
Zaklinaczka(2018)Vildheks | Kino |



12-letnia Klara była podobna do każdej innej dziewczynki w jej wieku. Aż pewnego razu podrapał ją tajemniczy, czarny kot. Klara wkrótce odkryje, że może się z kotem komunikować i że należy do rodziny Dzikich Czarownic, które mają nadnaturalną więź z naturą i zwierzętami. Wraz ze swą mentorką ciotką Isą i jej przyjaciółmi, Clara będzie musiała stawić czoła swemu przeznaczeniu. Wyruszy w niebezpieczną podróż, aby uratować siebie i Dziki świat.

Film pojawi się 10 lipca 2020 (data premiery w Polsce), 11 października 2018 (data wydania w Europie).
Aby dostawać najnowsze raporty o filmie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.
Tytuł zarekomendować można poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej sekcji strony.
Cenę filmu Zaklinaczka (Vildheks) znajdziesz na Skąpiec lub Ceneo.
Film Zaklinaczka (Vildheks) można dostać tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" prezentowana jest lista sprzedawców oferujących ten produkt.
Film aktualnie nie ma żadnych zwiastunów lub obrazków.
Najświeższe raporty znajdują się w kolumnie "Newsy", która umieszczona jest po prawej stronie.
Aby tego dokonać trzeba wybrać odpowiednią ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie przypieczętować wybór kliknięciem. Tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą oddać swój głos.
Premiera filmu Zaklinaczka (Vildheks) uzyskała u nas ocenę 0.5 na 5 możliwych na bazie 1 głosu naszego użytkownika. Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy głównie od stażu użytkownika. Przyznaną raz ocenę można dowolnie modyfikować poprzez wybranie innej wartości w polu "Ocena". Wszystkie tytuły można oceniać jeszcze przed ich debiutem, dzięki czemu użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania i - w razie potrzeby - modyfikować swoje osądy po bliższym zapoznaniu się z nimi, gdy te będą już dostępne.
Kaspar Munk jest reżyserem filmu Zaklinaczka (Vildheks). Aby zobaczyć listę filmów wyreżyserowanych przez tego autora kliknij w jego nazwisko w polu "Informacje" lub kliknij utaj.
Autorem scenariusza jest Poul Berg. Kliknij utaj albo w nazwisko autora, żeby wyświetlić inne filmy, do których napisał on scenariusz.
Żeby zgłosić korektę należy wypełnić formularz umieszczony tutaj. Poprawić można nieprawidłowe daty, opisy, okładki oraz dodać nowe trailery.
10 lipca 2020, piątek
11 października 2018, czwartek
Komentarze