niedziela, 20 sierpnia

Oznaczenie treści
 

Robert Sendek - Wybrzeże Bułgarii i Rumunii. Przewodnik: Celownik

(2011)
Podróże

Obserwuj premierę
Poleć znajomemu
Oceń:

Oceń:


Robert Sendek - Wybrzeże Bułgarii i Rumunii. Przewodnik: Celownik

Data premiery

wtorek
05.04.2011
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Podróże
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Przewodniki-Celowniki to nowatorskie publikacje turystyczne, opisujące najciekawsze miasta i regiony Europy. Ich wyróżnikiem są dokładne mapy oraz zwięzłe, przygotowane w formie leksykonu i ilustrowane zdjęciami opisy atrakcji turystycznych. Nowe przewodniki dają swobodę podczas zwiedzania, wolność i niezależność podczas wycieczek i podroży. Pozwalają w prosty sposób odnajdywać w terenie interesujące miejsca i identyfikować obiekty. Mapa, tekst i zdjęcia uzupełniają się i tworzą wzajemnie powiązaną całość, która sprawi, że samodzielne zwiedzanie regionu stanie się prawdziwą przyjemnością! Przewodnik-Celownik Wybrzeże Bułgarii i Rumunii to: ? Atlas wybrzeża Bułgarii i Rumunii 1:500 000 ? Opisy najciekawszych miejsc w regionie ? 120 kolorowych fotografi i ? Kuchnia bułgarska i rumuńska ? Podstawowe informacje krajoznawcze ? Zwięzłe informacje praktyczne ? Przejrzysty system odsyłaczy ... a wszystko po to, by w nieskrępowany sposób cieszyć się wybrzeżem Bułgarii i Rumunii, bezbłędnie trafi ać do wybranych przez siebie celów, ułożyć własny plan zwiedzania, poznać i zobaczyć najciekawsze miejsca w regionie.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Robert Sendek - Wybrzeże Bułgarii i Rumunii. Przewodnik: Celownik? Kiedy wychodzi Robert Sendek - Wybrzeże Bułgarii i Rumunii. Przewodnik: Celownik?
Data wydania książki zaplanowana została na 05.04.2011. Nowa książka Robert Sendek z 2011 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2011 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Robert Sendek - Wybrzeże Bułgarii i Rumunii. Przewodnik: Celownik data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 5 kwietnia 2011, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie