poniedziałek, 19 kwietnia

Oznaczenie treści
 

Robert Polak - Raport Borsuka. ISAF – nie dla idiotów. Dziennik wojenny z Afganistanu

(2018)
Biografie

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Robert Polak - Raport Borsuka. ISAF – nie dla idiotów. Dziennik wojenny z Afganistanu

Data premiery

środa
25.04.2018
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biografie
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Robert Polak (ur. 1973), sierżant Wojska Polskiego. Służył w 6 Brygadzie Powietrznodesantowej (Kraków), 3 Brygadzie Zmechanizowanej (Lublin), 1 Dywizji Zmechanizowanej (Legionowo) oraz 2 Hrubieszowskim Pułku Rozpoznawczym. Uczestniczył w misjach WP poza granicami kraju. Był w Syrii, Kosowie (dwukrotnie), Iraku (dwukrotnie) oraz Afganistanie. Odznaczony Gwiazdą Iraku (dwukrotnie), Gwiazdą Afganistanu oraz Krzyżem za Dzielność. Po zakończeniu służby założył firmę "BORSUK", zajmującą się m. in. szkoleniami militarnymi i strzeleckimi. Student bezpieczeństwa narodowego w KUL.
VII zmiana PKW Afganistan uważana jest dziś za należącą do najtrudniejszych i najbardziej krwawych. Sierżant Robert Polak jako żołnierz Zgrupowania Bojowego "Alfa" aktywnie uczestniczył w tamtych wydarzeniach. Dziennik pisał w ogólnej sytuacji zagrożenia życia swojego i kolegów. Trudno się zatem dziwić, że relacja pełna jest emocji, wyrażanych dosadnym, niekiedy wręcz "grenadierskim" językiem. Należy pamiętać, że to dziennik z wojny, nie z pielgrzymki.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Raport Borsuka. ISAF – nie dla idiotów. Dziennik wojenny z Afganistanu debiutowała będzie?

Książkę będzie można czytać 25 kwietnia 2018 (premiera w Polsce). W celu sprawdzenia daty z innego regionu należy wybrać odpowiednią flagę. Domyślnie wyświetlany region można zmienić w ustawieniach konta.

W jaki sposób można obserwować najświeższe wiadomości o premierze?

Aby otrzymywać najnowsze informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.

Czy jest możliwość zasugerowania książki znajomym?

Książkę można zarekomendować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie mogę dostać książkę?

Żeby dowiedzieć się ile należy zapłacić za książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę nabyć książkę Raport Borsuka. ISAF – nie dla idiotów. Dziennik wojenny z Afganistanu. W którym miejscu można znaleźć ten produkt?

Raport Borsuka. ISAF – nie dla idiotów. Dziennik wojenny z Afganistanu można dostać tutaj. Więcej można znaleźć w zakładce "Gdzie kupić?" znajdującej się z prawej strony.

Gdzie mogę sprawdzić najnowsze komunikaty dotyczące książki Raport Borsuka. ISAF – nie dla idiotów. Dziennik wojenny z Afganistanu?

Nowe materiały można znaleźć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

W którym miejscu można wystawić ocenę dla tej książki?

Aby ocenić książkę należy zaznaczyć właściwą wartość w skali 1-5, a następnie potwierdzić wybór kliknięciem. Żeby oddać głos trzeba posiadać konto w serwisie.

Jakim sposobem obliczana jest nota książki?

Premiera książki Raport Borsuka. ISAF – nie dla idiotów. Dziennik wojenny z Afganistanu nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który pisarz odpowiedzialny jest za tę książkę?

Robert Polak to twórca tej książki. Żeby sprawdzić listę pozostałych książek tego twórcy należy udać się do pola "Informacje" i kliknąć w jego nazwisko albo kliknąć utaj.

Która firma jest wydawcą tej książki?

Książka ma zostać wydana przez firmę Wydawnictwo Napoleon V. W celu wyświetlenia listy książek tego wydawcy kliknij w jego nazwę lub kliknij utaj.

Odnalazłem na tej stronie niepoprawne informacje. W jaki sposób mogę to zgłosić?

Żeby zgłosić błąd należy wypełnić formularz znajdujący się tutaj. Zgłaszać można błędne daty premiery, opisy, okładki lub plakaty oraz zwiastuny.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Robert Polak - Raport Borsuka. ISAF – nie dla idiotów. Dziennik wojenny z Afganistanu? Kiedy wychodzi Robert Polak - Raport Borsuka. ISAF – nie dla idiotów. Dziennik wojenny z Afganistanu?
Data wydania książki zaplanowana została na 25.04.2018. Nowa książka Robert Polak z 2018 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2018 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Robert Polak - Raport Borsuka. ISAF – nie dla idiotów. Dziennik wojenny z Afganistanu data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 25 kwietnia 2018, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie