piątek, 19 lipca

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Ostatnie premiery

MUZYKA


Filtrowanie:
Do:
Lipiec 2024
Elektroniczna

Według daty

Polska

Gatunek:
Ranking:
139   1073
"Clancy" to najnowsza płyta amerykańskich zdobywców GRAMMY Twenty One Pilots, która przenosi słuchaczy w niezwykłą podróż przez różnorodne brzmienia i głębokie teksty. W albumie znajdują się przejmujące ballady, energetyczne utwory i eksperymentalne kompozycje, ukazujące ewolucję artystyczną zespołu. Teksty odnoszą się do tematów takich jak walka z własnymi demonami, szukanie sensu w chaosie oraz dążenie do samoakceptacji. "Clancy" to muzyczna podróż, która porusza zarówno emocje, jak i refleksje słuchaczy.

Tracklista:

1. Overcompensate
2. Next Semester
...

26.04.2024

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
430   2622
“Hyperdrama” - czwarty studyjny album francuskiego duetu muzyki elektronicznej -  Justice.

Zespół Justice tworzy dwójka francuskich DJów, Gaspard Augé i Xavier de Rosnay. Zespół zadebiutował w 2003 roku, a pierwszy studyjny album został wydany w 2007 roku. Ich znakiem rozpoznawczym jest ogromny krzyż, jest on również głównym elementem scenografii podczas koncertów.

19.04.2024

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
462   2835
Kasia Nova "Kochać"

Płyta „Kochać” ukazuje się w postaci LP, CD i w digitalu. Jest wspomnieniem polskich piosenek rozrywkowych z lat 50 tych i 60 tych z repertuaru takich artystów jak Piotr Szczepanik, Czesław Niemen, Kalina Jędrusik, Violetta Villas, Maria Koterbska, Alibabki, Marek Grechuta w nowych jazzujących aranżacjach. Na płycie znajdą się również utwory autorskie artystki. Znaczącym jest fakt, że nad muzyczną zawartością płyty czuwał Marek Gaszyński, zmarły rok temu zaprzyjaźniony z Kasią wybitny dziennikarz, wielki pasjonata muzyki i autor...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Tracklista:

1. Weird World (3:58)
2. Girl With No Face (4:23)
3. Off With Her Tits (3:16)
4. John and Jonathan (4:22)
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Aby na jeszcze większą skalę świętować 25. rocznicę wydania przełomowego, debiutanckiego albumu "Moon Safari", 8 marca 2024 duet Air wyda edycję deluxe swojego dzieła.

Wydanie (Deluxe 2CD/Blu Ray Audio-Video) zawierać będzie materiał w jakości Dolby Atmos, a także rzadkie czy wcześniej niepublikowane nagrania, jak również film Mike'a Milla z 1998 roku pt. "Eating, Sleeping, Waiting & Playing". Dokument nakręcony został podczas pierwszej w historii światowej trasy koncertowej zespołu.
 
Informacja o premierze "Moon Safari - 25th Anniversary Deluxe...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Tracklista:

1. MAD 
2. Mirrors 
3. 81 Special 
4. Racoons 
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Długo wyczekiwany album elektroniczno-avantpopowego projektu Silver Rocket. “Infinity Fidelity” to muzyka gęsta melodycznie i harmonicznie, pochłaniająca monumentalnymi dźwiękami. Niesie skojarzenia tak odległych od siebie stylistyk jak Ennio Morricone, Strawiński, poprzez klasyków elektroniki (cover “The Robots” Kraftwerk) po dekonstrukcjonizm My Bloody Valentine. Podwójny album, gdzie płyty można odtwarzać równocześnie lub oddzielnie, zabiera do universum, w którym przenikają się ludzie i maszyny. Intrygujący soundtrack do nadchodzącej rzeczywistości.

Tracklista:

CD...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Global Underground przedstawia kolejną edycję serii "Select" - starannie wyselekcjonowanej selekcji melodyjnego house'u i techno z muzyką i remiksami takich artystów. jak Kölsch, Dubfire, Jerome Isma-Ae, Einmusik, Fur Coat, Ivory, Tal Fussman i wielu innych…

Tracklista:

CD 1
1. Pablo Bolivar & Nacho Sanchez - Calma
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Tracklista:

1. (I Don't Need A) New Girl 
2. Got it Good 
3. Lost And Found 
4. BTS 
...

26.01.2024

Gatunek:
Ranking:
-   -
Tracklista:

1. We Got Hope (2:59)
2. Carolina (3:15)
3. Manifest (2:25)
4. Multiverse (3:35)
...

26.01.2024

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Tracklista:

1. Chorus
2. Hey Now
3. Fill Us With Fire
4. Sacred
...

06.12.2023

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
"MT" to debiutancki album Tribbsa!

Prawdopodobnie znacie już tego niebieskowłosego DJ'a / producenta z jego szalonych re-worków klasyków, takich jak "Ostatni raz zatańczysz ze mną" czy platynowego singla "Krakowski Spleen". Ale sięgając nieco głębiej, znajdziecie o wiele więcej tanecznych hitów!

Po pracy zza muzycznych kulis, kiedy pisał piosenki dla największych artystów, takich jak Duncan Laurence i R3hab, teraz oficjalnie staje w centrum uwagi z 22 "własnymi" utworami i wieloma ekscytującymi featuringami!

...

01.12.2023

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Drugi album brytyjskiego artysty i producenta, DJ Sigali, "Every Cloud" jest kontynuacją debiutu "Brighter Days" z 2018 roku. Podobnie jak na debiucie, i tu DJ Sigala proponuje energiczną muzykę dance, którą stworzył z imponującymi gośćmi, jak Rita Ora, Becky Hill, Talia Mar, James Arthur, Gabry Ponte, Ellie Goulding i Alok czy David Guetta i Sam Ryder.
Album zawiera 20 utworów, w tym znane już doskonale hity jak "Stay the Night", "Rely On Me", "All By Myself", "Wish You Well", "Lasting Lover", "Living Without You" oraz "Heaven on My Mind".

01.12.2023

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
To wyjątkowy, muzyczny zapis koncertu, który odbył się w ramach trasy „Bankiet u sanah”.

Każdy z 14 występów stanowił prawdziwą muzyczną ucztę, która w połączeniu z najnowocześniejszą technologią stworzyła wyjątkowy spektakl, zadowalając najbardziej wymagających słuchaczy. sanah, jako pierwsza polska artystka w historii, podczas swojej trasy koncertowej wykorzystała immersyjny system nagłośnieniowy L-ISA. To stworzona przez L-Acoustics technologia, pozwalająca na prawdziwe zanurzenie się w dźwięku. System umożliwia dokładną lokalizację dźwięku, dzięki czemu, jeszcze...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Trzeci album niezwykłego zespołu Levona Eskeniana jest jak dotąd najbardziej odważnym.  Zartir sytuuje Gurdjieff’a w tradycji ormiańskich bardów i trubadurów, w tym Ashugha Jivaniego, Baghdasara Tbira i legendarnego Sayat-Nova. W kompozycji The Great Prayer będącej urzekającą współpracą  pomiędzy Gurdjieff Ensemble i Narodowym Chórem Kameralnym Armenii, pojawia się motyw tańca sakralnego. Aranżer Levon Eskenian mówi: „Wierzę, że The Great Prayer to coś więcej niż zwykła „kompozycja”. To jeden z najgłębszych i najbardziej przemieniających dzieł, jakie...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2024 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:
Reklama

 Ranking

Gatunek:
Elektroniczna


Elektroniczna
Elektroniczna
Elektroniczna
dzisiaj
Elektroniczna
dzisiaj
Elektroniczna
Elektroniczna
Elektroniczna
Elektroniczna
Elektroniczna
Elektroniczna
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail