poniedziałek, 25 stycznia

Oznaczenie treści
 

The Suits - Tied

(2020)
Alt

Obserwuj premierę
Ocena:


The Suits - Tied

Data premiery

piątek
18.09.2020
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Alternatywa
Arysta:
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

To pierwszy długogrający krążek warszawskiej grupy The Suits, a zarazem bogaty zbiór doświadczeń oraz przemyśleń jakimi młody zespół chce podzielić się ze swoimi słuchaczami.
"Tied" to zbiór 9 autorskich utworów, które powstawały i dojrzewały na przestrzeni ponad sześcioletniej działalności zespołu. To także suma wspólnych przemyśleń oraz wrażliwości grupy przyjaciół, próbujących odnaleźć swoje miejsce we współczesnym świecie. Szerokie spektrum emocji od gniewu przez smutek po bezsilność i strach, związane w jeden album niczym popękany krawat przedstawiony na okładce płyty. Zespół, który jak klasyka eleganckiego ubioru, bazuje na prostocie. Ludzie, którzy fascynowali się nieoczywistym wykorzystaniem pozornego banału.
Muzyka obfita w gitarowe brzmienia i niespotykany wokal. Nie wszystko co proste jest genialne, ale wszystko co genialne jest proste. Kapela powstała w połowie 2014 roku, od samego początku pracując wyłącznie nad własnymi kompozycjami. Debiut odbył się na deskach warszawskiego klubu Rock Side w sierpniu 2015 w ramach zorganizowanego przez zespół jednodniowego festiwalu Kill The Summer. Chłopaki z The Suits do tej pory mogą się pochwalić kilkunastoma autorskimi numerami, z czego 4 zostały wydane na pierwszej EP "The Suits" a do jednego z tych numerów został nagrany profesjonalny teledysk. Aktualnie zespół kończy pracę nad materiałem na pierwszy w karierze krążek długogrający.
Do największych sukcesów zespołu należy bez wątpienia udział w finale eliminacji do przystanku Woodstock w 2017 roku do którego zostało wybrane 26 z 850 zgłoszonych kapel. Koncert w Warszawskiej Progresji został bardzo dobrze odebrany przez zgromadzoną publiczność. Zespół może pochwalić się też licznymi nagrodami oraz wyróżnieniami na festiwalach i przeglądach w całym kraju jak np. dostanie się do półfinału w przeglądzie Jarocińskie Rytmy Młodych 2018 lub II miejsce w Przeglądzie Kapel Rockowych UEK w Krakowie. The Suits może się pochwalić również osiągnięciami na innych przeglądach: - Jarocińskie Rytmy Młodych 2018 – Warszawa – półfinalista - Przegląd Kapel Rockowych UEK - Kraków - II miejsce - Lubuskie Dobrze Rockuje - Sulęcin - laureat przeglądu - Rockowania – Mława – 2 miejsce + wyróżnienie dla najlepszego gitarzysty dla Szopena - Stage4You – Warszawa – finał eliminacje do juwenaliów UW - Juwenalia Krośnieńskie – 3 miejsce na przeglądzie zespołów - Juwenalia PW – Warszawa – koncert finałowy - Emergenza festiwal – Warszawa – Ogólnopolski półfinał - RBS Debut of the year – Warszawa – Band of the year.
Lista utworów:
1. RINT
2. Found Myself
3. Mosty ludzi wielkich serc na skraju marzeń
4. Don't Leave Me
5. PayN
6. Tustoje
7. F&B
8. What!?
9. SplątanyTworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera The Suits - Tied? Kiedy wychodzi The Suits - Tied?
Data wydania płyty zaplanowana została na 18.09.2020. Nowa płyta The Suits z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz listę utworów (tracklista), newsy i nadchodzące single, promujące nowe dzieło artysty. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa płyta The Suits - Tied data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 18 września 2020, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie