Oznaczenie treści
 

W samym sercu morza

(2015)

In The Heart Of The Sea

Blu-ray

Obserwuj premierę
Ocena:
(5.0)

Oceń:


W samym sercu morza / In The Heart Of The Sea

Data premiery

piątek
08.04.2016
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Rodzaj:
4K Blu-ray, Blu-ray, DVD, Kino
Reżyseria:
Ranking:
-   -

Scenariusz:
Odnośniki:

Zimą 1820 r. płynący z Nowej Anglii statek wielorybniczy Essex został zaatakowany przez przerażające stworzenie — gigantycznego kaszalota o niezłomnej woli i niemal ludzkim pragnieniu zemsty. Ta autentyczna katastrofa morska zainspirowała Hermana Melville’a do stworzenia powieści „Moby Dick”. Jednak autor książki opisał tylko część tej historii. Film In the Heart of the Sea przedstawia, jak uczestnicy wyprawy, którzy pozostali przy życiu po starciu z wielorybem, walczą o przetrwanie, przekraczając granice własnej wytrzymałości i dokonując niemożliwego. W obliczu żywiołu i głodu przerażona i zrozpaczona załoga statku Essex, zwątpi w swoje najgłębsze przekonania: wartość ludzkiego życia i moralność swojego zajęcia. Tymczasem kapitan będzie próbował odnaleźć drogę do domu, a pierwszy oficer postawi sobie za cel pokonanie wieloryba.



Najświeższe informacje

NaEkranie.pl W samym sercu morza: Chris Hemsworth schudł 14 kilogramów – zdjęcie

Chris Hemsworth, którego ostatnio widzieliśmy w roli Thora w Avengers: Czas Ultrona pokazał swoje zdjęcie z filmu W samym sercu morza. Do roli schudł prawie 14 kilogramów. Film W samym sercu morza  jest oparty na wydarzeniach z... [czytaj dalej]

NaEkranie.pl Widowiskowy zwiastun filmu W samym sercu morza

Ron Howard tym razem opowiada historię walki z gigantycznym wielorybem, która zainspirowała opowieść o Moby Dicku. Jest to ostateczny zwiastun W samym sercu morza. ‌W samym sercu morza jest oparty na wydarzeniach z 1820 roku... [czytaj dalej]

Galeria (4)


Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy film W samym sercu morza (In The Heart Of The Sea) ma pojawić się na Blu-Ray?

Film ukaże się 8 kwietnia 2016 (premiera w Polsce). Aby zobaczyć daty z innych regionów należy kliknąć w odpowiednią flagę. W ustawieniach konta można zmienić domyślnie wyświetlany region dla premier z różnych kategorii.

W jaki sposób mogę obserwować najświeższe wiadomości o premierze filmu na Blu-ray?

Aby dostawać bieżące informacje o filmie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Wszystkie zmiany zostaną opublikowane na stronie "Aktualności", a powiadomienie będzie wysłane we wiadomości e-mail.

Czy jest możliwość zasugerowania filmu na Blu-ray znajomym?

Premierę można zasugerować innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile należy zapłacić za film?

Cenę filmu na Blu-ray W samym sercu morza (In The Heart Of The Sea) zobaczysz na Skąpiec lub Ceneo.

Chcę kupić film W samym sercu morza (In The Heart Of The Sea). W którym miejscu mogę zakupić ten produkt?

Film W samym sercu morza (In The Heart Of The Sea) można nabyć tutaj. Wszystkie sklepy można znaleźć na liście "Gdzie kupić?" usytuowanej po prawej stronie.

Gdzie można sprawdzić najnowsze obrazki oraz trailery?

Plakaty, zdjęcia i trailery filmu na Blu-ray można znaleźć w galerii.

W którym miejscu mogę przeglądać świeże doniesienia odnośnie filmu na Blu-ray W samym sercu morza (In The Heart Of The Sea)?

Aby przeglądać świeże wiadomości należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

Czy mogę zaproponować ocenę dla tego filmu na Blu-ray?

Żeby ocenić film trzeba nadać wartość od 1 do 5, a następnie zaznaczyć wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.

Jaką metodą zliczona została ocena filmu na Blu-ray?

Premiera filmu na Blu-ray W samym sercu morza (In The Heart Of The Sea) uzyskała u nas ocenę 5.0 na 5 możliwych na bazie 1 głosu naszego użytkownika. Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy głównie od stażu użytkownika. Użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania oceniając tytuł jeszcze przed jego premierą. Przyznaną ocenę można dowolnie modyfikować wybierając inną wartość w polu "Ocena". Pozwala to na zmianę wystawionej wcześniej noty po bliższym zapoznaniu się z danym tytułem.

Kto zrealizował ten film?

Ron Howard to osoba odpowiedzialna za przygotowanie filmu na Blu-ray. Aby zobaczyć listę filmów wyreżyserowanych przez tego autora kliknij w jego nazwisko w polu "Informacje" lub kliknij utaj.

Kto jest scenarzystą?

Twórcą scenariusza filmu na Blu-ray jest Charles Leavitt. Aby zobaczyć listę filmów, do których scenariusz napisał ten autor kliknij w jego nazwisko w polu "Informacje" lub kliknij utaj.

Odnalazłem na tej stronie przekłamane informacje. W jaki sposób można je skorygować?

Żeby zgłosić błąd należy uzupełnić formularz umieszczony tutaj. Poprawić można nieprawidłowe daty, opisy, okładki oraz dodać nowe trailery.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera W samym sercu morza? Kiedy wychodzi In The Heart Of The Sea?
Data wydania filmu na Blu-ray zaplanowana została na 08.04.2016. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2016 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

NaEkranie.pl

W samym sercu morza: Chris Hemsworth schudł 14 kilogramów – zdjęcie

NaEkranie.pl

Widowiskowy zwiastun filmu W samym sercu morza

Film.gildia.pl

Chris Hemsworth kontra wielki wieloryb

NaEkranie.pl

Chris Hemsworth kontra wieloryb. Pełny zwiastun ”W samym sercu morza”

Filmweb.pl

WIDEO: Chris Hemsworth kontra Moby Dick w zwiastunie "In the Heart of the Sea"

Filmweb.pl

FOTO: Tak powstaje nowy film Rona Howarda o marynarzach-kanibalach

Filmweb.pl

Scenarzysta "Frost/Nixon" na ratunek marynarzom-kanibalom

Filmweb.pl

Młody Voldemort wypłynie w morze z Ronem Howardem?

Filmweb.pl

Nowi marynarze na łajbie Rona Howarda

 Gdzie kupić?

 Tagi

 W sklepach

W samym sercu morza data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 8 kwietnia 2016, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie