send Forth Oblivion
02. Delusional Denial
03. A Burning Cinder
04. Triggered
05. Fearmonger [feat. Schmier]
...

20.07.2018

Gatunek:
Ranking:
473   2039
Kto wie czy płyta soulowo-hiphopowej formacji The Internet nie zostanie okrzyknięta jednym z najlepszych krążków roku? Świetne przyjęcie singli "Roll (Burbank Funk)" i "Come Over" zaostrzyło apetyty na długo oczekiwanego następcę "Ego Trip" z 2015 roku.
Wreszcie jest - "Hive Mind" to propozycja futurystyczno-popowa, która nie powstałaby gdyby nie przerwa w działalności zespołu, kiedy cała piątka (!) muzyków The Internet wydała swoje solowe albumy.
Pełni nowych pomysłów i z wolnością artystyczną, jakiej jeszcze w zespole nie było, The Internet nagrali krążek radosny, pokazujący...

Gatunek:
Ranking:
482   2057
Lista utworów:
1. Open Spaces
2. We Are One
3. Hell To Pay
4. Have You Heard?!
5. To Hell With You
...

Gatunek:
Ranking:
498   2088
Sony Classical zaprasza do wysłuchania albumu Vivici Genaux, znakomitej mezzosopranistki amerykańskiej, specjalizującej się w repertuarze operowym, zwłaszcza w XIX-wiecznym bel canto, a także w muzyce barokowej.
Artystka od 13 roku życia, rozpoczęła naukę na wydziale wokalnym Indiana University w Bloomington. Jej nauczycielami byli między innymi Virginia Zeani i Nicola Rossi-Lemeni.
W 1991 uzyskała tytuł Bachelor of Science. W tym okresie odkryła, że lepiej czuje się w repertuarze mezzosopranowym. Przełomem było spotkanie z René Jacobsem, które zaowocowało wystawieniem opery Johanna Adolfa...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
515   2125
Lista utworów:
01. After The End They Rise Again
02. Evoked From Abysmal Sleep
03. Runes Of The Undead
04. A Rising Fume Of Returning Death
05. The Mirror Of Darkness
...

Gatunek:
Ranking:
515   2125
Lista utworów:
1. Skaros
2. Dipli Gaida
3. Zagorisio
4. Gekas Epirotiko
5. Frasha
...

20.07.2018

Gatunek:
Ranking:
523   2149
Drugi i ostatni album amerykańskiego rapera XXXTentacion, który został zastrzelony w czerwcu 2018 w wieku 20 lat.
Premiera odbyła się 16 marca 2018. Głównym producentem krążka jest John Cunningham, a gościnnie na płycie pojawili się między innymi PnB Rock, Travis Barker oraz Joey Badass. Singlami promującymi wydawnictwo były utwory "SAD!" oraz "Changes".
"?" zadebiutował na szczycie listy Billboard 200.

Gatunek:
Ranking:
540   2188
"Śpiewacy Norymberscy" Richarda Wagnera – znakomite przedstawienie z Festiwalu w Bayreuth zarejestrowane25 lipca 2017.

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
567   2224
Na EP, Epica prezentuje własne wersje utworów, które w oryginalnych wersjach stanowią ścieżkę dźwiękową bardzo popularnego anime "Attack On Titan".
Pierwotnie materiał ukazał się tylko na rynku japońskim.
Lista utworów:
1. Crimson Bow And Arrow
2. Wings Of Freedom
3. If Inside These Walls Was A House
...

20.07.2018

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
591   2271
Steven Baan, który na scenie muzycznej używa pseudonimu Estiva urodził się w 1987 roku, w małym miasteczku Reeuwijk na południu Holandii.
W młodym wieku godzinami przesłuchiwał kompilacje Tiësto pt. "In Search Of Sunrise", dzięki czemu pokochał muzykę trance i zapragnął samemu tworzyć podobne dźwięki. Jego producenckie umiejętności rosły niezwykle szybko i w końcu na początku 2006 roku marzenia stały się rzeczywistością.
Zaczęło się od wydania EP'ki "Stella". Numer otrzymał duże wsparcie od największych gwiazd sceny klubowej, a sam Steven zyskał dodatkowy bodziec do pokazania...

20.07.2018

Gatunek:
Ranking:
596   2277
Mike Patton napisał ścieżkę dźwiękową do serialu Netflixa "1922" opartego na prozie Stephena Kinga. To historia Wilfreda Jakuba, który przyznaje się do zabicia żony, Arletty.
Mike Patton (Faith No More, Tomahawk, Fantomas, Peeping Tom) skomponował partyturę, której ścieżka dźwiękowa zawiera zarówno muzykę z filmu, jak i rozbudowane utwory, które nie zostały umieszczone w filmie. Orkiestrowa z bogatymi, żałobnymi smyczkami, partytura ta jest pełna wyraźnie pattonowskich akcentów, takich jak szarpiące dysonansami wybuchy i wywołująca grozę odmiana perkusji.
Lista utworów:
1. No Grave...


Oznaczenie treści
Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2018 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Wszystkie


Metal
Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
7. Peja - 25_h (2018)
Hip-Hop
Metal
Hip-Hop
 W sklepach

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail