piątek, 1 lipca

Oznaczenie treści

Zapowiedź powieści Evy Pohler pt.: "Purgatorium. Wyspa tajemnic"

, 2016-04-26 11:30:00
Książki

Już niedługo swoją polską premierę będzie miała powieść „Purgatorium. Wyspa tajemnic” autorstwa Evy Pohler. Książka pojawi się w księgarniach już 10 maja! Serwis DataPremiery.pl objął powieść patronatem medialnym.

Purgatorium. Wyspa tajemnic


Opis książki

Hortense Gray jest psychologiem eksperymentalnym. Ratuje życie, ale ceną, jaką trzeba za to zapłacić, jest... śmiertelne przerażenie.

Siedemnastoletnia Daphne Janus nie może uwierzyć, że rodzice pozwalają jej jechać z najlepszym przyjacielem na wakacje. Tak naprawdę pobyt w pięknym kurorcie na niewielkiej wyspie u wybrzeży Kalifornii to ostatnia, desperacka próba ocalenia dziewczyny.

W miejscu tym są przeprowadzane eksperymentalne terapie dla osób ze skłonnościami samobójczymi. Początkowo niekonwencjonalne zajęcia są ekscytujące — duchy w pokoju, awaria windy, przygoda podczas wycieczki kajakiem — to wszystko robi wrażenie. Ale kolejny dzień przynosi nowe wyzwania... Gdy podczas jazdy terenowej dziewczyna odłącza się od grupy, rozpętuje się istne piekło. Daphne zaczyna zastanawiać się, czy rodzice wysłali ją na wyspę po to, by jej pomóc, czy też aby ją ukarać.


Eva Pohler - Purgatorium. Wyspa tajemnic   

    Szczegóły wydania

    Autor: Eva Pohler


    Tytuł oryginału: The Purgatorium
    Przekład: Anna Pochłódka-Wątorek

    Wydawnictwo: Replika


    ISBN: 978-83-7674-515-2

     Data wydania: 10.05.2016
     Wymiary: 130 x 200 mm
     Liczba stron: 304
     Oprawa: miękka + skrzydełka
     Kategoria: literatura współczesna Powiązane

Reklama

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie