wtorek, 7 kwietnia

Oznaczenie treści
 

Splinter Cell: Blacklist

(2013)
X360

Obserwuj premierę
Ocena:
(4.5)


Splinter Cell: Blacklist

Data premiery

czwartek
22.08.2013
Flaga regionu Polska
Flaga regionu Europa
Flaga regionu Stany Zjednoczone

zgłoś poprawkę

Informacje

Platformy:
PC, PS3, WiiU, X360
Producent:
Ranking:
-   -

Tagi:
Wydawca:
Odnośniki:

Wojska USA stacjonują w dwóch trzecich wszystkich państw na świecie. Dla części z tych państw tego już za wiele. Terroryści przedstawiają ultimatum: Blacklist - śmiercionośną "czarną listę" nasilających się ataków wymierzonych w interesy Stanów Zjednoczonych. Sam Fisher jest dowódcą nowo utworzonego oddziału, 4. Eszelonu (4th Echelon): tajnej jednostki odpowiadającej wyłącznie przed prezydentem Stanów Zjednoczonych. Sam i jego ekipa muszą odszukać terrorystów za pomocą wszelkich dostępnych środków i powstrzymać odliczanie, zanim skończy się czas.

Działaj bez ograniczeń
Sam znowu ma swój taktyczny kombinezon i gogle, jest też bardziej niebezpieczny niż kiedykolwiek wcześniej. Jako jedyny tajny agent mogący działać ponad prawem wykorzystuje bezlitosne metody przesłuchań w celu uzyskania informacji kluczowych dla zapobieżenia kolejnemu atakowi z Blacklist. Tropiąc terrorystów na całym świecie, Sam zawita do wielu egzotycznych miejsc oraz do różnych miast w Stanach, bezustannie ścigając się z czasem i próbując odkryć, kto stoi za terrorystyczną "czarną listą". Emocjonującą rozgrywkę dodatkowo wspomaga pełne zastosowanie techniki motion capture, dzięki czemu gra dostarcza filmowych wręcz doznań.

Zabijaj w ruchu
Dzięki trybowi Zabijania w ruchu (Killing In Motion) Sam może jednym płynnym ruchem oznaczyć i wyeliminować z zabójczą precyzją wielu przeciwników jednocześnie. Aktywny sprint (Active Sprint) pozwala mu natomiast na łatwe i płynne przemieszczanie się po otoczeniu, wspinanie na ściany i przeskakiwanie nad przeszkodami oraz osiąganie kolejnych celów.

Wykorzystaj potęgę prototypów 4. Eszelonu (4th Echelon)
Gra Blacklist zawiera wiele nowości opartych na korzeniach serii. Gracze będą mogli korzystać z różnych wariacji na temat znanego z poprzednich części sprzętu, w tym przerobionymi klasycznymi rodzajami broni. Infiltruj komórki terrorystyczne przy pomocy nowych gadżetów, takich jak ulepszona kamera przewodowa (snake cam) czy trójwirnikowa mini-sonda (micro-trirotor drone), dzięki której Sam może przeprowadzić zwiad, zdalnie oznaczyć cele, odwrócić uwagę przeciwników, czy nawet zdetonować ją z mocą granatu. W Blacklist powróci również lubiane przez fanów wyposażenie, takie jak pociski rażące prądem (sticky shocker), zaś do brutalnej walki w zwarciu gracze będą mogli wykorzystać zakrzywiony nóż Karambit.

Stwórz nowy Eszelon
Dzięki bezpośredniemu upoważnieniu samego prezydenta, Sam tworzy zupełnie nową jednostkę Eszelonu: jego ekipa, jego zasady. Anna "Grim" Grimsdottir kontroluje sferę techniczną, agent CIA Isaac Briggs zapewnia dodatkową siłę ognia, a ekipę wsparcia uzupełnia haker Charlie Cole. 4. Eszelon (4th Echelon) jest w pełni mobilną jednostką operacyjną z dostępem do nieograniczonych zasobów i najnowszej technologii, działającą z pokładu przebudowanego, niewykrywalnego dla radarów samolotu Paladin.

Ciesz się w pełni zintegrowanym doświadczeniem
Sam i jego ekipa w czasie rzeczywistym zyskują wiedzę na temat ataków terrorystycznych dzięki Strategicznemu Interfejsowi Zadaniowemu (Strategic Mission Interface, SMI). SMI pozwala pozostającemu w ciągłym ruchu oddziałowi na otrzymywanie danych dotyczących celów zadania. Gracze mogą zarabiać pieniądze za wykonywanie zadań oraz realizację celów i kupować za nie ulepszoną broń czy przedmioty za pośrednictwem konsoli SMI na pokładzie samolotu Paladin.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Premiera gry "Splinter Cell: Blacklist" uzyskała u nas średnią ocenę 4.5 na 5 możliwych na podstawie 11 głosów naszych użytkowników. Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Splinter Cell: Blacklist? Kiedy wychodzi Splinter Cell: Blacklist?
Data wydania gry zaplanowana została na 22.08.2013. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2013 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gry.gildia.pl

Splinter Cell: Blacklist – recenzja gry

CDAction.pl

Splinter Cell: Blacklist - Iście filmowy zwiastun na premierę [WIDEO]

CDAction.pl

Splinter Cell: Blacklist - Różne sposoby rozgrywki. Ponoć jest ich sto... [WIDEO]

CDAction.pl

Splinter Cell: Blacklist - 9 minut skradania się w co-opie [WIDEO]

CDAction.pl

Splinter Cell: Blacklist - Minuta niezłej reklamy telewizyjnej [WIDEO]

CDAction.pl

Splinter Cell: Blacklist - Oficjalne wymagania sprzętowe wersji PC

CDAction.pl

Splinter Cell: Blacklist - Prace nad grą ukończone. Z tej okazji - nowy trailer [WIDEO]

CDAction.pl

Splinter Cell: Blacklist - Nowe zagrożenie na trailerze [WIDEO]

CDAction.pl

Splinter Cell: Blacklist - Pierwsze 15 minut gry [WIDEO]

 Gdzie kupić?

 Tagi

TPS   TPP   Sam Fisher   Skradanka
Dodaj tag

 W sklepach

Splinter Cell: Blacklist data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 22 sierpnia 2013, czwartek
    (polska data)
  • Flaga Europa 23 sierpnia 2013, piątek
    (europejska data)
  • Flaga Stany Zjednoczone 20 sierpnia 2013, wtorek
    (amerykańska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie