
Sara Watkins - Young In All The Wrong Ways(2016) | Folk |


Lista utworów:
1. Young In All The Wrong Ways
2. The Love That Got Away
3. One Last Time
4. Move Me
5. Like New Year's Day
6. Say So
7. Without A Word
8. The Truth Won't Set Us Free
9. Invisible
10. Tenderhearted

Płyta Young In All The Wrong Ways zostanie wydana 1 lipca 2016 (data premiery w Polsce).
Aby otrzymywać najnowsze wiadomości o płycie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Zmiany można zobaczyć na stronie "Aktualności" lub otrzymać powiadomienie we wiadomości e-mail.
O płycie można napisać innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Żeby sprawdzić ile trzeba wydać na płytę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.
Young In All The Wrong Ways jest do zakupu tutaj. Wszystkie sklepy można znaleźć na liście "Gdzie kupić?" usytuowanej po prawej stronie.
Aby przeglądnąć bieżące doniesienia należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.
Aby to zrobić należy przyporządkować ocenę w skali od 1 do 5, a następnie zatwierdzić wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
Premiera płyty Young In All The Wrong Ways nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Autorem płyty jest Sara Watkins. Aby zobaczyć listę płyt, do których muzykę napisał ten artysta kliknij w jego nazwę w polu "Informacje" lub kliknij utaj.
Żeby zgłosić błąd należy wypełnić formularz umieszczony tutaj. Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.
1 lipca 2016, piątek
Komentarze