środa, 6 grudnia

Oznaczenie treści
 

Tripp Mickle - After Steve. Jak Apple zgarnęło biliony i straciło duszę

(2023)
Faktu

Obserwuj premierę
Ocena:


Tripp Mickle - After Steve. Jak Apple zgarnęło biliony i straciło duszę

Data premiery

środa
27.09.2023
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
745   1570

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Steve Jobs zmarł w 2011 roku. Wielu twierdziło, że bez niego Apple czeka szybki upadek.W 2018 roku Apple, jako pierwsza amerykańska firma, zostało wycenione na bilion dolarów.Po śmierci Steve’a Jobsa za sterami Apple stanęli Tim Cook i Jony Ive. Cook, który przyczynił się do uratowania firmy przed bankructwem, objął funkcję CEO. Jony Ive, którego wielu uważa za duchowego spadkobiercę Jobsa, został głównym projektantem.Tak rozpoczyna się porywająca opowieść o walce o władzę, która rozgorzała w Apple po śmierci założyciela firmy. Tripp Mickle odsłania kulisy wielkiego biznesu, relacjonuje dworskie intrygi, pałacowe przewroty i zmagania z bezlitosną konkurencją. Głównymi bohaterami korporacyjnego dramatu są namaszczeni przez Jobsa Cook i Ive.W zaledwie siedem lat osierocona firma wdarła się na szczyt. Za jaką cenę?Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Tripp Mickle - After Steve. Jak Apple zgarnęło biliony i straciło duszę? Kiedy wychodzi Tripp Mickle - After Steve. Jak Apple zgarnęło biliony i straciło duszę?
Data wydania książki zaplanowana została na 27.09.2023. Nowa książka Tripp Mickle z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Tripp Mickle - After Steve. Jak Apple zgarnęło biliony i straciło duszę data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 27 września 2023, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie