sobota, 28 stycznia

Oznaczenie treści
 

Paul Dobransky, L.A. Stamford - Jak się zakochać. Poznaj sekrety psychologii miłości, aby stworzyć szczęśliwy i trwały związek

(2021)
Inne

Obserwuj premierę
Ocena:


Paul Dobransky, L.A. Stamford - Jak się zakochać. Poznaj sekrety psychologii miłości, aby stworzyć szczęśliwy i trwały związek

Data premiery

środa
11.08.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Jak znaleźć mężczyznę swojego życia? I jak go przy sobie utrzymać? Czy warto godzić się na związek z kimś, kto daleko odbiega od ideału? Jak rozpoznać osobę, z którą pragnie się spędzić resztę życia?
Jeśli poszukujesz odpowiedzi na te i podobne pytania, to ta książka jest dla Ciebie.
Paul Dobransky zaprasza cię do odkrywania sekretów psychologii miłości. Każda płeć jest inna i inaczej radzi sobie z emocjami. Autor poszukuje odpowiedzi m. in. na pytania:
Dlaczego on mnie nie słucha?
Dlaczego ostatnio spędza ze mną mniej czasu niż na początku naszego związku?
Dlaczego rzadziej się kochamy?
Jak będzie wyglądać nasza przyszłość, jeśli zostaniemy razem?
Dlaczego się kłócimy?
Dlaczego boję się, że nam nie wyjdzie?
Czy źle zrobiłam, zostając z nim i decydując się na wspólne życie?
Dlaczego tak bardzo różnimy się od siebie – czy coś z nami jest nie tak?
Jesteśmy tak bardzo do siebie podobni. Dlaczego nie czuję "tego czegoś"?
Z niniejszej książki dowiesz się, że romantyczne relacje mają 3 fazy: (1) pociągu, w której jesteśmy kochankami, (2) tworzenia więzi, kiedy stajemy się przyjaciółmi oraz (3) zaangażowania, gdy zostajemy partnerami.
Paul Dobransky przybliża tajemnice miłości i trwałego związku w 9 krokach. Opierając się na prawdziwych przypadkach i dostępnej teorii naukowej, autor wyjaśnia, w jaki sposób i dlaczego dokonujemy romantycznych wyborów, a także pokazuje, jak możemy znaleźć odpowiednią osobę, aby cieszyć się prawdziwą miłością, która przetrwa próbę czasu.
Paul Dobransky, znany również jako "Dr. Paul", jest amerykańskim pisarzem, psychiatrą, osobowością telewizyjną i radiową, konsultantem biznesowym. Autor kilku książek oraz licznych artykułów. Wykładał na University of Colorado.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Paul Dobransky, L.A. Stamford - Jak się zakochać. Poznaj sekrety psychologii miłości, aby stworzyć szczęśliwy i trwały związek? Kiedy wychodzi Paul Dobransky, L.A. Stamford - Jak się zakochać. Poznaj sekrety psychologii miłości, aby stworzyć szczęśliwy i trwały związek?
Data wydania książki zaplanowana została na 11.08.2021. Nowa książka Paul Dobransky, L.A. Stamford z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Paul Dobransky, L.A. Stamford - Jak się zakochać. Poznaj sekrety psychologii miłości, aby stworzyć szczęśliwy i trwały związek data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 11 sierpnia 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie