wtorek, 28 maja

Oznaczenie treści
 

Lucy Knisley - Dziewięć miesięcy czułego chaosu

(2020)

Lucy Knisley - Kid Gloves: Nine Months Of Careful Chaos

Komiksy

Obserwuj premierę
Ocena:


Lucy Knisley - Dziewięć miesięcy czułego chaosu / Lucy Knisley - Kid Gloves: Nine Months Of Careful Chaos

Data premiery

środa
26.08.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Komiksy
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Jeśli wystarczająco ciężko pracujesz, jeśli bardzo czegoś chcesz, jeśli jesteś mądra i utalentowana to możesz wszystko. Poza zajściem w ciążę.
Lucy Knisley od zawsze chciała zostać mamą, ale kiedy w końcu nadszedł właściwy czas okazało się to trudniejsze od wszystkiego, co do tej pory robiła. Najpierw pojawiły się problemy z płodnością, potem poronienia, a kiedy w końcu udało się, zajść w ciążę to zaczęły się kłopoty ze zdrowiem. Finałem był dramatyczny poród, który mógł zakończyć się tragicznie...
W swoim komiksie Knisley opowiada o swoich doświadczeniach z tego okresu w niezwykle zabawny, ale i wzruszający sposób. Z dużym dystansem i mnóstwem informacji, które mogą się przydać wszystkim przyszłym mamom.
"Dziewięć miesięcy czułego chaosu" to bardzo osobisty pamiętnik z "błogosławionego stanu", który przybliża również historię rozwoju okołociążowej nauki i medycyny.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Lucy Knisley - Dziewięć miesięcy czułego chaosu? Kiedy wychodzi Lucy Knisley - Kid Gloves: Nine Months Of Careful Chaos?
Data wydania książki zaplanowana została na 26.08.2020. Nowa książka Lucy Knisley z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Lucy Knisley - Dziewięć miesięcy czułego chaosu data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 26 sierpnia 2020, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie