wtorek, 27 lutego

Oznaczenie treści
 

Teresa Radice, Stefano Turconi - Siena, Florencja, Castelguelfo i Montelupo. Toska z lasu. Tom 3

(2023)
Komiksy

Obserwuj premierę
Ocena:


Teresa Radice, Stefano Turconi - Siena, Florencja, Castelguelfo i Montelupo. Toska z lasu. Tom 3

Data premiery

środa
25.01.2023
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Komiksy
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Trzeci, ostatni tom przygód Toski, buntowniczki ze średniowiecznej Italii, Robin Hooda w spódnicy! Minęło kilka miesięcy, odkąd Lucilla została porwana przez niegodziwego Gautiera z Brienne. Jej zrozpaczony ojciec stacjonuje z armią pod murami Florencji, boi się jednak zaatakować, by nie narazić na niebezpieczeństwo przetrzymywanej w mieście córki. Ale jeszcze nie wszystko stracone! Wierni przyjaciele Lucilli, sprytna Toska i dziarski Rinaldo, mają plan jak uratować księżniczkę i potrafią przekonać do swojej sprawy obywateli miasta! Najważniejsze to trzymać się razem i pamiętać, że w jedności siła, a przyjaźń drwi sobie z wojny!
Autorami opowieści o Tosce i jej przyjaciołach są znani włoscy scenarzyści i ilustratorzy Teresa Radice i Stefano Turconi, znani m. in. z przygodowych serii "Violette around the world" i "Forbidden Harbour".
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Teresa Radice, Stefano Turconi - Siena, Florencja, Castelguelfo i Montelupo. Toska z lasu. Tom 3? Kiedy wychodzi Teresa Radice, Stefano Turconi - Siena, Florencja, Castelguelfo i Montelupo. Toska z lasu. Tom 3?
Data wydania książki zaplanowana została na 25.01.2023. Nowa książka Teresa Radice, Stefano Turconi z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Teresa Radice, Stefano Turconi - Siena, Florencja, Castelguelfo i Montelupo. Toska z lasu. Tom 3 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 25 stycznia 2023, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie