piątek, 22 października

Oznaczenie treści
 

Stan Sakai - Bunraku i inne opowieści. Usagi Yojimbo. Tom 1

(2021)
Komiksy

Obserwuj premierę
Ocena:


Stan Sakai - Bunraku i inne opowieści. Usagi Yojimbo. Tom 1

Data premiery

środa
29.09.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Komiksy
Ranking:
1328   2420

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Nowe przygody Usagiego, szlachetnego ronina walczącego z ziemskimi i nadnaturalnymi niebezpieczeństwami czyhającymi w dawnej Japonii, po raz pierwszy w kolorze!
W pewnym mieście Usagi trafia na przedstawienie bunraku – teatru lalkowego. Jest zachwycony sztuką i docenia kunszt lalkarzy, ale zaraz potem zostaje wciągnięty w krwawą rozprawę ze złymi duchami. Na szczęście znów spotyka pogromcę demonów Sasukego i razem stawiają czoło nadprzyrodzonemu zagrożeniu. Później ronin poznaje sławną pisarkę, która tworzy opowieści o prawdziwych bohaterach – walecznych jak... sam Usagi. Długouchy wojownik dociera też na równinę Adachi, gdzie przed laty uczestniczył w wielkiej bitwie. Od dawna starał się wrócić w to miejsce, aby przedstawić swojemu dawno nieżyjącemu panu pewną prośbę... I w końcu razem z sympatycznym łowcą nagród Genem przeżywa niebezpieczną, ale wesołą przygodę!
Seria "Usagi Yojimbo" jest od wielu lat tworzona przez supergwiazdę komiksu amerykańskiego, scenarzystę i rysownika Stana Sakaiego.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Stan Sakai - Bunraku i inne opowieści. Usagi Yojimbo. Tom 1? Kiedy wychodzi Stan Sakai - Bunraku i inne opowieści. Usagi Yojimbo. Tom 1?
Data wydania książki zaplanowana została na 29.09.2021. Nowa książka Stan Sakai z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Stan Sakai - Bunraku i inne opowieści. Usagi Yojimbo. Tom 1 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 29 września 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie