wtorek, 28 maja

Oznaczenie treści
 

Nicole Fiorina - Stay with Me. Zostań ze mną. Tom 1

(2024)
Powieść

Obserwuj premierę
Ocena:


Nicole Fiorina - Stay with Me. Zostań ze mną. Tom 1

Data premiery

środa
06.03.2024
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
1467   3359

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Nie chciała pamiętać, nie chciała czuć... Nie chciała poznać Olliego Mastersa.W ostatniej, desperackiej próbie pomocy ojciec dziewiętnastoletniej Mii przenosi ją do Uniwersytetu Dolor. Miejsce to ma być schronieniem i ostatnią szansą przed więzieniem lub szpitalem psychiatrycznym. Zdeprawowani młodzi ludzie próbują tam zbudować swoją przyszłość.Mii kompletnie to nie obchodzi. Nie czuje niczego –strachu przed zamknięciem, tęsknoty za domem ani podniecenia nowymi możliwościami. Inni uczniowie jej nie interesują, przechodzi obok wszystkiego z obojętnością. Zamierza po prostu to odbębnić.Trudno jednak zignorować jego.OllieMasters to niespodziewana fala na jej spokojnym morzu – uniesienie i pokusa, na którą nigdy nie liczyła. Nigdy nie chciała kogoś tak pragnąć. Chłopak przyciąga ją spojrzeniem swoich zielonych oczu, tatuażami i hipnotyzującym głosem. Mia nie robi sobie żadnych nadziei,bo dobrze wie, że przez jej brak uczuć nic się między nimi nie narodzi.Ollie jest zbyt groźny – mógłby wyciągnąć głęboko pogrzebane wspomnienia dziewczyny.Mia jest zbyt groźna – z łatwością mogłaby go złamać, zniszczyć, zrujnować.Czy któreś z nich przetrwa to nieuchronne zderzenie?Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Nicole Fiorina - Stay with Me. Zostań ze mną. Tom 1? Kiedy wychodzi Nicole Fiorina - Stay with Me. Zostań ze mną. Tom 1?
Data wydania książki zaplanowana została na 06.03.2024. Nowa książka Nicole Fiorina z 2024 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2024 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Nicole Fiorina - Stay with Me. Zostań ze mną. Tom 1 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 6 marca 2024, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie