czwartek, 9 grudnia

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Grudzień 2021
Wszystkie

Według daty

Polska

Gatunek:
Ranking:
87   893
Dla spragnionej muzyki publiczności, wszystkie koncerty Najpiękniejszego Festiwalu Świata były jak cudowny eliksir, który rozgrzewał ich festiwalowe, wytęsknione emocje. Wreszcie mogliśmy spotkać się na pięknym polu pod pięknym, słonecznym niebem, które dodatkowo urzekało wszystkich cudownymi zachodami słońca. Niezwykła festiwalowa publiczność jednogłośnie obdarzyła wielkimi brawami każdego z artystów pojawiających się na scenie. To największa wartość Najpiękniejszego Festiwalu Świata wypracowana latami wspólnego bycia, wzajemnego szacunku i ogromnej przyjaźni między artystami a...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
64   731
Lista utworów:
1. Global Eyes
2. Sweet Bird Of Truth
3. Flesh And Bones
4. Heartland
5. Beat(en) Generation
...

10.12.2021

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
148   1264
Światowej sławy zdobywca Grammy, saksofonista Kenny G, wyda swój pierwszy od sześciu lat album zatytułowany New Standards. Płyta wydana nakładem Concord Records ukaże się już 3 grudnia, Dwupłytowe wydanie winylowe, będzie dostępne w sprzedaży od 11 lutego 2022 r. Nowy album to 11-utworowa kolekcja oryginalnych kompozycji inspirowanych balladami jazzowymi z lat 50-tych i 60-tych. Posłuchaj pierwszego singla "Emeline".
"Przy tym albumie próbowałem odtworzyć to charakterystyczne "brzmienie", ale zrobić to po swojemu, co oznaczało, że musiałem sam komponować piosenki. Postanowiłem więc...

10.12.2021

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
205   1545
Sztandarowa formacja wytwórni Ninja Tune z najnowszym albumem. Brytyjski duet tym razem przedstawia wyśmienity miks nagrań z pogranicza ambientu i współczesnej poważki. Na płycie znajdziemy utwory m. in Sigur Ros, Ryuichi Sakamoto, Julianny Barwick i oczywiście samego Coldcut.

Lista utworów:
1. Coldcut X Mixmaster Morris - @0 Mix

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
244   1665
Lista utworów:
1. Pressure And Time
2. Burn Down Los Angeles
3. Gypsy Heart
4. Only One
5. Young Love
...

Gatunek:
Ranking:
251   1691
"THE MAGNIFICENT SEVEN The Waterboys Fisherman's Blues/Room To Roam band, 1989-90" to składający się z 145 utworów box 5CD/1DVD. Wydawnictwo uzupełnia 240-stronicowa książka przedstawiająca historię 7-osobowego składu The Waterboys, który brał udział w trasie Fisherman's Blues w 1989 roku oraz nagrał piąty album zespołu "Room to Roam" w 1990 roku.
Zestaw zawiera zremasterowany materiał z płyty "Room to Roam" oraz ponad 80 niepublikowanych nagrań na 4CD. Są to dema, niepublikowane studyjne kawałku, nagrania koncertowe i nieformalne jam sessions. Na DVD trafił zapis koncertów z Glastonbury...

Gatunek:
Ranking:
267   1716
Lista utworów:
01. Six Feet Under
02. A Ghost Of A Chance
03. Damnation
04. The Wheels Of Time
05. Winged
...

Gatunek:
Ranking:
272   1729
Wydanie CD w wersji poszerzonej, dostęp do unikatowych, cyfrowych materiałów - specjalnego podcastu, odsłuchu albumu w "wersji reżyserskiej" i filmu dokumentalnego ukazującego pracę nad tym wyjątkowym projektem.
"Pieśni współczesne" - wspólny album Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" i Miuosha to projekt przełomowy, w którym niesamowity potencjał jednego z najstarszych i najbardziej docenianych zespołów folklorystycznych w Polsce i Europie kontrastuje z muzyką miejską, współczesną i korzystająca z zupełnie innych form wyrazu niż klasyczna. Miuosh jest autorem całości muzyki i wszystkich...

Gatunek:
Ranking:
282   1745
Wykonawcy:
Julia Jarmoszewicz
Justyna Ołów
Katarzyna Szymkowiak
Jolanta Pszczółkowska-Pawlik

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
384   1874
Karnivool prezentują "The Decade of Sound Awake" - nagranie ekskluzywnego livestreamu z Heath Ledger Theatre w ich mieście rodzinnym, czyli Perth w Australii. Koncert miał miejsce 12ego maja 2021 roku.
Lista utworów:
1. Simple Boy
2. Goliath
3. New Day
4. Set Fire To The Hive
...

10.12.2021

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
390   1884
DZIARMA, jedna z najbarwniejszych i najbardziej pracowitych przedstawicielek polskiego rapu, przedstawia swój debiutancki album. Od kiedy bezkompromisowo wkroczyła na scenę kilka lat temu, z miejsca stała się jedną z jej najmocniejszych reprezentantek.
Jest wszystkim tym, czego boi się polski rap, a każdy jej kolejny singiel odbija się szerokim echem. Długo wyczekiwany album DZIARMA ukaże się 10 grudnia nakładem wytwórni 2020. Raperka łamie tabu, mówi co myśli, nie stroni od ciętego języka, nie przejmuje się konwenansami, a jednocześnie pokazuje się od nieznanej do tej pory, wrażliwej...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
464   2356
Wac Toja - Cały lokal skacze- Najnowszy album artysty, pełen hitów, które porwały już miliony słuchaczy. Wbijaj w letni vibe i popłyń razem z Kapitanem i Butlą przez Lato gorące jak Tropical Island.

10.12.2021

Gatunek:
Pop
Ranking:
487   2498
Po sukcesie swojego globalnego hitu "Nevermind" i dwuletniej podróży w poszukiwaniu siebie, Dennis Lloyd prezentuje długo wyczekiwany debiutancki album "Some Days". Na płycie zgłębia tropiące go pytania, prowadząc własna historię od czasu wydania "Nevermind" do swojego obecnego życia i własnego celu.
"To płyta o moich wątpliwościach i strachach - pytaniach, które każdy sobie zadaje. Czy jestem dzieciakiem z Tel Avivu, czy artystą podróżującym przez cały świat? To płyta o poszukiwaniu sposobu, w jaki chcę żyć". Album promuje singiel "The Way", wyprodukowany wraz z Kygo.
Lista...

10.12.2021

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
578   2793
Lista utworów:
1. Heights Above
2. Home (feat. Drew York)
3. Holy
4. Honest
5. Can't Force the Love
...

10.12.2021

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
622   2923
Chcieliśmy zaprezentować wam najnowszą produkcję solową DUDKA P56 . To już 15 solowy krążek DDK a co za tym idzie Łukasz jest jednym
z najbardziej płodnych pod względem muzycznym artystą w Polsce. 15 solo zatytułowane WIEŻA PALÉ WOOKIMAN 247.
Jak wspomina raper jest, to jego najlepszy album pod względem technicznym i dlatego nie znalazły się tam żadne featuringi.
Ten album to Ja - wspomina artysta a featuringi to nie wszystko.
Krążek wypełniony po brzegi muzyką, do czego przyzwyczaił nas Łukasz.
Sporym zaskoczeniem oraz nowością są Beaty od samego Dudka ! Na albumie również...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2021 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Wszystkie


Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
6. WdoWa - HANNA (2022)
Hip-Hop
Elektroniczna
8. Haggard - Grimm (2020)
Metal
Metal
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail