środa, 29 listopada

Oznaczenie treści
 

Nicolás Jarry - Ooram z Bractwa Wykluczonych. Świat Akwilonu. Krasnoludy. Tom 4

(2023)
Komiksy

Obserwuj premierę
Ocena:


Nicolás Jarry - Ooram z Bractwa Wykluczonych. Świat Akwilonu. Krasnoludy. Tom 4

Data premiery

środa
27.09.2023
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Komiksy
Ranking:
1039   2612

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Krasnoludy ze świata Akwilonu to nie tylko skupieni w potężnych bractwach kowale, architekci czy kupcy. To także ubodzy i prześladowani Wykluczeni, którzy mimo życia na marginesie mają nadzieję stworzyć własne bractwo...Ooram jest szanowanym generałem w służbie króla fortecy-państwa Gol-Garsem, ale popełnia błąd wynikający z typowo krasnoludzkich cech: egoizmu i chciwości. W konsekwencji jego życie całkowicie się zmienia. Poznaje, jak to jest być jednym z Wykluczonych, którymi wcześniej pogardzał. Czy pogodzi się z losem i przestanie walczyć o lepszą przyszłość?Świat Akwilonu wymyślili dwaj francuscy scenarzyści: Jean-Luc Istin („Merlin”, „Les druides”) i Nicolas Jarry („Zmierzch bogów”, „Les brumes d’Asceltis”, „Les Chroniques de Magon”). Autorem scenariuszy do wszystkich historii o krasnoludach jest drugi z nich, a twórcą rysunków do tego tomu cyklu – francuski grafik Jean-Paul Bordier („Souvernirs d’un Elficologue”, „Elfy”).Cykle ze świata Akwilonu cały czas rozwijają się i na tę chwilę liczą łącznie ponad dziewięćdziesiąt albumów!Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Nicolás Jarry - Ooram z Bractwa Wykluczonych. Świat Akwilonu. Krasnoludy. Tom 4? Kiedy wychodzi Nicolás Jarry - Ooram z Bractwa Wykluczonych. Świat Akwilonu. Krasnoludy. Tom 4?
Data wydania książki zaplanowana została na 27.09.2023. Nowa książka Nicolás Jarry z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Nicolás Jarry - Ooram z Bractwa Wykluczonych. Świat Akwilonu. Krasnoludy. Tom 4 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 27 września 2023, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie