poniedziałek, 23 maja

Oznaczenie treści
 

Yvan Delporte, Peyo - Czarne Smerfy. Latający Smerf i łowca Smerfów. Smerfy Komiks. Tom 14

(2019)
Komiksy

Obserwuj premierę
Ocena:


Yvan Delporte, Peyo - Czarne Smerfy. Latający Smerf i łowca Smerfów. Smerfy Komiks. Tom 14

Data premiery

środa
20.02.2019
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Komiksy
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Pierwszy tom sławnej serii o przygodach uwielbianych przez dzieci niebieskich skrzatów! Album zawiera trzy opowieści: Czarne Smerfy, Latający Smerf i Łowca Smerfów.
Smerfy żyją w wiosce położonej za górami, za lasami. Przewodzi im mądry i znający magię Papa Smerf, ale nawet on nie może przewidzieć wszystkich niebezpieczeństw... Pewnego dnia jeden z małych bohaterów zostaje ugryziony przez muchę bze-bze i zmienia się w czarnego stwora, którego jedynym celem jest pokąsanie innych Smerfów! Mieszkańców wioski czeka bitwa z rosnącą armią czarnych istot. Później poznamy wynalazcę, który marzy o lataniu w przestworzach, a w kolejnej historii dojdzie do pierwszego spotkania Smerfów z ich największym wrogiem – czarownikiem Gargamelem!
Smerfy wymyślił belgijski scenarzysta i grafik Pierre Culliford (1928–1992), używający pseudonimu Peyo. Obecnie autorami serii są następcy Peyo, w tym jego syn Thierry.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Yvan Delporte, Peyo - Czarne Smerfy. Latający Smerf i łowca Smerfów. Smerfy Komiks. Tom 14? Kiedy wychodzi Yvan Delporte, Peyo - Czarne Smerfy. Latający Smerf i łowca Smerfów. Smerfy Komiks. Tom 14?
Data wydania książki zaplanowana została na 20.02.2019. Nowa książka Yvan Delporte, Peyo z 2019 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2019 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Yvan Delporte, Peyo - Czarne Smerfy. Latający Smerf i łowca Smerfów. Smerfy Komiks. Tom 14 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 20 lutego 2019, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie