wtorek, 7 grudnia

Oznaczenie treści
 

Jeff Lemire, Tyler Crook - Zagubiony w kosmosie. Pułkownik Weird

(2021)
Komiksy

Obserwuj premierę
Ocena:


Jeff Lemire, Tyler Crook - Zagubiony w kosmosie. Pułkownik Weird

Data premiery

środa
24.11.2021
13 dni temu
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Komiksy
Ranking:
1186   2246

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Kolejna opowieść rozgrywająca się w świecie wyróżnionej Nagrodą Eisnera serii o Czarnym Młocie. Tym razem głównym bohaterem jest niezwykły pułkownik Weird.
Kosmiczny poszukiwacz przygód Randall Weird przez dziesięciolecia mierzył się równocześnie ze swoją przeszłością i przyszłością, starał się przy tym pozostać przy zdrowych zmysłach oraz chronić przyjaciół przed wszechświatem, w którym roi się od niebezpieczeństw. Pułkownik wyrusza w dziwną podróż w czasie i przestrzeni, w poszukiwaniu czegoś, o czym dawno zapomniał. W tej rozgrywce stawką jest nie tylko jego zdrowie psychiczne, lecz także los wszystkich jego bliskich. Czy Weird zdoła wydostać się z pętli czasowej, w którą wpadł wiele lat temu? Jego jedyną szansą jest odnalezienie kluczowego elementu zagubionych wspomnień...
Autorem scenariusza jest kanadyjski twórca Jeff Lemire ("Łasuch", "Opowieści z hrabstwa Essex"), a rysunki są dziełem amerykańskiego grafika Tylera Crooka ("Hrabstwo Harrow", "BBPO: Piekło na Ziemi").
Album zawiera zeszyty miniserii "Colonel Weird: Cosmagog" #1–4.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Jeff Lemire, Tyler Crook - Zagubiony w kosmosie. Pułkownik Weird? Kiedy wychodzi Jeff Lemire, Tyler Crook - Zagubiony w kosmosie. Pułkownik Weird?
Data wydania książki zaplanowana została na 24.11.2021. Nowa książka Jeff Lemire, Tyler Crook z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Jeff Lemire, Tyler Crook - Zagubiony w kosmosie. Pułkownik Weird data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 24 listopada 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie