poniedziałek, 27 czerwca

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Czerwiec 2022
Wszystkie

Według daty

Polska

29.06.2022

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
444   2361
Conan Gray stał się jedną z najwybitniejszych gwiazd muzyki pop swojego pokolenia. Choć dziś ma na koncie multiplatynowe przeboje "Heather" i "Maniac", jego muzyka pozostaje autentyczna i oryginalna. Debiutancki album Graya, "Kid Krow", stworzony przez wokalistę oraz jego wieloletniego współpracownika i producenta Dana Nigro, dotarł na 5. miejsce na liście Billboard 200 oraz 1. miejsce Billboard Pop Albums. "Superache" to drugi album artysty określanego mianem księcia smutnych piosenek.

Gatunek:
Ranking:
468   2495
Arooj Aftab odebrała w tym roku swoją pierwszą w historii nagrodę GRAMMY. Artystka świeżo podpisana z wytwórnią Verve Records, otrzymała statuetkę w kategorii Best Global Music Performance za niezwykle emocjonalny utwór "Mohabbat" z albumu "Vulture Prince". Artystka przeszła także do historii jako pierwsza Pakistanka otrzymująca to wyróżnienie.
Utworem zapowiadającym album w wersji deluxe jest wspólne nagranie z Anoushką Shankar zatytułowane “Udhero Na"
"Udhero Na to jedna z moich najukochańszych piosenek, napisana w 2005 roku i nigdy wcześniej niewydana, ale grana przeze mnie na żywo...

30.06.2022

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
712   3033
Lista utworów:
01. Orthodox - Past Seers
02. Abendrot
03. Rabid God
04. Starve
05. The Son, The Sword, The Bread
...

Gatunek:
Ranking:
913   3398
"Jam Sensation to owoc ponad rocznej pracy grupy muzyków z Łodzi, którzy pochylając się wspólnie nad pomysłami powstałymi w głowach poszczególnych osób, stworzyli razem przy pomocy własnych środków autorski projekt. To instrumentalna muzyka przeplatająca klimaty jazzu, rocka i funku, z przewagą bluesa. Muzyka jest jak pusta kartka papieru, z piękną historią, którą każdy słuchając, zapisuje własnymi słowami. Między prostymi konstrukcjami klamrowymi utworów, bije serce projektu w postaci improwizacji, które mówią niejednoznacznym, ale jakże zrozumiałym językiem naszych dusz.
Projekt...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
994   3541
Lista utworów:
01. Undefiled Wisdom
02. Open Wide The Adamantine Gates
03. Soul Dealer
04. Of Witches And Wenches
05. The Sins Of The Sycophants
...

Gatunek:
Ranking:
96   1058
Lista utworów:
1. Bill Graham Introduction
2. Splendido Sundance
3. One Word
4. Trilogy Suite
5. Monasterio de Sal
...

Gatunek:
Ranking:
116   1120
Lista utworów:
1. Electrified Brain
2. Demoralizer
3. Last Crawl
4. Grave Dive
5. The Bite
...

Gatunek:
Alt
Ranking:
150   1308
Acid Jazz Records prezentuje album Nicka Manasseh i Davida Hilla "Soul Revivers On The Grove". Ambitny i pełen pasji projekt, w którym występują muzycy z siedmiu dekad, w tym jamajskie legendy: Ernest Raglin, Ken Boothe, Earl 16 i Devon Russell; obok współczesnych artystów, w tym trębaczkę jazzową Ms. Maurice (znaną ze współpracy z Kokoroko i Nubya Garcia), oraz wokalistkę Alexię Coley. Korzenie Soul Revivers tkwią w filmie. Pod koniec 2017 roku, David został poproszony o pełnienie roli konsultanta muzycznego i kreatywnego do filmu Idrisa Elby "Yardie". Kolejne produkcje Davida i Nicka do filmu...

Gatunek:
Ranking:
156   1345
Kompozytor, muzyk i producent, Klaus Schulze gra swoje legendarne kompozycje i tworzy tę wyjątkową atmosferę od ponad 50 lat. Nowy album legendy elektroniki zatytułowany będzie "Deus Arrakis". Płyta, która ukaże się 10 czerwca to ponad 77 minut muzyki. Pierwszym opublikowanym fragmentem albumu jest kompozycja "Osiris - Pt#1".
Dzięki jego współpracy z Hansem Zimmerem przy nagrodzonej Oscarem ścieżce dźwiękowej do remake'u klasycznego filmu "Diuna", Klaus Schulze poczuł twórczy zryw. "Od tego momentu poczułem się całkowicie uwolniony i po prostu grałem i grałem... Zdałem sobie sprawę, że...

01.07.2022

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
166   1385
"Unprecedented" to następca wydanego w 2018 roku albumu "A Real Labour of Love", który dotarł do 2. miejsce brytyjskiej listy sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Materiał powstał w składzie Ali Campbell i Astro, między kolejnymi lockdownami w Londynie i na Jamajce. UB40 sięgnęli po utwory takich wykonawców, jak Stevie Wonder czy Kris Kristofferson, uzupełniając wydawnictwo o autorskie kompozycje zainspirowane pandemią oraz obecną sytuacją na Wyspach.
Longplay miał ukazać się w 2021 roku, jednak z powodu śmierci Astro w listopadzie 2021 roku, premiera została przełożona na czerwiec 2022 roku. Z...

Gatunek:
Ranking:
178   1417
Szósty studyjny album Imagine Dragons, a zarazem druga odsłona dwuczęściowego projektu "Mercury – Acts 1 & 2". Podobnie, jak pierwsza część, tak i druga powstawała we współpracy z cenionym producentem Rickiem Rubinem (beastie Boys, Metallica, Johnny Cash). Wydawnictwo Mercury – Act 2" promował singiel "Bones" traktujący o kruchości życia. - Wciąż szukam dowodów na to, że czeka nas coś więcej, że życie, w jakimś wymiarze, jest wieczne - opowiadał frontman, Dan Reynolds. - Jeszcze tego nie dowiodłem, ale przynajmniej marzę o pokonaniu śmierci i o tym właśnie jest ta piosenka....

01.07.2022

Gatunek:
Ranking:
226   1555
Taka różnorodna dyskografia potrafi wprowadzić niejednego artystę w zakłopotanie. Ale jeśli spojrzeć na trzydziestoletni staż w budowaniu swojej reputacji, trudno dziwić się temu efektowi. Każdy gościnny występ i solowa płyta przebijała kolejne granice jego możliwości. Teraz nadszedł czas na kontynuacje płyty "The Phoenix", czyli "The Vortex".
Lista utworów:
1. The Vortex feat. Steve Stevens
2. Fire Horse feat. Nuno Bettencourt
3. Scorpion
4. Seven Seasfeat. Steve Stevens
...

01.07.2022

Gatunek:
Ranking:
344   1752
Lista utworów:
01. In This Hell You Find Yourself
02. Reality Spiral
03. No More Lives To Go
04. Never Wanted That
05. Lowered [feat. Reba Meyers]
...

Gatunek:
Ranking:
461   2448
Lista utworów:
01. Piccolo Im Streichelzoo
02. Kackeball
03. Rettet Den Wald...Esst Mehr Biber
04. Raus Mit Die Viecher
05. Am Zaun Der Zeit
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
486   2539
Według naszych informacji premiera płyty 'Drakkar - When Lightning Strikes Twice' zapowiadana jest na 01.07.2022 (Polska).


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2022 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Wszystkie


Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
6. WdoWa - HANNA (????)
Hip-Hop
Elektroniczna
8. Haggard - Grimm (2022)
Metal
Metal
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail