
Piotr Apostolidis - Gruzińska uczta. Podróż do kraju wina, biesiad i toastów(2019) | Faktu |


To opowieść o regionie, gdzie nic nie dzieje się bez wina, a świat wina, gdyby nie Gruzja, byłby pewnie o kilka tysięcy lat młodszy. Co się jada na gruzińskich suprach? Czym się różni gruzińska metoda wytwarzania win od europejskiej? Jak zaprzyjaźnić się z Gruzinami?
Poznając odpowiedzi na te i wiele innych pytań, nawet nie zauważysz, kiedy zakochasz się w Gruzji.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Książka ma być wydana 3 kwietnia 2019 (data premiery w Polsce).
Aby być informowanym na bieżąco o aktualizacjach należy dodać książkę do listy "Moje premiery". W tym celu kliknij w opcję "Obserwuj premierę" dostępną na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".
Książkę zasugerować znajomym można poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Aby dowiedzieć się ile trzeba zapłacić za książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.
Książka Gruzińska uczta. Podróż do kraju wina, biesiad i toastów jest do kupienia tutaj. Produkt można znaleźć w sklepach znajdujących się w zakładce "Gdzie kupić?".
W celu obejrzenia nowych komunikatów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.
Aby ocenić książkę trzeba nadać odpowiednią wartość od 1 do 5, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.
Premiera książki Gruzińska uczta. Podróż do kraju wina, biesiad i toastów nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Piotr Apostolidis jest autorem książki Gruzińska uczta. Podróż do kraju wina, biesiad i toastów. Lista książek stworzonych przez tego pisarza znajduje się utaj.
Wydawnictwo Pascal sprawuje pieczę nad wydaniem książki. Żeby poznać inne książki od tego wydawcy należy kliknąć utaj lub w jego nazwę w polu "Informacje".
Problem ten można zgłosić klikając tutaj. Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.
3 kwietnia 2019, środa
Komentarze