sobota, 15 maja

Oznaczenie treści
 

WaluśKraksaKryzys - ATAK

(2021)
Rock

Obserwuj premierę
Ocena:


WaluśKraksaKryzys - ATAK

Data premiery

piątek
23.04.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Rock
Ranking:
92   1114

Tagi:
[dodaj]
Wytwórnia:
Odnośniki:
[dodaj]

WaluśKraksaKryzys – gitarowe objawienie 2019 roku. Jego muzyka to mieszanka nośnych riffów, elektroniki i słodko-gorzkich obserwacji związanych z codziennością (rówieśników) Walusia. Obserwacji zaskakująco kolorowych, jak na tę cholernie szarą rzeczywistość. Sam tłumaczy to tak - "Moja muzyka to poezja śpiewana na petardzie".
Pierwsza płyta "MiłyMłodyCzłowiek" nagrana w amatorskich warunkach została uznana za jedną z ciekawszych propozycji 2019 roku i zaowocowała kontraktem z Mystic Production, zaproszeniami na m. in. : Enea Spring Break, Męskie Granie Young Orchestra, ale... wiadomo, rok 2020. Mimo to WKK został laureatem konkursu "Twój Projekt na Famie" związanego z 50-leciem świnoujskiego festiwalu. Zdobył I miejsce w Jarocinie, wystąpił w Żywcu na finale Męskiego Grania i w całości zrealizował płytę "ATAK".
Pierwszemu singlowi " Tuż przed północą " ft. Król towarzyszy ciekawy i bardzo szczery teledysk zrealizowany w rodzinnej miejscowości Walusia, w podkrakowskiej Skale. 5 lutego 2021r. , beż żadnej zapowiedzi w serwisach streamingowych opublikowany został tytułowy utwór "ATAK", w którym Waluś znaną z teatru, kontrowersyjną metodą Stanisławskiego "wchodzi" w rolę bezdomnego, jednej z osób z którymi przecięły się jego ścieżki życiowe. Numer powtarza sukcesy pierwszego singla, ale "... to żaden singiel, to tylko utwór tytułowy bez klipu". Od 26 lutego dostępny jest teledysk do drugiego singla " Najgorsze Rzeczy ".
Premierze albumu "ATAK" towarzyszyć będą kolejne single zilustrowane niebanalnymi teledyskami z których każdy będzie kontynuacją poprzedniego...
WaluśKraksaKKryzys (WKK) - urodzony w Krakowie dwudziestopięciolatek, aktualnie gra w składzie z muzykami, którzy od lat definiują krakowską scenę alternatywną. Sam mówi o sobie, że jest prostym w obsłudze chłopakiem, pytany o teksty bezradnie rozkłada ręce i ze śmiechem odpowiada - "są tak dosłowne, że nie wiem, co jeszcze mógłbym powiedzieć... ".
Lista utworów:
1. Bez założeń i zamiarów
2. Uśmiech Chelsea
3. Głęboko schowane (os. Kolorowe)
4. To co między nami
5. Wszelakie wady
6. Każde nowe zdanie
7. Najgorsze rzeczy
8. Atak
9. Tuż przed północą ft. Król
10. Muszę robić te głupoty
11. Dlaczego dawniej byłem inny
12. Krok po krokuTworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera WaluśKraksaKryzys - ATAK? Kiedy wychodzi WaluśKraksaKryzys - ATAK?
Data wydania płyty zaplanowana została na 23.04.2021. Nowa płyta WaluśKraksaKryzys z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz listę utworów (tracklista), newsy i nadchodzące single, promujące nowe dzieło artysty. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa płyta WaluśKraksaKryzys - ATAK data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 23 kwietnia 2021, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie