sobota, 31 października

Oznaczenie treści
 

Tiffany Snow - Zwróć się do mnie

(2016)

Tiffany Snow - Turn to Me

Sensacja

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Tiffany Snow - Zwróć się do mnie / Tiffany Snow - Turn to Me

Data premiery

środa
03.08.2016
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Sensacja i Kryminał
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Kathleen narażona jest na wiele niebezpieczeństw ze względu na swój związek z Blane'em, który jako znany adwokat bierze udział w głośnej i trudnej sprawie, a jednocześnie ubiega się o stanowisko gubernatora stanu. Blane, by ją chronić, wzywa na pomoc swego przyrodniego brata, Kade'a, byłego agenta FBI, a teraz wolnego strzelca, człowieka po przejściach, wiernie oddanego Blane'owi, który, kiedy w młodości dowiedział się, że ma młodszego brata, wziął go na wychowanie, uwalniając tym samym od udręki życia w domach dziecka i rodzinach zastępczych. Kade i Kathleen wspólnie stawiają czoło przeciwnościom losu i walczą z ogarniającą ich coraz silniej wzajemną fascynacją, próbując zachować lojalność wobec Blane'a, któremu oboje tak wiele zawdzięczają. Z którym z braci zwiąże się ostatecznie bohaterka?
"Tiffany Snow stworzyła postacie, które zostawiają niezatarty ślad. Kathleen mogłaby być każdą z nas, a to, czego ona doświadcza, wydaje się bardzo realne. To właśnie pociąga mnie w tej serii. Cudownie pokazane postacie, które chcą z wami pozostać na długo. "
Cocktails and Books
"Druga książka w serii o Kathleen Turner jest tak samo dobra, jeżeli nie lepsza niż pierwsza. A ja byłem całkowicie zakochany w pierwszej książce, tak więc to coś znaczy. Śledzenie historii miłosnego trójkąta między Kathleen a braćmi Blane i Kade każe mi czekać na trzeci tom z niecierpliwością. "
Guilty Pleasures Book Reviews
"Akcja toczy się wartko. Kiedy liczyłem, że zwolni choć trochę, żebym mógł się przespać, pojawiał się następny zwrot akcji. To mnie odrywało od problemów życiowych i wciągało w świat stworzony przez Tiffany. "
Reading Between the WinesKomentarze (1)

Zdjęcie
~kinaj 17
2017-02-10 03:49

kiedy będą 4 i 5 tom

 

Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Zwróć się do mnie wydana zostanie?

Książka Zwróć się do mnie zostanie wydana 3 sierpnia 2016 (data premiery w Polsce). Obecnie wyświetlaną datę można zmienić klikając we flagę. Domyślnie wyświetlany region może zostać zmieniony w ustawieniach konta.

W jaki sposób można obserwować najnowsze komunikaty o premierze?

Aby otrzymywać wiadomości o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Wszystkie zmiany zostaną opublikowane na stronie "Aktualności", a powiadomienie będzie wysłane we wiadomości e-mail.

Chcę powiedzieć o książce znajomym. W jaki sposób mogę to uczynić?

Książkę można polecić znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile należy zarezerwować na książkę?

W celu sprawdzenia ceny książki kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę kupić książkę Zwróć się do mnie. W którym miejscu można zamówić ten produkt?

Zwróć się do mnie można nabyć tutaj. Wszystkie sklepy dostępne są w zakładce "Gdzie kupić?" znajdującej się po prawej stronie.

W którym miejscu mogę poczytać bieżące wiadomości dotyczące książki?

Najnowsze newsy można przeglądnąć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

W jaki sposób można wystawić ocenę dla tego tytułu?

W tym celu należy założyć nowe konto w serwisie lub zalogować się na już istniejące. Następnie w polu "Oceń" należy zaznaczyć właściwą wartość w skali 1-5 i zaakceptować ją kliknięciem.

Jaką metodą wyliczono ocenę książki?

Premiera książki Zwróć się do mnie nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który nowelista stworzył tę książkę?

Tiffany Snow to autor tej książki. Kliknięcie w nazwisko pisarza spowoduje wyświetlenie innych wydawnictw książkowych przez niego napisanych. Z funkcji tej można skorzystać przechodząc do pola "Informacje".

Które wydawnictwo pracuje nad wydaniem tej książki?

Wydawnictwo Arkady sprawuje pieczę nad wydaniem książki. Inne książki wydane przez to wydawnictwo można znaleźć utaj albo kliknąć w jego nazwę zamieszczoną w zakładce "Informacje".

Zaobserwowałem na stronie omyłkowe dane. W jaki sposób można je skorygować?

Aby tego dokonać należy skorzystać z opcji "zgłoś poprawkę" znajdującej się nad polem "Informacje". Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Tiffany Snow - Zwróć się do mnie? Kiedy wychodzi Tiffany Snow - Turn to Me?
Data wydania książki zaplanowana została na 03.08.2016. Nowa książka Tiffany Snow z 2016 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2016 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Tiffany Snow - Zwróć się do mnie data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 3 sierpnia 2016, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie