
Nickelback - All The Right Reasons (15th Anniversary Expanded Edition)(2020) | Rock |


Zdobywająca szczyty list przebojów i sprzedająca miliony płyt grupa Nickelback świętuje 15. rocznicę wydania swego kluczowego dzieła "All The Right Reasons", które w USA zyskało diamentowy status. Z okazji jubileuszu ukazuje się reedycja, którą promuje rarytas w postaci zremasterowanej akustycznej wersja hitu "Photograph".
"All The Right Reasons: 15th Anniversary Expanded Edition" ukazuje się na dwóch krążkach CD.
Materiał z oryginalnego wydania, razem z B-side'ami jak coverem "We Will Rock You" Queen, został na nowo zremasterowany na potrzeby jubileuszowej reedycji. W zestawie znalazły się również akustyczne wersje singli "Photograph", "Too Bad" i "Someday". Zestaw uzupełnia zapis występu, który zespół dał 8 sierpnia 2006 roku w Sturgis, podczas zlotu motocyklistów. Koncert składający się z 12 piosenek udokumentowano i wydano wcześniej na DVD "Live at Sturgis 2006".
"All the Right Reasons" było trzecim z rzędu albumem Nickelback, który dotarł na 1. miejsce listy sprzedaży w Kanadzie. Płyta znalazła się także na szczycie w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Australii i Nowej Zelandii. Do dziś rozeszło się 19 milionów egzemplarzy na całym świecie, z czego 10 milionów w Stanach Zjednoczonych, co zagwarantowało diamentowy status. Z albumu pochodzą przeboje "Photograph", "Savin' Me", "Far Away", "Rockstar" i "If Everyone Cared".
- "Jesteśmy bardzo dumni, że ta płyta w taki sposób dotarła do ludzi. Jako artysta tylko możesz mieć nadzieję, że twoja muzyka będzie tak oddziaływać na słuchaczy".
Ryan Peake
Lista utworów:
CD 1: All The Right Reasons and Assorted B-Sides Remastered
1. Follow You Home
2. Fight For All The Wrong Reasons
3. Photograph
4. Animals
5. Savin' Me
6. Far Away
7. Next Contestant
8. Side Of A Bullet
9. If Everyone Cared
10. Someone That You're With
11. Rockstar
12. We Will Rock You
13. Photograph (Acoustic)
14. Too Bad (Acoustic)
15. Someday (Live Acoustic)
CD 2: Live at Buffalo Chip, Sturgis, SD (8/8/06)
1. Intro
2. Animals
3. Woke Up This Morning
4. Photograph
5. Because Of You
6. Far Away
7. Never Again
8. Savin' Me
9. Someday
10. Side Of A Bullet
11. How You Remind Me
12. Too Bad
13. Figured You Out

Płyta ma być dostępna 2 października 2020 (premiera w Polsce).
Aby dostawać aktualne informacje o płycie skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".
Można to uczynić klikając przycisk "Lubię to!" lub ysyłając e-mail do znajomych. Obydwie te opcje dostępne są na pasku w górnej części strony.
Aby zobaczyć cenę płyty kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.
Płyta All The Right Reasons (15th Anniversary Expanded Edition) jest do kupienia tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" można znaleźć listę sklepów sprzedających ten produkt.
Aby poczytać najnowsze informacje należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.
Aby to zrobić należy wybrać konkretną ocenę w skali 1-5, a następnie przypieczętować wybór kliknięciem. Żeby oddać głos trzeba posiadać konto w serwisie.
Premiera płyty All The Right Reasons (15th Anniversary Expanded Edition) nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Nickelback jest twórcą płyty. Kliknij utaj albo w nazwę artysty, aby wyświetlić inne płyty przez niego nagrane.
Płyta ma zostać wydana przez firmę Warner Music. Żeby poznać inne płyty od tego wydawcy należy kliknąć utaj albo kliknąć w jego nazwę w polu "Informacje".
Żeby zgłosić korektę należy uzupełnić formularz umieszczony tutaj. W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.
2 października 2020, piątek
Komentarze