sobota, 2 marca

Oznaczenie treści
 

Sniper: Ghost Warrior 3

(2017)
XOne

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Sniper: Ghost Warrior 3

Data premiery

wtorek
25.04.2017
Flaga regionu Polska
Flaga regionu Europa
Flaga regionu Stany Zjednoczone

zgłoś poprawkę

Informacje

Platformy:
PC, PS4, XOne
Producent:
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawca:
Odnośniki:

Według naszych informacji premiera gry 'Sniper: Ghost Warrior 3' zapowiadana jest na 25.04.2017 (Polska).Najświeższe informacje

CDAction.pl Sniper Ghost Warrior 3: Giełda reaguje na chłodne przyjęcie, akcje CI Games pikują

Prezes studia tłumaczy to "emocjami inwestorów". Dotychczasowe recenzje trzeciego Ghost Warriora nie zwiastują, byśmy mieli do czynienia z jakimś wyraźnym odbiciem (względem poziomu poprzedniczek). Warszawska GPW odpowiedziała na... [czytaj dalej]

CDAction.pl Sniper Ghost Warrior 3 wydany bez obiecanego trybu multi

O wycięciu multi z premierowej edycji polskiej gry dowiedzieliśmy się... w dniu premiery, tuż po publikacji pierwszych recenzji. Fani poczekają na potyczki online jeszcze kilka miesięcy. Przed premierą trzeciej części... [czytaj dalej]

Galeria (5)


Komentarze (46)

Obrazek
~Wypych
2017-03-17 00:13

Mi bardzo podobał się ostatni zwiastun "bracia". Przybliża trochę samą fabułę gry, a ta jest dla mnie bardzo istotna. Dodatkowo widać, że będą wybuchające głowy, co wygląda po prostu fenomenalnie!

 

Obrazek
~gry
2017-01-11 17:56

Dlaczego te dni się tak dłużą? Fakt mam w co zagrać ale ciekaw jestem tej gry. 82 dni lol gdyby jeszcze inne gry trwały no tak ze pół miesiąca to ok ale cholera większość ma 5-6 h rozgrywki i multik który non stop jest taki sam. ta ma mieć około 35 h gry to jak na fps - mnóstwo. Dletego czekam :(

 

Obrazek
~Zyn
2017-01-06 21:04

Czekam, oj, czekam. :) Ciekawie zapowiadająca się fabuła, spora mapa, multik, pory roku... Nic tylko czekać na kwiecień.

 

Obrazek
~Hubert
2016-12-03 16:01

Co się tyczy nowego gameplaya, to pokazuje on juz znane lokalizacje, z tym że są one pokazane z innej perspektywy. W sumie jest to pierwsza perspektywa ;) jednak pokazane jest w zupełnie innych warunkach jakie nam do tej pory było oglądać. Mamy jasno, mamy słonecznie, nic tylko udac się i polować na dziki:) A te sa dorodne, mają nawet swoje giwery:) Przedstawia on oczywiście inne podjeście do znanej już nam misji,w sumie dwóch i tutaj należą się brawa studiu za to, że tak tego pilnują.

 

Obrazek
~Czystko
2016-12-03 14:46

Tutaj gadu gadu odnośnie trybu multi, a w sieci krąży już nowy gameplay z gry, który pokazuje znane co prawda już misje, ale tym razem są one pokazane w ciągu dnia, a nie za mgła czy tez po ciemku. gdzie trzeba się bardziej skopiąc, aby nie narobić w spodnie. Mamy do obejrzenia misję z kościołem i tym momentem, kiedy zakładnicy kopią sobie groby oraz znaną misję z radrami. Pokazane znwou jest inne podjescie do tego miejsca. Na prawdę sutdio przechodzi samych siebie w Sniper Ghost Warrior 3.

 

Obrazek
~Altens
2016-12-03 13:25

Studio dość długo kazało czekać na informacje związane z trybem sieciowym, ale dobrze, że w końcu zabrali w tej sprawie głos. Przypuszczam, że poza takimi, które zawsze i wszędzie się znajda: zdobyć flagę, wszyscy na wszystkich solo lub zespołowo oraz zdobywanie terenu, CI Games myślało nad innymi opcjami. Nawet takimi, jakie wprowadziły CoDy - wariacje tych trybów. Owszem, było to miejsce, gdzie wszystko było w jednym miejscu i to losowo się zostawało przydzielonym do gry i do trybu. Niby fajnie, ale jak na coś się liczyło to nie można było albo uzbierać grupy graczy czy też tryb w pewnej wariacji nam nie wskoczył przez ileś gier. Poza tym, jakoś nie wyobrażam sobie snajpera w trybie flagi. To taki samobój, no chyba, że flaga jest biała, a snajper to francuz:)) Dobrze, że pracują nad czymś unikalnym, co może ktoś od nich skopiuje.

 

Obrazek
~Shiftens
2016-12-03 11:14

Sporo tych wiadomości o nadchodzącycm Ghost Warriorze. To cieszy, gdyz nie ma chyba nic gorszego niz pobudzenie w sieci, a później cisza i informacyjna pustka, która straszy po stronach. Nie można tego od tak sobie odpuszczac. I oby nie odpuścili. Ostatnie wywiady dają nieco do poczytania oraz pozwalają podziałać naszym szarym komórkom, aby móc sobie pogdybac odnośnie tego, w jaki sposób CI Games chce wprowadzić nowe rozwiązania do trybu wielosobowego. Na TDM i DM wszyscy są już gotowi, ale ten całkiem nowy i unikalny tryb może sprawić, że więcej ludzi zainteresuje się tym tytułem.

 

Obrazek
~Zenek
2016-12-03 01:35

Przytoczone artykuły okazały się pomocne i zdradzające co nieco odnośnie trybu wieloosobowego w Sniper Ghost Warrior 3. Powiedzmy szczerze: z tym tajemniczym trybem dla wielu graczy CI Games może sporo zyskać. Tryby Team Deatmatch oraz Deathmatch każdy z nas zna i wie co się tam wyprawia. Biegamy i strzelamy, aby tylko najwięcej ugrać dla drużyny. Czasem mamy z tego jakieś profity, jednak należy mieć na uwadze, że taka zabawa może się szybko polecieć w odstawkę, gdyż wszystko to było. Wielkie nadzieje pokładamy w tym co nieznane i w jakiej formie to nam zaserwują, a byłoby miło, aby to było coś, czego jeszcze na tym poletku nie było.

 

Obrazek
~Bartheck
2016-11-26 22:37

Po wywiadzie z prezesem Tymińskim nadszedł czas, aby ktoś jeszcze się wypowiedział. Tym kimś jest Tomasz Prusek, który całkiem szczegółowo opisuje to, co zastaniemy w grze. Zatem w telegraficznym skrócie. W Sniper Ghost Warrior 3 będzie do dyspozycji 27 kilometry kwadratowe terenu do przeorania. Do tego dochodzi czas gry, który w sumie ma wynieść aż 35 godzin. Co w dzisiejszych czasach jest godne pochwały. A na dodatek wsparcie dla wielu kart graficznych.

 

Obrazek
~Elmer
2016-11-27 00:29
~Elmer do Bartheck:

Artykuł, zaiste ciekawy przekazuje informacje o tym, że gra będzie długa na 35 godzin i jest to czas potrzebny na ogranie gry na sto procent. Rozdzielając go można się spodziewać 15 godzin głównego watku oraz 20 godzin na zaliczenie misji pobocznych oraz znajdziek. Wersje na PS4 i PC będą wspierały HDR. Gracze pctowi będą mogli korzystać z wielu kart graficznych, co przy takiej grze wydaje się być duŻą przewagą w trybie multiplayer.

 

Obrazek
~Franko
2016-11-27 00:32
~Franko do Bartheck:

Rzeczywiście sporo w nim ujawniono, ale jednak wciąż wiele rzeczy pozostało zagadką. My gracze jesteśmy raczej cierpliwymi istotami, gdyż w końcu jak się na jakiś tytuł czeka to można zapuścić korzenie. Zatem pozostawienie wielu informacji na później ze strony CI Games jakoś nie będzie spędzało snu z powiek. Licze, że przy tej produkcji zespół stanie na wysokości zadania i sprawi, że gra czy to na konsolach czy to na komputerach będzie trzymała stały poziom klatek. Choćby miałby być zablokowane to niech są, byle się grało płynnie. Co do mutli to zastanwiające jest to, że sa prawie dwa deatmatche. A to już jest sporo strzelania.

 

Obrazek
~Rythmon
2016-11-18 04:44

Ostatnio czytałem wywiad z CEO CI Games na gamespot odnośnie SGW 3. Jak się okazuję gra będzie miała tryb multiplayer i kooperację. Multi zawsze spoko, ale kooperacja jest czymś na co liczyłem. Nie jest to potwierdzone, ale liczę, że będzie można przejść całą kampanię w dwie osoby. Jeżeli będzie można ustawić sobie tryb Very Hard czy Hardcore, to zapewne dla dwóch graczy i tak będzie to jakieś wyzwanie

 

Obrazek
~Arts
2016-11-19 21:59
~Arts do Rythmon:

Też miałem okazje się zapoznać z tym artykułem i jestem mile zaskoczony tym co prezes powiedział dziennikarzowi Gamespotu. Tryb multi ma być jako dodatek do kampanii, a nie jako pierwszoplanowa rola. I bardzo dobrze, gdyż daje nam to informację o tym, że CI Games skupia się na tworzeniu solidnego kawałka kodu dla jednego gracza, a nie rozdrabnia się na dwoje. Przypuszczam, że obecnie jeszcze tym Mpkiem zajmuje się mniejszy zespół, a później wszyscy się zjednoczą, aby dopieścić i wysłać DLCka i to takiego solidnego.

 

Obrazek
~Poldi
2016-11-20 15:09
~Poldi do Rythmon:

CEO nie zdardzał zbyt wiele odnośnie nadhcodzącego trybu. Rozumiem, że nie chciał obiecywać gruszek na wierzbie. Jednak i tak udzieli kilku istotnych dla nas graczy informacji. Główną siła napędową Sniper Ghost Warrior 3 wciąż pozostaje kampania dla jednego gracza. Tryb wielosobowy będzie zawierał starcie drużyn oraz jeden specjalny i innowacyjny przygotowany pod tę grę. O ile wiem jak wdziała TDM o tyle nie wiem czego się spodziewać pod pojęciem specjalnego trybu. Otwarty świat daje całkiem sporo możłiwości, zatem licze na kreatywnośc studia.

 

Obrazek
~Magentis
2016-11-20 16:55
~Magentis do Poldi:

Prezes udzielił wielu informacji odnośnie nowego Sniper Ghost Warrior i jestem mile zaskoczony tym potwierdzonym trybem sieciowym. Co prawda unika konkretów, ale przyznam, że po tym co sie teraz dzieje na rynku gier mam dość newsów z kosmosu. Jednak wracając do sedna sprawy. Spodziewam się MP na poziomie szesnastu ludzi oraz w trybie specjalnym wykorzystania wszystkiego tego co udało się osiągnąć w kampanii. Jednak to są moje tylko życzenia i ciężko coś wiecej powiedzieć, skoro sam CEo nic nie mówił:)

 

Obrazek
~krakus
2016-11-24 12:01
~krakus do Magentis:

Podobno nie szesnastu a dwudziestu, zresztą niewielka jak dla mnie różnica. Ważne, że pojawił sie news i wreszcie coś wiadomo. I dobrze, bo przynajmniej na jeden z gorących tematów mozna przestać trzaskac dziobami, co już dość męczące co jakiś czas bywało. A ze "prezes unika konkretów"? No toz napiecie musi byc stopniowane. Z trzęsieniem ziemi na początek. Potem rośnie;) Mnie ten "brak konkretów" nie przeszkadza w niczym.

 

Obrazek
~krakus
2016-11-24 12:03
~krakus do Rythmon:

"Multi zawsze spoko, ale kooperacja jest czymś na co liczyłem. Nie jest to potwierdzone, ale liczę, że będzie można przejść całą kampanię w dwie osoby." Hm... Znaczy ze what? Nie łapię, co takiego nie jest jeszcze potwierdzone?

 

Obrazek
~Arczi
2016-11-26 15:46
~Arczi do krakus:

Napięcie to on potrafi zbudować, a nawet czasem położyć:)) Jednak cieszy fakt, że coś w końcu się w tym temacie zadziało i nie jesteśmy skazani na domysły i plotki. Jest potwierdzone info, jest powiedziane że będzie deathmatch oraz tryb bliżej jeszcze nieznany, ale za to specjalne i dostosowany pod te produkcje. Czyli wszystko jasne. Ostatnio tez ukazał się wywiad Tomaszem Pruski, gdzie wspomina o wielkości mapy, a ta nie będzie mała - 27 kilometrów kwadratowych. Jeżeli będzie to wszystko dostępne w mutliku to będzie naprawdę długie polowanie:)

 

Obrazek
~Manio
2016-11-17 17:32

To że przenieśli datę premiery to my nic z tym nie zrobimy, możemy tylko czekać dalej i mieć nadzieję że to ostatni tego typu zabieg. Ja liczę na to że finalnie gra ukaże się w kwietniu już na wszystkich platformach i cieszę się że po ogłoszeniu opóźnienia nie przestali publikować nowych materiałów z gry. Świadczy to tylko o tym że nie zapomnieli o graczach, którzy z niecierpliwością czekają ich gry.

 

Obrazek
~Leszek_G
2016-11-11 11:52

ostatnio wypuszczony do sieci longplay [krótszy niż zazwyczaj - CI Games lubi wypuszczać raczej godzinne filmiki:)] przedstawia nowe możliwości jakie pojawiły się w nadchodzącym Sniper Ghost Warrior.Niby to budżetowa gra była i nic nie wskazywało na zmianę, a tutaj okazuje się, że ten kto tak pomyślał strasznie się zdziwił. To co studio wzięło sobie do serca, to zapewne prośby graczy o kontynuację i o to, aby nawiązali do poprzednich części. Stylem i rozgrywką. Dobrze, że nie zrobili tego byle jak, tylko włożyli sporo sił, aby można było odczuć grę z dzisiejszych czasów.

 

Obrazek
~berlinka
2016-11-11 17:24
~berlinka do Leszek_G:

Ja to w sumie żałuję, że te filmiki nowe nie sa godzinne a nawet dłuższe, ale chyba buduja napięcie, rzez to krótsze i nie chca za bardzo odkrywac karty. Niestetty.

 

Obrazek
~berlinka
2016-09-09 16:31

Dołączając się do powiewu optymizmu - już prawie zapomniałam o sniper ghost warrior 3:)) jakoś się zrobiło cicho, mam nadzieję, że skoro termin został podany, to go producent dotrzyma. na temat poziomu samej gry i jej atrakcji to się wypowiem, kiedy po raz pierwszy zagram. na razie to wróżenie z fusów (czy newsów;))) . W kazdym razie - odpukać - wyglada to wszystko całkiem nieźle. szczerze mówiąc duzo lepiej, niż w okolicach dwójki, więc licze, że skoro w tej kwestii odwrotnie, to i w samej grze: trójka będzie dobra

 

Obrazek
~herosmagica
2016-09-09 20:12
~herosmagica do berlinka:

No wyglądało to niebezpiecznie, ale na szczęście jednak mamy info :))))) Lepiej późno niż wcale, a w dodatku jak widzimy na trailerze i gameplayach poszli naprawdę do przodu z SGW3. OD 2015 roku grafika urealistyczniła się, a misje, które pokazali na Gamescom wydają się potencjalnie interesujące. Oby tylko nie dali się skopać i nie wydali gry z jakimiś okropnymi błędami - od tego wolałbym nawet przesunięcie premiery o miesiąc lub dwa.

 

Obrazek
~krakus
2016-09-14 22:13
~krakus do herosmagica:

Z tymprzesuwaniem daty premiery o dwa trzy miesiące to mam nadzieje, ze żartujesz i to bardzo po cichu. Że nikt z firmy producenckiej nie usłyszy i się nie zasugeruje. Moim zdaniem - to już serio - skoro postawili na styczeń 2017 to wiedza co robią i dajmy spokój lutemu i marcowi, niech spokojnie będzie styczeń. też nie mam ochoty na błedy itp. ale odsuwania premiery w czasie tez nie chce, porfavor.

 

Obrazek
~berlinka
2016-09-16 17:45
~berlinka do krakus:

a ja nie umrę, jeśli bedzie jeszcze dodatkowy poslizg, ale wolałabym żeby go nie było. jak herosmagica (jezzu, co za nick) napisał - lepiej później, niż źle ale wcześniej. I tego sie trzymajmy.

 

Obrazek
~WD-39
2016-09-23 14:26
~WD-39 do berlinka:

Nie powiedziałbym, ze zrobiło się cicho o tej grze. Cicho to było w 2015. Po wydaniu trailera w sieci pojawia się coraz więcej gameplayi i wywiadów z developerami. Jak dla mnie gra prezentuje się bardzo dobrze i jestem raczej pewien, że data premiery nie zostanie przesunięta. Natomiast w 100% zgadzam się z Tobą co do dwójki :) Mam nadzieję, że po wielkim światowym sukcesie CDP Red z Widźminem 3 zobaczymy wielki sukces CI Games.

 

Obrazek
~krakus
2016-10-07 17:26
~krakus do WD-39:

Nie no, może bądźmy poważni. Oczywiście, że w 2015 było cicho, ale nie powiesz mi, że gdzieś od maja do sierpnia huk był jak diabli, bo szczerze mówiąc zacząłęm się zastanawiać, czy przypadkiem szlag projektu nie trafił szperałem po necie i niczego nowego kompletnie nie było. No serio. Nie hejtuję, tylko fakty stwierdzam. Szczerze mówiąc zacząłem się obawiam, że hejterzy mieli nosa, ale na szczęście nic z tego.

 

Obrazek
~berlinka
2016-11-11 17:22
~berlinka do krakus:

Potwierdzam - od maja do sierpnia głosno nie było, aż sie lekko zaniepokoiłam. bardziej nawet niz obecnie, kiedy zmieniono date premiery na późniejszą. No ale po tej ciszy - tu się upieram - coraz więcej i coraz lepiej wyglądajacych materiałów się pokazuje i to napawa optymizmem.

 

Obrazek
~Oskar
2016-11-11 13:08

Zdecydowanie filmiki były dłuższe, ale to się pewnie szybko zmieni. Seria w tym momencie bardzo zmieniła swoje oblicze. Przejście z budżetowca na AAA zobowiązuje do odpowiedniej jakość. Choć z nią bywa czasami różnie, to warto dać tej części Sniper Ghost Warrior szansę. Tym bardziej, że twórcy konsekwentnie realizują założenia projektu i pokazują nam kolejne postepy z pracy, aby nie było wątpliwości co do tego, w jakim kierunku gra zmierza. Można ze spokojem patrzeć w przyszłość, tym bardziej, że jak doszły mnie słuchy, CI Games wraz z SGW3 zmierzają na PlayStation Experience.

 

Obrazek
~Grześ
2016-11-09 20:31

Z premierami ostatnio jest tak, że jest zapowiedziane i zaraz można się oswajać z myślą, że poprawka jest bardzo wskazana. Bo jakby tu nie patrzeć, liczy się czas. Uważam, że oprócz doszlifowania gry, CI Games chce uniknąc natłoku gier o snajperach w jednym terminie. Nie wiem dokładnie kto był pierwszy, a kto drugi, jednak nie ma to znaczenia. Mam nadzieję, że uda im się doszlifować na tyle, aby nie musieli się martwić poprawkami w dniu premiery.

 

Obrazek
~Balorg
2016-11-10 19:36
~Balorg do Grześ:

Czas jest potrzebny na wszystko, a jak dobrze wiemy potrafi znikać w tempie zatrważającym. I jak na złość, jest to coś, czego nie da się kupić i wszyscy to wiedzą. Trzeba go zatem uzyskać w jakiś inny sposób. Na przykład poprzez przełożenie premiery. Bywa i tak, nie można mieć o to żalu, gdzie jedną z przesłanek, jest chęć wydania jak najlepszej pozycji. Takie podejście do spray można przyjąć za sensowne i wierzyć, że CI Games wyrobi się do kwietniowego terminu.

 

Pokaż więcej komentarzy >>
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Na jakie urządzenia zadebiutuje gra Sniper: Ghost Warrior 3?

Ten tytuł można ograć na Xbox One, PC oraz PlayStation 4. Wszystkie dostępne wersje wypisane są w polu "Platformy" i można je zmienić klikając w odpowiednią nazwę.

Kiedy gra Sniper: Ghost Warrior 3 zostanie wydana na Xbox One?

W grę Sniper: Ghost Warrior 3 na Xbox One będzie można zagrać 25 kwietnia 2017 (premiera w Polsce), 25 kwietnia 2017 (data premiery w Europie), 25 kwietnia 2017 (data wydania w USA). Obecnie wyświetlaną datę można zmienić klikając we flagę. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować w "Ustawieniach serwisu".

W jaki sposób mogę obserwować aktualne raporty o premierze?

Aby dostawać bieżące informacje o grze skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Chcę napisać o grze znajomym. W jaki sposób mogę to uczynić?

Tytuł zarekomendować można poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej sekcji strony.

Za ile zakupię grę?

Cenę gry sprawdzisz tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę kupić grę Sniper: Ghost Warrior 3. W którym miejscu można zamówić ten produkt?

Sniper: Ghost Warrior 3 można kupić tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" można znaleźć listę sklepów sprzedających ten produkt.

W którym miejscu mogę oglądnąć najświeższe obrazki oraz trailery gry?

W galerii można posprawdzać zrzuty ekranu oraz trailery z gry.

Gdzie mogę sprawdzić najświeższe raporty dotyczące gry Sniper: Ghost Warrior 3?

W celu przeczytania bieżących doniesień należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

W którym miejscu można przyporządkować ocenę dla tej gry?

Żeby to zrobić trzeba nadać odpowiednią ocenę w skali od 1 do 5, a następnie zaakceptować wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.

W jaki sposób zliczona została ocena gry?

Premiera gry Sniper: Ghost Warrior 3 nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Które studio sprawuje nadzór nad tworzeniem tej gry?

Gra została wyprodukowana przez CI Games. Kliknięcie w nazwę producenta spowoduje wyświetlenie innych gier przez niego stworzonych. Z funkcji tej można skorzystać przechodząc do pola "Informacje".

Który wydawca pilnuje wydania tej gry?

Wydawcą jest CI Games. Aby sprawdzić inne gry wydane przez tę firmę kliknij w jej nazwę lub kliknij utaj.

Na tej stronie wypisane są przekłamane dane. Gdzie mogę to zgłosić?

Problem ten można zgłosić klikając tutaj. Zgłaszać można między innymi nieaktualne daty, zmiany opisów, zwiastunów, okładek i plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Sniper: Ghost Warrior 3? Kiedy wychodzi Sniper: Ghost Warrior 3?
Data wydania gry zaplanowana została na 25.04.2017. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2017 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

CDAction.pl

Sniper Ghost Warrior 3: Giełda reaguje na chłodne przyjęcie, akcje CI Games pikują

CDAction.pl

Sniper Ghost Warrior 3 wydany bez obiecanego trybu multi

CDAction.pl

Sniper Ghost Warrior 3: Pierwsze oceny zwiastują, że snajper nie trafił w gusta recenzentów

CDAction.pl

Sniper: Ghost Warrior 3 jest gotowy do tłoczenia

CDAction.pl

Sniper: Ghost Warrior 3 – Więcej informacji na temat modyfikowania broni

CDAction.pl

Sniper: Ghost Warrior 3 – Zobacz zwiastun fabularny [WIDEO]

CDAction.pl

Sniper: Ghost Warrior 3 – Zabawa dronem i odbijanie zakładnika w nowym gameplayu [WIDEO]

CDAction.pl

Sniper: Ghost Warrior 3 – Polski snajper na tropie [WIDEO]

CDAction.pl

Sniper: Ghost Warrior 3 – Premiera przesunięta po raz kolejny

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Sniper: Ghost Warrior 3 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 25 kwietnia 2017, wtorek
    (polska data)
  • Flaga Europa 25 kwietnia 2017, wtorek
    (europejska data)
  • Flaga Stany Zjednoczone 25 kwietnia 2017, wtorek
    (amerykańska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie