poniedziałek, 21 sierpnia

Oznaczenie treści

Znamy datę premiery Deadfall Adventures

, 2013-11-08 13:20:45
Gry

Impakt, czołowy dystrybutor akcesoriów gamingowych i elektroniki użytkowej w Polsce poinformował o podpisaniu umowy dystrybutorskiej z grupą Nordic Games, wydawcą Deadfall Adventures.

Grupa Nordic Games wydawca takich tytułów jak: Painkiller, Alan Wake, Spellforce 2 Demons of The Past, podpisała umowę dystrybutorską z firmą Impakt na rozpowszechnianie najnowszego tytułu Deadfall Adventures. Jest to pierwszy krok firmy Impakt w stronę dystrybucji gier i jak zapewnia zarząd - nie ostatni.

 

Przygodowy shooter, który powstał w studiu  polskiego developera The Farm 51, zostanie wydany nakładem nowego dystrybutora gry 22 listopada 2013 r. Gra ukaże się w wersji na Xbox360, oraz PC i zaoferuje tryby singleplayer oraz multiplayer.

 

Deadfall Adventures przenosi nas do lat 30 XX wieku - czasów szalonych awanturników, dzielnych odkrywców i tajemnic przeszłości. Główna oś fabuły dotyczyć będzie mistycznego artefaktu dającego nieśmiertelność. Akcja rozgrywać się będzie w różnych rejonach świat od Egiptu, przez Arktykę, aż do gwatemalskich dżungli. Nie zabraknie strzelanin, walki z nadludzkimi istotami, eksplorowania tajemniczych miejsc, rozwiązywania zagadek i poszukiwania skarbów.O Impakt

Czołowy dystrybutor akcesoriów komputerowych i elektroniki użytkowej z siedzibą w Puszczykowie pod Poznaniem. Firma założona w 1997 r. szybko się rozwija rozszerzając swoją działalność nie tylko w Polsce ale i za granicą. Od wielu lat jest dystrybutorem globalnych marek gamingowych dostarczając najnowsze rozwiązania na polski rynek.

 

Firma od kilku lat jest systematycznie nagradzana za stabilny i ambitny rozwój. W latach 2007, 2008, 2009 i 2012 została uhonorowana przez „Puls Biznesu” nagrodą Gazele Biznesu. W roku 2013 otrzymała nagrodę prestiżowego magazynu „Forbes” w kategorii firm najszybciej zwiększających swoją wartość.

Komentarze
Zdjęcie
2013-11-08 18:30

No okej.

 

Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

 Powiązane

Powiązana premiera
PC, X360

Reklama
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie