wtorek, 20 lutego

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Luty 2018
Wszystkie

Według daty

Polska

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
94   726
Lista utworów:
01. Fistful Of Misery
02. The Last Soul Alive
03. Sacrifice
04. The Wishing Well
05. Cast In Stone
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
207   1052
Lista utworów:
01. A Fool's Tale
02. Dowerless Daughter
03. Thankless Child
04. Stand Up For Bastards
05. Storm And Tempest
...

Gatunek:
Ranking:
848   2631
Lista utworów:
01. Vero
02. Religion Of Man
03. Blood Leaves A Trail
04. Hydrophobia
05. 84 Days
...

23.02.2018

Gatunek:
Ranking:
82   599
Lista utworów:
1. Milonga Noctiva
2. Broken Heart
3. Ava's Dream Sequence Lullaby
4. Cerreto Sannita
5. Notorious
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
228   1103
Dwa lata po ostatnim studyjnym albumie, O. S. T. R. zapowiada premierę nowego autorskiego albumu na 23 lutego 2018. Jak wiadomo, ostatni weekend lutego to tradycyjny termin na nową płytę Ostrego. Prace nad pierwszym od czasów “Życia po śmierci" premierowym materiałem trwają od wiosny tego roku. W listopadzie nagrania i mixy dobiegły końca. Producentami muzycznymi płyty są oczywiście Killing Skills, czyli Chris Van Rootselaar, Jaap Wiewel i ostatni co do kolejności ale nie ostatni co do ważności - O. S. T. R. Na gramofonach udziela się DJ Haem. Słowem, zwycięskiego składu nie zmienia się....

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
233   1117
Niesamowici GusGus zapowiadają premierę krążka "Lies Are More Flexible"! Po bestsellerowych albumach "Arabian Horse" i "Mexico", Islandzka grupa wraca w równie znakomitej formie, proponując niepowtarzalną fuzję electro-popowych melodii, transowo tanecznych rytmów i syntezatorowych brzmień. Krążek zapowiedział świetny taneczny singiel "Featherlight".
Album trafi do sklepów już 23 lutego!
Biggie Vieira i Daniel August - ta charyzmatyczna dwójka od lat 90 stanowi o wyjątkowości islandzkiej grupy. Od pierwszej płyty "Polydistortion" (dla wytwórni 4AD) po "Lies Are More Flexible", to mięsiste...

23.02.2018

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
237   1124
Lista utworów:
01. Story Untold
02. Echoes
03. Sanity
04. From the Grave
05. Whisper My Child
...

Gatunek:
Ranking:
243   1143
Wbrew tytułowi, który jest chyba trochę prowokacyjny – to bardzo poetycka próba opisania uczuć człowieka początku XXI wieku.
Kolejna płyta Antoniego Murackiego "Poezja już tutaj nie mieszka" wprowadza nas w świat wartości, odmiennych od tych, które preferuje współczesność. Bogactwu i splendorom przeciwstawia wewnętrzną pogodę ducha, stanowi posiadania – uczucie harmonii ze światem przyrody, w końcu sławie i kultowi młodości – wierność własnym poglądom, wartość przyjaźni i zgodę na świat.
Muzycznie wysublimowana i perfekcyjna literacko płyta to głos dojrzałego obserwatora,...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
370   1315
"Wiersz ostatni" Kasi Lins - sensacyjny, kobiecy album z charakterem!
Dawno... nie było na polskim rynku muzycznym tak oryginalnego albumu w gatunku alternatywny pop jak "Wiersz ostatni" Kasi LINS.
#Dawno... w viralu pod takim szyldem wsparli wszechstronnie utalentowaną Kasię tacy Artyści jak: Bela Komoszyńska, Daria Zawiałow, Marcelina, Piotr Rogucki, Leski, czy duet Xxanaxx.
"Dawno"... to czwarty, z promujących album, singiel w którym Kasia stworzyła poruszający duet z Łukaszem Lachem (liderem L. STADT) znakomicie podkreślony klipem autorstwa Karola Łakomca - gitarzysty w zespole Kasi Lins....

Gatunek:
Ranking:
415   1657
Lista utworów:
01. Interdimensional Summit
02. Puritania [Live In Oslo]

23.02.2018

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
437   1700
"Plunge" ukazuje się 8 lat po solowym debiucie wokalistki The Knife. Materiał został zarejestrowany w prywatnym studiu Karin Dreijer w Sztokholmie. Artystka współpracowała z takimi producentami jak Paula Temple, Deena Abdelwahed, NÍDIA, Tami T, Peder Mannerfelt oraz Johannes Berglund.
Płyta ukazuje się w trzech formatach: standardowego CD z plakatem, pojedynczego, 180-gramowego LP z plakatem i kodem do cyfrowej wersji albumu oraz podwójnego, LP w żelowej okładce, wraz z dwoma plakatami oraz kodem do cyfrowej wersji albumu.
Lista utworów:
1. Wanna Sip
2. Mustn't Hurry
3. A Part Of Us
...

Gatunek:
Ranking:
439   1705
Sony Classical zaprasza do wysłuchania koncertów fortepianowych Johannesa Brahmsa w wykonaniu jednego z najbardziej ekscytujących pianistów francuskich młodego pokolenia
- Adama Laloum.
Artysta jest zdobywcą 1 miejsca na Clara Haskil Piano Competition (2009), licznych nagród fonograficznych, w tym "Diapason d'Or de l'Année" za nagranie utworów Roberta Schumanna, a także nagrody Victoire de la Musique Classique w kategorii "Instrumentalista Roku" (2017).
W nagraniu towarzyszy mu Rundfunk – Sinfonieorchester Berlin pod dyrekcją Kazuki Yamada.
Lista utworów:
CD 1
...

Gatunek:
Ranking:
462   1758
Necrophobic, słynna death metalowa kapela ze Szwecji powraca z muzyką, idącą w parze z najsłynniejszymi albumami zespołu - "The Nocturnal Silence", "Darkside" i "Death To All".
Materiał na płytę wyprodukował Fredrik Folkare (Unleashed, Firespawn) a za okładkę odpowiada Kristian Wahlin (Tiamat, Witherfall, Dissection, Emperor, Dark Funeral, King Diamond).
"Mark Of The Necrogram" ukazuje się na płycie CD, winylu (z dołączonym dwustronnym plakatem) i w specjalnym boxie (płyta CD w digipacku, naszywka, pięć pocztówek i metalowym wysiorkiem "Necrogram").
Lista utworów:
1. Mark Of The Necrogram
2....

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
462   1758
Wyjątkowe trio, które w latach 70. występowało w skandynawskich restauracjach i warszawskich hotelach, a swojego debiutanckiego albumu "Punkt styku" doczekało się dopiero w 2014 roku – i to wypełnionego zarejestrowanymi cztery dekady wcześniej materiałem dla Polskiej Kroniki Filmowej. "Dno przestrzeni" to dalszy ciąg tej funkowo-jazzującej przygody z organami Hammonda, elektrycznym pianem i potężnie brzmiącym basem w roli głównej.
Anatol Wojdyna, Maciej Głuszkiewicz (Klan) i Jan Mazurek (Quorum, Breakout, Ergo Band) w latach 70. tworzyli bardzo zgrany skład, który regularnie wyjeżdżał...

Gatunek:
Ranking:
464   1763
Lista utworów:
01. Violence Is Golden
02. Stone By Stone
03. Call Of The Wild
04. Trialed By Fire [re-recorded]


Oznaczenie treści
Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2018 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Wszystkie


Hip-Hop
Metal
Hip-Hop
Metal
72 dni, 9 godzin
Alternatywa
4 dni temu
Metal
Metal
16 dni, 10 godzin
Hip-Hop
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail