środa, 14 listopada

Oznaczenie treści

Spotkanie z włoskim pisarzem Leonardem Patrignani

, 2014-10-21 12:23:48
Pozostałe

Zapraszamy na spotkanie z włoskim pisarzem Leonardem Patrignani, autorem sagi Multiversum!
Zapraszamy na spotkanie z włoskim pisarzem Leonardem Patrignani, autorem sagi Multiversum, Multiversum - Memoria, Multiversum – Utopia ( w tłumaczeniu na język polski: „Wszechświaty” wyd. w Polsce 2013r., „Wszechświaty – Pamięć” wyd. w Polsce 2014r.). Prawa do niej zakupiły wydawnictwa z 18 krajów m.in. Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Hiszpania.

25. października (sobota), godz. 12:00
18. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe
Kraków, ul. Galicyjska 9
Sala Seminaryjna WIEDEŃ 1


Wizyta autora będzie związana z promocją jego utworów oraz zaznajomieniem polskich czytelników ze współczesną literaturą włoską, szczególnie tą skierowaną do pasjonatów prozy fantastycznej.

Leonardo PatrignaniLeonardo Patrignani urodził się w Moncalieri (Torino) w roku 1980. Był wokalistą i tekściarzem heavymetalowej grupy Beholder (używał pseudonimu Patrick Wire). W 2000 roku zespół podpisał umowę z wytwórnią Dragonheart i w ciągu czterech lat wypuścił trzy płyty (The Legend Begins, Wish For Destruction, Lethal Injection). Zespół Beholder znalazł się w encyklopedii A-Z of Power Metal (Cherry Red Books, 2013). W 2005 roku zaczął uczyć się aktorstwa i dubbingu, a teraz jest zawodowym aktorem głosowym (występuje np. w słynnych grach wideo Call of Duty i Assassin's Creed 2). Od roku 2009 Patrignani jest również oficjalnym włoskim komentatorem występującym na żywo w EA Sports offline (najbardziej znana symulacja piłki nożnej). W 2011 roku Leonardo podpisał umowę z Mondadori, najważniejszym włoskim wydawcą, któremu zaproponował sagę Wszechświaty. Autora reprezentuje Piergiorgio Nicolazzini Literary Agency.
MULTIVERSUM jest wspaniałą książką, i to na wielu poziomach. Zasługuje na sukces równy sukcesowi IGRZYSK OGNIA czy NIEZGODNEJ.Rewelacyjna rozrywka. Wciągająca powieść, z filmową akcją oraz inspirującym przesłaniem: że ludzki duch jest w stanie dokonać skoku w czasie i przestrzeni. Leonardo Patrignani to ważny nowy autor na scenie powieści dla starszych nastolatków. – Glenn Cooper
Alex, Jenny i Marco na własnej skórze doświadczyli, co oznacza zatracenie się w nieskończonych drogach Wszechświatów. Jednak teraz nie wiedzą, jak wyjść z Pamięci – zamkniętego jak klatka wymiaru mentalnego, w którym znajduje się tylko to, o czym pamiętają. Od czasu końca ich cywilizacji minęły już wieki, a na Ziemi zaczęła się nowa Era. Jak mogą wykorzystać wspomnienia, aby uciec z Pamięci i siebie ocalić? Dotarcie do jakich tajemnic z przeszłości zagwarantuje im przebudzenie w przyszłości?

 Powiązane

Reklama

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie