czwartek, 4 czerwca

Oznaczenie treści
 

Nigel Farage - InDesign i tekst. Profesjonalna typografia w Adobe InDesign

(2017)

Nigel Farage - InDesign Type: Professional Typography with Adobe InDesign (3rd Edition)

IT

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Nigel Farage - InDesign i tekst. Profesjonalna typografia w Adobe InDesign / Nigel Farage - InDesign Type: Professional Typography with Adobe InDesign (3rd Edition)

Data premiery

czwartek
20.04.2017
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Informatyka
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Typografia jest fundamentem wszelkiego projektowania graficznego. A jeśli istnieje jakaś pewna droga samorozwoju jako projektant graficzny, wiedzie ona poprzez lepsze i bardziej wyrafinowanie stosowanie liternictwa.
W pełni zaktualizowane, trzecie wydanie przewodnika po stosowaniu profesjonalnej typografii w Adobe InDesign obejmuje zarówno zagadnienia mikro-, jak i makrotypografii, począwszy od niuansów właściwego spacjowania, aż po wydajne tworzenie długich i złożonych prac.
InDesign i tekst nie tylko pokazuje, jak używać rozległych funkcjonalności typograficznych InDesigna, ale dlaczego określone podejścia powinny być preferowane i jak unikać typowych i częstych błędów. Bez względu na to, czy tworzymy jednostronicową ulotkę, czy opasły tom katalogu, czy nasza praca trafi do druku, czy będzie oglądana na ekranie. InDesign i tekst jest nieocenionym źródłem wskazówek i wiedzy, pozwalającym do głębi wykorzystać narzędzia typograficzne programu.
InDesign i tekst to:
koncentracja na typograficznych możliwościach Adobe InDesign,
pełne omówienie funkcji makro- i mikrotypograficznych,
jasne, rozstrzygające wyjaśnienia, dlaczego i jak tworzyć dobrą typografię.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Na kiedy przygotowywana jest premiera książki InDesign i tekst. Profesjonalna typografia w Adobe InDesign?

Książka InDesign i tekst. Profesjonalna typografia w Adobe InDesign ma zostać wydana 20 kwietnia 2017 (data premiery w Polsce). Daty z innych regionów można wyświetlić wybierając odpowiednią flagę. W ustawieniach konta można zmienić domyślnie wyświetlany region dla premier z różnych kategorii.

Chcę otrzymywać na bieżąco świeże informacje dotyczące książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby śledzić bieżące doniesienia o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".

Chcę powiadomić o książce inne osoby. W jaki sposób mogę to uczynić?

Premierę można polecić poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie mogę znaleźć książkę?

Cenę książki InDesign i tekst. Profesjonalna typografia w Adobe InDesign można poznać na Ceneo lub Skąpiec.

Chcę zamówić książkę InDesign i tekst. Profesjonalna typografia w Adobe InDesign. W którym sklepie jest dostępny do znalezienia ten tytuł?

InDesign i tekst. Profesjonalna typografia w Adobe InDesign można dostać tutaj. Sklepy, które sprzedają ten produkt znajdują się w polu "Gdzie kupić?" umieszczonym po prawej stronie.

W którym miejscu mogę przeglądnąć najnowsze newsy odnośnie książki InDesign i tekst. Profesjonalna typografia w Adobe InDesign?

Najnowsze informacje można sprawdzić w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Czy można przyporządkować notę dla tego tytułu?

Aby to zrobić należy przyporządkować konkretną ocenę od 1 do 5, a następnie potwierdzić wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

Na jakiej podstawie przeliczono ocenę książki?

Premiera książki InDesign i tekst. Profesjonalna typografia w Adobe InDesign nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto jest odpowiedzialny za napisanie tej książki?

Autorem książki jest Nigel Farage. Aby sprawdzić inne książki napisane przez tego autora kliknij w jego nazwisko lub kliknij utaj.

Który wydawca dogląda wydania tej książki?

Za wypuszczenie książki odpowiada firma APN Promise. Listę książek wydanych przez to wydawnictwo można znaleźć utaj.

Dostrzegłem na waszej stronie niedobre informacje. W jaki sposób mogę to zgłosić?

Aby tego dokonać należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik dostępny jest nad polem "Informacje". Zgłaszać można błędne daty premiery, opisy, okładki lub plakaty oraz zwiastuny.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Nigel Farage - InDesign i tekst. Profesjonalna typografia w Adobe InDesign? Kiedy wychodzi Nigel Farage - InDesign Type: Professional Typography with Adobe InDesign (3rd Edition)?
Data wydania książki zaplanowana została na 20.04.2017. Nowa książka Nigel Farage z 2017 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2017 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Nigel Farage - InDesign i tekst. Profesjonalna typografia w Adobe InDesign data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 20 kwietnia 2017, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie